Arama sonuçlarınız

1. O

265/70/r16 Bf Goodrich At Izmir

Land Rover Series 2a aracımdaki 265/70/R16 lastiklerim satılıktır Az bindiğimden dişleri yeni ayarındadır. 555 700 5826 İlan No: 227463788

2. O

Frontera 2.0 Sıralı Lpg Sorunsuz İzmir

SAHİBİNDEN.COM İLAN NO:202333169 HER ŞEYİ ÇALIŞIYOR, ARAZİSİ , HUBLARI, ELEKTRİK AKSAMI EVRAK EKSİĞİ YOK KAPUTTA VE TAVANDA KARBON FOLYO VAR, GEÇEN SENE KAPUT VE TAVAN HARİÇ TEMİZLİK BOYASI YAPILDI. GEÇEN SENE SİLİNDİR KAPAĞI REVİZYONU YAPILDI, LİFTERLERİNE YAĞ POMPASINA KADAR DEĞİŞTİ. OCAK...
  3. O

Baofeng Uv-82l Amator Lisans Telsiz Sıfır Kutusunda En Güncel Baofeng

BAOFENG UV-82L SIFIR KUTUSUNDA TUM LİSANSSIZ PMR LER İLE DE İLETİŞİM SAĞLAR. UV-82L, UV-5R SERİSİ CİHAZLARDAN DAHA ÜST VE YENİ MODELDİR ÇİFT MANDALI İLE EKRANDA YAZAN İKİ FREKANSA DA AYNI ANDA GÖNDERME YAPABİLİR.. UV-5R SERİSİ 1800mAh PİLE SAHİPKEN UV-82L 2800mAh PİLE SAHİPTİR, YAKLAŞIK 2...

4. O

Opel Frontera Sport 2.0 Sıralı Lpg, Sorunsuz, İzmir

Merhabalar, 1994 Frontera 2.0 Sport, Sorunsuz 4x4, Sıralı LPG aracım satılıktır. Dosta gidecek bir arabadır. MOTOR YÜRÜYEN KASA SORUNSUZ, SIRALI LPG, ENJEKTÖRLER YENİ KOMPLE SİLİNDİR KAPAĞI REVİZYONU OLDU, LİFTERLERİNE KADAR DEĞİŞTİRTTİM, MOTOR SORUNSUZ, İLANDAKİ VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ 31"...
  5. O

Land Rover Discovery 1 I Orjinal Tampon , Yan Basamak, Marşpiyel

Land Rover Discovery I karlıklı Orjinal Tampon , Yan basamak, orjinal marşpiyeller satılıktır. Araç Manisadan bir abimin, satıcı değil kullanıcı, detaylar için arayabilirsiniz. Orjinal olduklarından kıyamıyor ama satılırsa arazi modifiyesine başlayacak 05324557598

6. O

Frontera Ların Bilindik Araçlarla Aynı Olan Parçaları

Merhabalar, Bir Frontera A Sport'un yeni sahibiyiz. Parça konusunda forumu detaylı aradım ama böyle bir konuya denk gelmedim. Tecrübesi olan arkadaşlar bu başlıkta İSUZU, Vectra vs diğer parçaları kolay bulunabilen araçlarla aynı olan muadil parçaları yazarak bu listede devam ettirebilirlerse...

7. O

205 80 16 At 29" 205 R16 Goodyear Wrangler Vitara Jimny Niva Discovery

205 80 16 AT 29" 205 R16 GoodYear Wrangler Vitara Jimny Niva Discovery gibi araçlara uygundur. Daha ayrıntılı resimleri malum sitede 137472159 ilan numarasıyla aratabilir, orada yazan telefon numarasıyla benimle iletişime geçebilirsiniz. Lastiklerin 7.8 mm diş derinliği vardır. Saygılarımla
  8. O

Susturucuyu sökmek güç arttırır mı ?

Susturucuyu sökmek güç arttırır mı, daha doğrusu susturucuyu söküp bu daha geniş içi tırtıklı boru susturucum var onu takmak istiyorum, amerikan flowmaster gibi ses çıkartıyor :) vizeden o şekil geçemeyince değiştirtmiştim, ama yakıt tüketimimdeki ve aracın çekişindeki etksini hatırlamıyorum...
  9. O

Motor Bloğu Çatlatmış CJ5 Alınır mı?

Merhabalar, Ben Land Rover Series2a sahibi bir genç kardeşinizim. Ama babamın memlekette gördüğü sahibinin topladığı ama kışın antifiriz konmadan bırakıldığı için motor bloğu çatlatmış arızalı bir CJ5 hakkında danışmak istiyorum. Aracı görmedim henüz ama ucuza alıp İzmir'de toplayıp ufak tefek...

10. O

68 LR Aracım Çiğ Gaz Atıyor, Sebebi Ne Olabilir ?..

Merhabalar 68 model LR series2a aracımda LPG var, motor sıcakken soğukken de çiğ atıyor. Gaz ayarını bir ustaya yaptırmıştım, bilgisayar ile de kontrol etti, iyi dedi. çekişi fena değil, gaz yemesi güzel. Motor tek marşta çabuk çalışıyor maşallah, yakıt tam olarak ölçemiyorum ama az değil. Hava...

11. O

Gezenbilir İzmir Grubu; Karagöl Off-Road ve Safari Gezi-2 (28 Şubat - 1 Mart 2009)

İnşallah başka gezilere Ahmet abi, sizler daha dönemediniz sanırım Eeee Furkan abi, altında bir Seri2 - Seri 2a LR olsaydı ne kapın uçardı ne kaportan yamulurdu :) Sor sor niye diye :D
  12. O

LPG'de Çalışan Karbüratörlü Araca Cut Off Sistemi Yapılabilir mi?

LPG'de çalışan karbüratörlü araca cut off yapılabilir mi? sürekli motor freni kullandığımdan kafama takıldı . motor freniyle yokuş inerken yeni araçlardaki gibi belli devirin üzerinde gazı kesecek bir sistem aracımıza yapılabilir mi? 1) bu motor freniyle yokuş inme araca zararlı mı Gülümseme...

13. O

Benzinli Serilerde Yakıt Nasıl Düşer ?

Avatarımdaki aracın sahibiyim, aracımda lpg var, yakıtı çok fazla bence, kibar sürmeye çalışıyorum ama gaz yemiyor sanki, yazın çekişi daha iyiydi gibi hatırlıyorum. yakıtını hiç ölçemedim ama sürekli çok yaktı :) Yakıtı düşürmek için neler yapabilirim ? Sonbaharda egzosumun susturucusunu...
  14. O

Land Rover Series Direksiyon Boşluğu Problemi

Aracımda tüm rotilleri, tasların içindeki rulmanları, keçeleri vs leri, her şeyi yani alttan direksiyon kutusuna kadar her şeyi değiştirttim toplattım. Bir tek radyatörün önünde şaseye bağlı içinde 2 ucu frezeli mil ve onu sıkıca tutan yay olduğunu düşündüğüm bir parça var. İki ucunda da sanırım...
  15. O

Land Rover Series Arazi Kolları Problemi

Aracımda 4*4 kolu olan topuzu aşağı itemiyorum, yukarı da çekemiyorum, sağdaki takviye kolunu da low range e takmaya çalıştığımda geçiyor gibi oluyor gaz verince boşa atıyor, ikisi için de yapabileceğim ne var. bunu yapacak olan tamircim gerçek LR ci olmadığından detaylı anlatırsanız ona izah...

16. O

Land Rover Series ve Defenderların birbirine uyumlu parçaları

Land Rover Series(kendi içlerinde de) ve Defenderların birbirine uyumlu parçaları bir liste halinde buraya yazarsak birçok kullanıcı için faydalı olacağını düşünüyorum. yaklaşık bir senedir avatarımdaki Series2a aracımı kullanıyorum, bulunabilir, ucuz (başka marka da olabilir) parçalardan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri