Arama sonuçlarınız

1. sagyet

Römork Hikayem

Kendi römorkumu yapmam lazımdı. Hep bir ön yargı vardı pahalı olur olmaz başaramazsın git hazır al yerliler başarısız vs... Gibi. bu romorkum vardı 750 kg alman malı knott marka dingil bana yetersiz geliyordu bende kendim yapacapım diye inat ettim sonra kendime 2 adet yerli çayır ova dingil ve...

2. sagyet

Korando Sports Uzun Kasa Çeki Demiri

Bu konuyla alakalı internette çok araştırmalarım oldu ama internette yeterli bilgi bulamadım. Ve sonuç olarak kendim araşatırmalarım sonucu taktırmayo ve ruhsata işletmetiyi başardım. Öncelikle bu araçlarımız korando sport olarak biliyor olsakda yurtdışında bu aracın adı New Actyon sports. Çeki...
  3. sagyet

Korando Sports Uzun Kasa Çeki Demiri

Bu konuyla alakalı internette çok araştırmalarım oldu ama internette yeterli bilgi bulamadım. Ve sonuç olarak kendim araşatırmalarım sonucu taktırmayo ve ruhsata işletmetiyi başardım. Öncelikle bu araçlarımız korando sport olarak biliyor olsakda yurtdışında bu aracın adı New Actyon sports. Çeki...

4. sagyet

Yeni 4x4 2016 Korando Sports Uzun Kasa Problemi

Herkese merhabalar. Ben bu aracı yeni aldım. 30.000 km de. Daha önce düz dizel defender kullanıyordum. Asfaltta neredeyse hiç kullanamıyordum. Motor çok yetersiz kalıyordu. Yeni korando ile aslaftta ise çok rahat ve konforlu sessiz çoğu otomobilden bile çok daha hızlı. Lakin bu araçta gözüme...
  5. sagyet

Radyatör Suyu

Forumda küçük çapta arama yaptım ancak ilgili birşey bulamadım Arkdaşalr Erzurumda kış şartları ağır olduğundan anitifiriz şart Bugün bir teneke antiriz suyu aldım ancak bayram dolayısıyla suyu koyamadım Kendim Yapım dedim ama tahliye musluğu falan bulamadım Belkide yoktur ama şahinde bile...

6. sagyet

ZJ Kasalarda Xenon Far Uygulaması Oluyor mu?

Arkadaşlar forumda yeni üye olduğumdan kusurum varsa şimdiden Affola. Yeni bir araç aldım 5.2 limited 97 model ancak farlarının aydınlatmasını hiç ama hiç memnun kalmadım Bugün bir fiyat aldım american yan sanayi ürünü cam far fiyatı 325 ytl tanesi diye sizce fiyat uygunmudur Birde bu araçlarda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri