Arama sonuçlarınız

1. T

Frontera 2.3 Td Yağlama Sorunu

Ynt: Frontera 2.3 Td Yağlama Sorunu sorunu halledebildiniz mi acaba?

2. T

Yağ Basıncını Problemi Yardım Lütfen

Ynt: Yağ Basıncını Problemi Yardım Lütfen sorunu çözdük yağ filtresinin bağlandığı yağ kütüğü,yağ spotu,yağ soğutucusu vs gibi değişik isimlerle adlandırılan üzerinde bir çek valf ve yağ termostatı olan yağın hem akış hızını hem ısısına göre istikametini belirleyen parçanın değişimiyle...
  3. T

Yağ Basıncını Problemi Yardım Lütfen

Ynt: Yağ Basıncını Problemi Yardım Lütfen

4. T

Aranıza katıldım, rastgelsin bari !

Ynt: Aranıza Katıldım, Rastgelsin Bari ! hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
  5. T

Defransiyel Dişlisi Vuruyor

Ynt: Defransiyel Dişlisi Vuruyor Evet

6. T

Defransiyel Dişlisi Vuruyor

97 Model 2.5 Tds Aracımın Defransiyelinde Boşluk Var 4 Çekere Geçtiği Vakit Zorlamada Ve Dönüşlerde Dişli Atlama Yapıyor Hem Ciddi Bir Ses Veriyor Hemde Hissettiriyor Bu Konuda Tecrübe Edinmiş Arkadaşlar Varmı Acaba?dişli Oranı Nedir? Başka Araçla Uyumlumudur? Tamiri Mümkünmü?

7. T

buji kablosu ?

Ynt: buji kablosu ? uygun derken aracamı uygun yoksa fiyatımı uygun?
  8. T

Takas

Ynt: Takas http://http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=5225 frontera-data.net/tr/?f=showCar&car_id=2562 disco frontera daha uzun bile başka bi sıkıntı olmasın?
  9. T

fronteranız kaç kuruş yakıyor ?

Ynt: fronteranız kaç kuruş yakıyor ? merak ettiğiniz bi konu varsa yardımcı olmaya çalışırım

10. T

NİVA YA ÖN CAM GÜNEŞLİĞİ NEREDEN BULABİLİRİM?

Ynt: NİVA YA ÖN CAM GÜNEŞLİĞİ NEREDEN BULABİLİRİM? güneşlik çok şık olmuş araca hoş bi hava katmış güle güle kullanın.Sakıncası yoksa nasıl yaptığınızı bizede izah edebilirmisiniz ?

11. T

Discovery / Defender TD5 Motorlarda EGR (Egzoz gazı Resirkilasyonu) nedir ?

Ynt: Discovery / Defender TD5 Motorlarda EGR (Egzoz gazı Resirkilasyonu) nedir ? günlük kullanımda bir haftadır normal seyirde giderken harareti takip ettinizmi bi değişiklik varmı? Rampa çıkarken çabuk yükselme felan gözlemledinizmi?
  12. T

Ynt: Discovery / Defender TD5 Motorlarda EGR (Egzoz gazı Resirkilasyonu) nedir ? sizin yarınki deneme benim için kılavuz olacak.

13. T

Ynt: Discovery / Defender TD5 Motorlarda EGR (Egzoz gazı Resirkilasyonu) nedir ? 3 termostat denedim,bakır rayatör vardı hatasız ve temizdi sıfır alüminyum yaptırdım, devirdaime baktık,kayış olması gerektiği gibi,fan termiği sağlam,müşürler sorunsuz,antifirizli su kullanıyorum eksilmiyor,motor...
  14. T

Ynt: Discovery / Defender TD5 Motorlarda EGR (Egzoz gazı Resirkilasyonu) nedir ? selamlar benimde 2.5 dizel aracımda egr evelden iptal edilmiş araç yüke bindiğinde çok ani şekilde hararete kalkıyo bende bekleyip seviyenin düşmesini bekliyorum soğuk havalarda yokuş aşağı seyirlerdede hararet...
  15. T

fronteranız kaç kuruş yakıyor ?

Ynt: fronteranız kaç kuruş yakıyor ? 97 model 2.5 tds 4 kapılı aracımla istanbul şehir trafiği bi kısmı dur kalklı günde 30 35 km civarı yol yapıyorum sabah akşam hergün bu şekildeki tüketimim 100 km de 8 ila 9 litre arası mazot oluyor uzun yolda hissedilir şekilde deişiyor.gerçi sitede aynı...

16. T

frontera sola sinyal vermeme sorunu

Ynt: frontera sola sinyal vermeme sorunu selamlar dörtler yandığında sol tararın sinyallerinden patlak ampül varsa eğer sinyal verdiğildiğinde elektrik atlama yapar ve içerde o bahsettiğiniz çıt çıt sesini yapar resimdeki siyah kutucukta elektrik rolesi eğer dörtlerde tüm ampuller eksiksiz...
  17. T

NATUA JEEP

Ynt: NATUA JEEP selamlar banada frontera tampon köşesi lazım mümkünmüdür acaba?
  18. T

Facebook sayfamız kuruldu :)

Ynt: Facebook sayfamız kuruldu :) eline sağlık bende ekliyorum

19. T

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) herkeze selamlar bende artık opel frontera 2.5 tds aracım ve kendimle aranızdayım iyi paylaşımlar r
  20. T

ACİL YARDIM!!! - 1998 Dizel Opel Fronera Debriaj seti (Debriaj baskı balata)

Ynt: ACİL YARDIM!!! - 1998 Dizel Opel Fronera Debriaj seti (Debriaj baskı balata) bendede 2.5 var ruhsattada motorun üstündede 2.5 tds yazıyor parça alırkende motor ve şase nosuna göre araştırıyorum sorun çıkmıyor

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri