Arama sonuçlarınız

1. tuggy

Satılık Karrimor Panther 55 65 Çanta

sadece 1 kez kullanıldı. sıfır diyebilirim. fiyat 225 tl

2. tuggy

Satılık Karrimor Panther 55 65 Lt Çanta

sadece bir kez kullanıldı. vatandasa hayırlı olsun. 225 tl fiyat
  3. tuggy

Ankara'dan Kars'a

Ynt: Ankara'dan Kars'a Teşekkür ederim. Ben de iyi bir gezi umut ediyorum. Kars daha çok ilgiyi hak eden illerimizden.

4. tuggy

Ankara'dan Kars'a

Merhaba arkadaşlar :) , aslında planım haydarpaşa - kars doğu ekspresiyle Kars'a gitmekti, fakat yeni hızlı tren projesinden dolayı bu hat bir süre kapalı; ankara - kars devam ediyor. Ramazan sonrası Ağustos ortası Ankara'dan atlayıp gideceğim. Bana yoldaşlık edecek arkadaşlar arıyorum. Yataklı...
  5. tuggy

İnter Rail

Ynt: İnter Rail takipteyim.

6. tuggy

Kekova'da kamp

Merhaba arkadaşlar,bu yaz ki duraklarımdan biri de kekova, orayı bilenlerden yardım almak istiyorum.Kekova'nın koylarında deniz kıyısında çadır kurma şansım var mı? Yoksa herhangi bir kısıtlama mevcut mu? inşallah mevcut değildir diyelim ve yanıtlarınızı bekleyelim :) sağlıcakla kalın.

7. tuggy

En Çok Neden Korkarsınız?

Ynt: En Çok Neden Korkarsınız? hayatta neredeyse hiç birşeyden korkmam ölüm de dahil,ama ille de birşey yazacak olursam,yakınlarımı ve sevdiklerimi üzmekten korkarım.
  8. tuggy

Osmanlı Ocağı Nasıldır?

Teşekkürler.Peki bunun sağlık açısından bir zararı var mı?eğer varsa, yanarken yaydığı koku sağlığa zarar verir mi?
  9. tuggy

Osmanlı Ocağı Nasıldır?

Arkadaşlar,aranızda osmanlı ocağını deneyen var mı? kamp için uygun görünüyor ve fiyatı 5 lira.Bir jel yardımıyla yanıyormuş.Çay,kahve için oldukça uygunmuş.Siz ne düşünüyorsunuz? Kanserojen bir etkisi olabilir mi? işte linki...

10. tuggy

Kamp Yapacaklara Öğütler :))))

Ynt: Kamp Yapacaklara Öğütler :)))) bu adam benim kamp yaptığım yerde olacaksa ben kamp yapmıyorum ;D

11. tuggy

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme otel olarak atakum ilçesi GRAND ATAKUM OTEL,bir seçenek olabilir,denize yakındır ve lüks bir oteldir.
  12. tuggy

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme samsun aynı zamanda benim bildiğim 2 karavan parka sahiptir.Biri samsun'un girişinde,diğeri ise bafra ilçesi yolu üzeri(turizm meslek lisesi yanı) ayrıca samsun PTT KAMPI ve SAĞLIK KAMPI olmak üzere çadırlı-karavanlı 2 ayrı kampinge sahiptir,yine benim bildiğim kadarıyla...

13. tuggy

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme yürüyüş sevenler için kavak ilçesinin tepeleri,dağlar bir seçenek olabilir.(Yabani hayvan bolca bulunur özellikle de domuz)
  14. tuggy

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme alaçam'da eski rum evlerini görmeden vezirköprü ilçesinde rotasızca dolaşıp,insanlarla sohbet etmeden(çok cana yakınlar) samsun merkez'de kocadağ'a trekking yapmadan. tekkeköy'de Bakır Çağı dönemlerine ait kalıntıları ve mağaraları gezmeden dönmeyin.
  15. tuggy

Decathlon Ürünleri Hakkında

Ynt: Decathlon Ürünleri Hakkında internet üzerinden satış yapıyor mu decathlon? gittigidiyor'da bazı ürünleri var ama üzerlerine rahat 20 lira eklenmiş.

16. tuggy

Doğa fotoğrafçılığı için lens tavsiyesi

Ynt: Doğa fotoğrafçılığı için lens tavsiyesi 50mm çok hafif bir lens fakat,doğada geniş açı çekme ihtiyacınız olabilir.Bunu da dikkate almalısınız. tavsiye edeceğim lensler.(canonda var mı bilmiyorum) 17-50 18-105 18-135 18-200 lensleri tak çıkar durumundan ve fazla yük durumundan kaçmak için...
  17. tuggy

çantalarda sırt sistemi

Ynt: çantalarda sırt sistemi verdiğim 2 linkteki çantaların hiçbirini almadım. Sportcity'den karrimor panther 65 litre bir çanta satın aldım. Sanırım aradığım çanta bu,kargo geldiğinde daha iyi anlarım. teşekkürler.
  18. tuggy

önemli bir soru

Ynt: önemli bir soru çanta şudur http://vintageandnew-rucksacks.blogspot.com/2011/01/rucksack-karrimor-bobcat-65l-rm500.html

19. tuggy

önemli bir soru

Ynt: önemli bir soru Şuan birçok model hatta fiyatları 200 lirayıda bulabiliyor,sabit sistemli çantalar. Benim öğrenmek istediğim şu, sabit sistemli çantalarda yük bele aktarılmıyor mu? Aktarılmıyorsa neden 65 litrelik bir çanta sabit sistemli yapılsın? bele aktarılmazsa bir insan 20-30 kiloyu...
  20. tuggy

önemli bir soru

arkadaşlar bu sorunun cevabını internette bulamadım açıkçası,çantaların içinde bulunan yükün bel kemiğinde taşınmasını sağlayan '' alüminyum çubuklar '' sadece ayarlanabilir sırt çantalarında mı mevcut? bu soruyu sormamdaki tek sebep, bir çok çanta resmi gördüm inceledim. Ayarlanabilir olanlarda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri