Arama sonuçlarınız

1. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Yol Bilgisayarı Uyarısı

Merhaba ; 2004 cheeroke liberty aracımda yol bilgisayarında '' ENTRETIEN PROGRAMME '' uyarısı alıyorum. Ne yapmam gerekiyor ?? Saygılarımla.

2. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Liberty Cam Kumandası

Selamlar , Aracımın şöför camı sadece aşağı iniyor ancak yukarı kalkmıyor,kapı iç döşeme söküldü motorda sorun yok cam kumandasından olduğu söylendi,soketinden söküp baktılar ancak düğmeyi tamir edemediler. İkinci el bir cam kumandası bakıyorum elinde olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa...
  3. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Lİberty Yağ Değİşİmİ

Merhaba , 3.7 Liberty aracımın yağ değişim zamanı geldi,motor yağı dışında şanzuman yağını da değiştirmeli miyim ?Avrupa yakasında nerede yaptırabilirim ve hangi yağı kullanmam gerekiyor ? Birde bu işin güncel bütçesi ne olmalıdır?Yakında yaptıran forumdaşlarımdan değerli yorumlarını...

4. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Gökçetepe,bozcaada Kamp Alanlari

Selamlar ; 3,7 Liberty'im ile Ağustosta İstanbul'dan önce Gökçetepe daha sonra Bozcaada da kamp yapmayı düşüyorum.5'er gün düşünüyorum ama Bozcaada'ya biraz daha fazla zaman ayırabilirim.Bozcaada da ada kampı aradım ve kişi başı 35 TL fiyat olduğunu öğrendim,kandi çadırım ile biraz fazla...
  5. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Lpg Sorunu

Merhabalar , Dün LPG dolumu için istasyona gittim ancak kısa bir süre sonra görevli pompayı çıkardı,araç almıyor lpg dolu veya şamandıra arızalı dedi.Boş olduğuna emin olduğumdan geriye şamandıra kaldı. Aracımda BRC lpg var,herhangi bir lpg ustasına gitsem olurmu yoksa BRC servismi işimi...

6. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Seçİm İçİn Yardim Lütfen

Selamlar, Forumu uzun zamandır arazi araçlarına ilgim olduğu için takip ediyorum.Geçen hafta 2.0 fsı 2005 model passatımı sattım ve jeep almaya karar verdim.4.7 ve 3.7 arasında kararsız kalsamda hergün kullanım için 3.7'nin daha uygun olduğuna karar verdim.Siz ustalardan ricam 2 Liberty...

7. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Satılık Torun Marka Havalı Tüfek

Çok az kullanılmış, 200 pelet belki atılmış ceviz kaplama, 4,5 mm havalı tüfeğim satılıktır. Yanında 1 kutu gamo saçmasıyla birlikte 65 TL. Tüfek için biraz abartılı bir dürbün de almıştım.Tasco 3-9x32, ışıklı, onun fiyatıda 130 TL. Çağdaş Korkmaz - 0542 691 99 44 iş : 512 72 10
  8. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Avcılar İçin Satılık Kamuflaj

Öncelikle bütün Gezenbilir arkadaşlarıma selamlar. Elimde Av için aldığımız 3 adet pantolon,2 adet kışlık gömlek, 3 adet yazlıık gömlek ve 1 adet 43 numara yanları siyah brandalı asker botu var.Hiç biri denenmek için bile giyilmedi.Giyileceği de yok.. 1adet pantolon ve uzun kollu gömlek 75...
  9. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Motorola CP 040 Hakkında Yardım

Merhaba; Elimde 2 adet Motorola cp 040 var. Bunlar kısa mesafede birbirlerini görüyor. Ancak varsa başka özelliklerini de kullanmak istiyorum. CB Lisansı kalktığına göre bunu o frekansta kullaanabilirmiyim.Kullanabilirsem bu frekanslar nerde nasıl yüklenecek. Yardımlarınız için şimdiden...

10. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Sony HVL F-58 AM Kafa Flaş Satılık

fotoğrafçılık merakıma zaman ayıramadığım için makinemi sattım .şimdi kafa flaşımıda satıyorum. zamanında 800 $ gibi bir rakama almıştım. satış fiyatım : 750 tl. çağdaş korkmaz : 0542 691 99 44

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri