Arama sonuçlarınız

1. Yikes

2010 jeep wrangler jk için nerden başlamalı?

Ynt: 2010 jeep wrangler jk için nerden başlamalı? yardımınız için teşekkür ederim. şimdilik bukadar. =)

2. Yikes

Ynt: 2010 jeep wrangler jk için nerden başlamalı? Bir sorum daha olucak piyasada dizel motorlar için satılan chip tuninglerin sizce bir zararı varmıdır? sitelerde benim arabaya uyduğu belirtiliyor ve hp yi ve torku çok ciddi oranda değiştiriyor. sizce tehlikeli bir yanı varmı?
  3. Yikes

Ynt: 2010 jeep wrangler jk için nerden başlamalı? Birde şöyle bir durum var jant küçültüp ona göremi lastik almalı (bire bir fiyat farkı var 17" lastikle 15" lastik arasında). bu noktada da şu durum ortaya çıkıyor; wrangler jk'in bijon aralığına uyan jant araki bulasın. kıbrısta zaten yok...

4. Yikes

Arkadaşlar ben bir jeep wrangler jk 2010 2.8 cdi kullanıcısıyım ve aracıma ihtiyaca yönelik parçalar ekleyerek araziye hazırlamak istiyorum. Fakat bulunduğum yerden ötürü (kıbrıs, lefkoşa) çok zorluklar çekiyorum. şöyleki ilk 4" yükseltmeyle başlıyım dedim bu durumda 35" lastik koymam...
  5. Yikes

Jeep Sahipleri Listesi

Ynt: Jeep Sahipleri Listesi Edip Hüseyin Ademoğulları 2010 Jeep Wrangler JK 2.8

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR