Arama sonuçlarınız

1. cubs

93-94-95 Grand Cherokee 5.2 Beyin

93-94-95 Grand Cherokee icin 5.2 Beyin. Calisir ve gayet iyi durumda. Herhangi bir mudahele yapilmamis. 1000 TL 0533 441 01 68 Tuncay

2. cubs

Satılık Ox Kilit Dana35

Satilik Dana 35 icin OX kilit. Kutusunda sifir durumda. 30 Frezedir. Yani Heavy Duty aks olan (30 freeze) araçlar içindir. Fiyat 2500TL 0533 441 01 68 Tuncay
  3. cubs

94 Xj Cherokee Satılık

Merhaba arkadaşlar, Aracim satiliktir. Fiyat: 23.000TL Özellikler: LPG ruhsata işlidir. Muayenesi 2014 Aralik ayina kadar geçerlidir.Yürüyeni ve motorunda herhangi bir sıkıntı yoktur. Donanım:• 3 inch yükseltme kiti• 31/10.5/15 Mickey Thompson AT lastik• 15x8" Procomp jantlar• Off-road...

4. cubs

35/12.5/15 Mt Lastik Satılık

Lastikler Cooper STT, MT, 35/12.5/15 jantlarıyla birlikte satılıktır. Nissan'dan çıkmadır. 6 bijondur. 4 adet fiyatı: 2000TLdir
  5. cubs

Satılık 94 XJ

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 3 senedir kullandığım kare kasamı başka proje hazırlıklarından dolayı satmaya karar verdim. Araç çok temiz ve bakımlıdır. LPG 3 ay önce takıldı (BMD inkagaz). Yürüyeni ve motoru kusursuzdur. Donanım: • 4 inch yükseltme kiti • 32 inch GoodYear MTR lastik (stepne...

6. cubs

Willys M38 Arıyorum

Merhaba, Toplamak üzere willys M38 arıyorum. Aracı kullanmak üzere alacağım için ruhsatlı olması önemlidir. Sağda solda görenlere, bilenlere duyurulur. Selamlar.

7. cubs

Satılık Cherokee XJ Ön Tampon

Merhaba, Tampon 3 mm, bağlantı ayakları 7 mm saçtan yapılmıştır. İki tarafında tamponun içine yerleştirdiğimiz küçük yuvarlak sis farları çalışır durumdadır. Orta kısmı vinç montajına uygun olarak yapıldı. (şu anda üstünde vinç var) Fiyat : 600 TL Selamlar
  8. cubs

Acil Satilik CJ5

Merhaba, bir arkadaşımın aracıdır. Yeni toplanmıştır. Acil satiliktir. iletişim: Muharrem Acar 0534 624 33 74 Araç İstanbul - Maslak'tadır İstenilen fiyat: 12000TL (pazarlık payı vardır) CJ5 - 1975 35000 KM 6 SİLİNDİR MUAYENE SİGORTA 2013 E KADAR GEÇERLİ. LPG RUHSATA İŞLİ DÖŞEME DERİ
  9. cubs

Satılık 4 adet MT lastik (31/10.5/15)

Merhaba, 4 adet Aurora marka MT lastik, ebat değişikliğinden dolayı satılıktır. 4 Lastik fiyatı 500TL'dir Lastikler çok iyi durumdadır. 31/10.5/15 Selamlar.

10. cubs

Satılık Cherokee Orijinal Jantları (4 adet)

Cherokee orijinal jantlarımı satıyorum. Jantlar oldukça temizdir. 4 adet fiyatı 350 TL'dir. Selamlar.

11. cubs

XJ Oksijen Sensörü Hakkında

Merhaba arkadaşlar, 94 model XJ aracım var. Bir kaç haftadır ara sıra Chek Engine ışığı yanıp sönüyor ve bununla birlikte yakıt oranı çok arttı. (Benzinli, LPG yok) Geçenlerde aracı bilgisayara bağladık ve Oksijen sensörü hatası göründü. Beklediğimiz bir sorundu. Fakat asıl sıkıntım şu ki...
  12. cubs

Satılık temiz ve sorunsuz CJ3

1966 model CJ3B siyah Jeep Motor gucu 90 bg silindir hacmi: 1898cm3 Arazi ve yürüyen aksam sorunsuz LPG'li Motor orjinal (sıfır yapıldı) fiyat: 10.000 TL (araç Bursa'da arkadaşlar)

13. cubs

Orjinal Lada Niva jantları...

Merhaba arkadaşlar, elimde 5 adet orjinal Lada Niva jantı bulunmaktadır. Lastikler de üzerlerindedir fakat çok parlak durumda değiller. Jantlar gayet iyi durumdadır. 5 adedi 250 TL Jantlar İstanbul - Avcılar'dadır. En kısa zamanda fotoğraf da eklerim. Saygılarımla. Tuncay Köksal
  14. cubs

31/10,5/15 AT lastik arıyorum!

Merhaba, XJ icin 31 / 10,5 / 15 AT lastik ariyorum. Özellikle tercih ettiğim bir marka yoktur. Bilginize.
  15. cubs

XJ Yükseltme Alternatifi ?..

Merhaba, 1 ay önce 94 model XJ satın aldım. Aracımı yükseltmek istiyorum. Biraz araştırma yaptım ve 31" lastik takabilmem için minimum 3" yükseltmem gerektiğini söylediler. Zaten günlük olarak da bu aracı kullandığım için 3"ten fazlasını düşünmüyorum. Fakat kafamı karıştıran mesele şudur...

16. cubs

2008 Jimny, Takas olabilir

Merhaba arkadaşlar, 2008 model 20.000'de Suzuki Jimny (yükseltme kiti - BF Goodrich lastik, şanzıman koruması) olan aracımı, ailemize yeni bir üye katılacağı için daha büyük (5 kapılı) bir 4X4 ile takas etmek istiyorum. Aracım boyasız, kazasız çok temizdir. Tekliflere açığım. Saygılarımla...
  17. cubs

Suzuki Samurai Arazi Şanzımanı

Merhaba arkadaşlar, Kullanmış olduğum Suzuki Samurai'nin (sj 413) arazi şanzımanını parçalamayı becerdim. Şimdi yenisine ihtiyacim var. sj 413 ya da sj 410 arazi şanzımanı, ikisi de uygun oluyor. Bulabilecegim bir yer ya da tesadufen elinde olup satmak isteyen var mıdır acaba? Teşekkürler,
  18. cubs

Jant Ofset Değisikliği

Merhaba arkadasalar. Suzuki Samuraide kullandigim 16" jantlarimi disa dogru genisletmek istiyorum. OK 144 600/16 lastik kullaniyorum. Ancak araba cok dar oldugu icin hizli donuslerde sikinti yasiyorum. Jant gobeklerini ters cevirerek, her bir tekerlegi 5cm disari cikartabilecegimi dusunuyorum...

19. cubs

Piranha Voyager Navigasyon Problemi

Merhaba arkadaslar, Bir arkadasim bana Piranha Voyager Navigasyon aleti hediye etti. Icinde NAVTURK navigasyon yüklü. 50MB'lik bir Turkiye haritasi. NAVTURK'un sitesinden 2008 guncellemesini indirdim yukledim fakat uzerindekiyle ayniymis. Sorunum su: Navigasyonu kullanmak istedigimde; GSM...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,142
Kaydolan Son Üyemiz
kaplan100

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri