Arama sonuçlarınız

1. mergen

KİA Ceres

Size sormam belki doğru değil ama niye sattığını biliyor musunuz? Sanırım sizden alalı çok olmamış.

2. mergen

KİA Ceres

Merhaba, Rize'de satılan araç sizin araç değil mi? Tüm bu işlemler nerede yapıldı? Atölye Antalya Ahmet Usta'nın atölyesine benziyor.
  3. mergen

Yelkenkayak Gezilerim

Ynt: Yelkenkayak Gezilerim https://youtu.be/1isT7DLh0rM

4. mergen

Yelkenkayak Gezilerim

Ynt: Yelkenkayak Gezilerim https://youtu.be/35d7zWJOySk
  5. mergen

Yelkenkayak Gezilerim

Sevgili dostum Mehmet Yapıcı ile beraber yaptığımız gezileri sizlerle paylaşmak istedim. Kullanılan kanoları kendisi yapmıştır. İyi seyirler dilerim.

6. mergen

Buggy İmalatı

Ynt: Buggy İmalatı Arkadaşlar, Özgür Öz ve Ömer Kılıç kardeşlerime buggy'mi devrettiğimi bildiririm. Kendilerine desteğimi elbette eksik etmeyeceğim. Gelişmeleri bildirecekler. Selamlar

7. mergen

Buggy İmalatı

Ynt: Buggy İmalatı Çok teşekkür ederim Murat Bey. Bende kendisini 4 senedir bekliyorum ama maalesef gelmedi. Bende artık bu halde görüp üzülmekten yoruldum. Sahibinden'de ilan açmadım.
  8. mergen

İstanbulda Ucuz Değil Dürüst Namuslu L200 Ustası Arıyorum.

Ynt: İstanbulda Ucuz Değil Dürüst Namuslu L200 Ustası Arıyorum. Kartal Oto Sanayi İlfer Oto İlyas ve Yılmaz Ustalar
  9. mergen

Harika Japon 47 (hj47)

Ynt: Harika Japon 47 (hj47) Burak merhaba, Haklısın. Ben eski 60 kasamın içinde arka koltuğunu yatırıp tek kişilik yatak açabilmiş isem siz bu kasada kim bilir neler yaparsınız? ;D

10. mergen

Harika Japon 47 (hj47)

Ynt: Harika Japon 47 (hj47) Ellerinize sağlık hakikaten çok güzel bir çalışma olmuş. Ve elbette fotoğraflar az kalmış. Müsait oldukça yüklemenizi rica ederim. Bu arada arka kasayı kısaltmayı düşünmediniz mi? Sonuçta yük taşımayı planlamadığınızı tahmin ediyorum. Arazide daha rahat ederdiniz...

11. mergen

Buggy İmalatı

Ynt: Buggy İmalatı Merhaba arkadaşlar, Üzülerek buggy'i maalesef bitiremeden satışa çıkardığımı bildirmek isterim. Sayfaları okuyan bazı arkadaşlar bilgi almak için arıyorlar. Onlara bunu söylediğimden sizlere de söylemek istedim. Ben bunu yaparken hazır yapılmış bir buggy'i kaçırmış ve çok...
  12. mergen

Tek Başıma 45 Günde Vietnam-Kamboçya-Tayland

Ynt: Tek Başıma 45 Günde Vietnam-kamboçya-tayland Yaklaşık 2 yıl kadar önce iş sebebi ile 2 hafta kadar Chiang Mai'de kalmıştım. Bana o zamanı hatırlattınız Zafer Bey. Hakikaten çok eğlenceli zaman geçirmiş idim. Turistik açıdan malzemesi hakikaten bol bir şehir. Tapınakları, gece pazarı...

13. mergen

United Cutlery Serpantine Survival Bowie Kamp Bıçağı

Ynt: United Cutlery Serpantine Survival Bowie Kamp Bıçağı Zombie Apocalypse'de çok işe yarar desem mesela ;D
  14. mergen

Lada Niva 2009 Restorasyon Ve Modifikasyon

Ynt: Lada Niva 2009 Restorasyon Ve Modifikasyon Tebrikler...
  15. mergen

United Cutlery Serpantine Survival Bowie Kamp Bıçağı

Herkese merhaba, Yaklaşık 2 yıldır koleksiyonumda bulunan ve sadece 1 kez belime taktığım United Cutlery Serpentine Survival Bowie kamp bıçağımı başka bir projeye destek sağlamak için satıyorum. Toplam uzunluk : 40 cm Namlu uzunluğu : 26.7 cm Kalınlık : 5.5 mm Malzeme : 7Cr17 (56-58 Rockwell)...

16. mergen

Ingiltere - Iskocya Izlenimleri

Ynt: Ingiltere - Iskocya Izlenimleri Melih Bey, Paylaşım için çok teşekkür ederim. O bölge her zaman hayalimdir. Özellikle anlatmaya fırsat bulamadığınız İskoçya. O sebeple devamını yazmanızı heyecanla bekliyorum. Selamlar
  17. mergen

Doğu Karadeniz Yaylaları 09-16 Eylül 2010

Ynt: Doğu Karadeniz Yaylaları 09-16 Eylül 2010 Şimdi 3 4 araba kendimizi yola vurmak var...
  18. mergen

Doğu Karadeniz Yaylaları 09-16 Eylül 2010

Ynt: Doğu Karadeniz Yaylaları 09-16 Eylül 2010 Geldi geldi. Geçiyor hatta. Darısı cümlemizin başına. No: 2 dak. şiir yazdım be.

19. mergen

Samuraim Artık Daha Güçlü

Ynt: Samuraim Artık Daha Güçlü Tarık Bey hayırlı olsun. Hem görsel hem de teknik olarak başarılı bir proje olmuş. Acaba dif oranları eskiden ne idi, şimdi ne oldu bilgi verebilir misiniz?
  20. mergen

Kısa Süreliğine 18.500 Tl Ye - 4x4 Toyota Sr5 - 2.4 Efi - Klima - Lpg - Hidr

Ynt: Kısa Süreliğine 18.500 Tl Ye - 4x4 Toyota Sr5 - ..... Şehzat Bey merhaba. Hayırlı satışlar dilerim. Dilerim de siz ne zaman Mersin'e gittiniz? Geçen sene Sakarya Üniversitesine kitap bağışı için konuşurken buralardaydınız. Yoksa o 2 sene evvel miydi?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri