Arama sonuçlarınız

1. musta

DEFENDER budur

Ynt: DEFENDER budur Paylaşım için Tşekkürler

2. musta

Satılık Defender 130

Merhabalar, Linki bulunan Defenderden 2 adet satılıktır.110 luk yüksek model defenderle takas olabilir. 300 Tdi Motorlar 2 Yıllıktır. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-satilik-1993-model-130-kasa-land-rover-defender-63892487/detay/
  3. musta

Sonunda hayalimiz gerçek oldu.

Ynt: Sonunda hayalimiz gerçek oldu. Merhabalar, Defenderiniz hayırlı olsun.

4. musta

defender satın alımı - yardımlarınıza ihtiyacım var

Ynt: defender satın alımı - yardımlarınıza ihtiyacım var Merhabalar, Şu anda ,2si toplama 300Tdi, 2si orjinal 300 Tdi ve 1 tanede 2,5 dizel 5 Adet defenderle boğuşuyorum.Çalışma şartlarımız çok ağır,Her gün arazide 1500 kg ağırlığında römork ve zamana karşı çalışıyoruz.Toplama 300 Tdi ler...
  5. musta

IVECO ECODAILY 4x4

Ynt: IVECO ECODAILY 4x4 Merhaba, Türkiyede satılıyormu?

6. musta

IVECO ECODAILY 4x4

Ynt: IVECO ECODAILY 4x4 Merhaba, türkiyede satılıyormu?

7. musta

Yardım....Fiyatlarındaki Abartı / Tutarsızlıklardan Defender Alamıyorum.

Ynt: Yardım....Fiyatlarındaki Abartı / Tutarsızlıklardan Defender Alamıyorum. Merhabalar, Kesinlikle Bende katılıyorum.Telekom ihalesinden 3 adet Defender alan vatandaş Defender aradığımı bildiği için bana fiyat verdi,Birtanesinin motor arızalı diğer ikisi normal motoru arzalı olana 22 bin tl...
  8. musta

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Merhabalar, Aynı ihalede 2001 Model ford rangerları 9000 tl satıyorlar,Ankara da Defender araştırdık 2 adet ihtiyacımız vardı Toplamalar 35 bin tl den başlıyor.
  9. musta

Bu Defendere ne dersiniz ?

Ynt: Bu Defendere ne dersiniz ? Merhabalar, Sadece bu araç için değil genel olarak Defender fiyatları çok yüksek.Telekom ihalesinde 97-98 model araçlar 20 ile 30 bin tl arasında ve hepside revizyon istiyor.Aynı ihalede 2001-2002 ford rangerler 9000 tl ye satılıyor.

10. musta

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Beklerim

11. musta

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Selam Araçlar şirketin bunlar daha iyi halleri.İleride daha güzel fotoğrafalr paylaşacağım
  12. musta

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları

13. musta

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları
  14. musta

Defender Resimleri

Ynt: Defender Resimleri Merhaba Rica etsem bu bölümü kapatmama yardımcı olurmusunuz
  15. musta

Defender Resimleri

16. musta

Sonunda bende DEFENDER sahibiyim. Mutluyum, Gururluyum

Ynt: Sonunda bende DEFENDER sahibiyim. Mutluyum, Gururluyum Hayırlı Uğurlu Olsun Çok Güzel ve Fiyatı Uygun bi Defender
  17. musta

Kayseride Defender Ustaları

Merhabalar Kayseride tavsiye edebileceğiniz Defender ustaları varmı ?
  18. musta

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Herkese selamlar siteye yeni katıldım Göreme de yaşıyorum balon firmasında sorumlu olarak çalışıyorum http://www.butterflyballoons.com/

19. musta

Puma Motor Bu ise çok uygun fiyat

Ynt: Puma Motor Bu ise çok uygun fiyat takip
  20. musta

110 90 Defender Yapım ve Bitmişi Resimleri (I)

Ynt: 110 90 Defender Yapım ve Bitmişi Resimleri (I) çok güzel olmuş ellerinize sağlık

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri