Arama sonuçlarınız

1. ceyhan01gs

Doldurulabilir Lpg Tüpü

merhaba, Ülkemizde lpg tüpüne yakıt dolumu yasak ama küçük yerleşim yerlerindeki istasyonlarda tanıdıklar vasıtasıyla yapılabilir. Gezdiğim bazı yerlerde bu şekilde yapıldığını duydum. size tavsiyem tüpünüzü yanınızda bulundurun, böyle bir yer denk gelirse doldurursunuz. bu arada işlemin...

2. ceyhan01gs

Eski Dodge Yeni Macera - Off Road Karavan

yeni maceranızın başlığını aradım ama bulamadım. unimog maceranızın adresini paylaşır mısınız
  3. ceyhan01gs

Eski Dodge Yeni Macera - Off Road Karavan

maceranızı baştan sona kadar keyifle okudum. çok güzel bir iş olmuş. Daha önce yazınızı okumuş olsaydım, Adanada şimşek Karbüratörü önerirdim. Elinize sağlık. Yeni aracınız hayırlı olsun.

4. ceyhan01gs

Unimog Restorasyon Ve Karavan Yapımı

çok güzel çalışma olmuş. elinize sağlık
  5. ceyhan01gs

Arabayla Tunceli'den Eysk /krasnodar /rusya'ya

kurumkan kuruma uygulama değişiyor demek ki .birde A /T 11 Belgesi var. Sgk sigortamız izinli olduğumuz süre boyunca Türkiyenin anlaşmalı olduğu Avrupa Ülkelerinde geçerli oluyor. Bu vesileyle hatırlatmak istedim.

6. ceyhan01gs

Arabayla Tunceli'den Eysk /krasnodar /rusya'ya

hayır izine gerek yok. sadece izin kağıdında belirtilen adrese gidilecek ülkeyi yazmanız yeterli olur. ben adanadayım. Avrupa Ülkeleri yazıyorum. kimse bakmıyor ve sormuyor bile :D ama herhangi bir sıkıntı olması halinde, izin kağıdındaki yurtdışı ibaresi sorumluluğu kaldırıyor.

7. ceyhan01gs

Iran Üzeri Başka Ülkelere Gidenlere Bir Sorum Var Da.

çok saçma bir uygulama yapıyorlar. anlamak mümkün değil. iyi gezmeler
  8. ceyhan01gs

12 Gece 13 Gün Türkiye'den Arabayla Avrupa'ya Kısa Tur.

gezininiz detaylarını zevkle okudum. paylaşım için teşekkür ederim.
  9. ceyhan01gs

Hatay'dan Berlin, Amsterdam, Paris'e Arabayla Üç Başına

gezinizi ilgiyle takip ediyoruz. Karl Voyy Atatürk'ün böbrek rahatsızlığı nedeniyle 1918 yılında 1 ay kaldığı şehir. orada Atamızın kaldığı otelde Atatürk'e ayrılmış bir bölüm var. Atatürk'ün kaldığı odayı şu an müze yapmışlar. inşallah burayı gezmişsinizdir ve resimlerini paylaşırsınız

10. ceyhan01gs

Orta Avrupa Seyahatİmİz Uçak+kİralik Araç İkİ Aİle 10 Gece 2300 Km. Ve 6 Ülke

koordinat dosyasını paylaştığınız için teşekkür ederim. geniş kapsamlı bir paylaşım olmuş

11. ceyhan01gs

Karayolundan Toplu Taşıma Kullanarak Hindistan(herşey dahil 100 euro)

yazıyını büyük bir keyifle okudum. paylaşımınız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz
  12. ceyhan01gs

Bosna Ve Hersek'de 13 Gun. 30 Mayis - 12 Haziran 2017

gezi anlatımınız için teşekkür ederim. keyifle okudum

13. ceyhan01gs

Yazın Araba Ile İran Belki Azerbaycan

eklemem gereken bir şey var fiyatlar cok ucuz geçen yıla gör tl biraz daha değer kaybetsede fiyatlar bize göre cok uygun
  14. ceyhan01gs

Yazın Araba Ile İran Belki Azerbaycan

merhaba ben geçen yıl İran'da Tebriz, İsfehan, Persepolis ve Şiraz şehirlerini kapsayan bir bir gezi yaptım. İRAN kelimesini duyunca ilk hissettiğim şey KEŞKE İMKANIM OLSA YİNE GİTSEM oluyor. gönül rahatlığı ile İran;'a gidebilirsiniz. inanın bana İNSAN olduğunuzu ve İNSANLIĞI İran'da görünüz...
  15. ceyhan01gs

Avrupayı Aracımla Geziyorum

kapıkulede turing kurumun bürosu var orada yeşil sigorya yaptırıyorsunuz. turuingden ücretsiz avrupa haritası istesin, ver,yorlar. bu harita işinize çok yarayacaktır. ayrıca niş te kelle kulesi var osmanlıya ihanet edenlerin kelleleriinden yapılan kule var orayı gezebilirsiniz. hemde yol üzeri...

16. ceyhan01gs

internet kullanımı hakkında, ben türk telekom kullanıyorum sırf yurt dışı gezileri için . aranılma paketi var 60 dk ARANILMA 6 tl ayda 3 kez yenileyebiliyorsunuz 18 tl ye 3 saat aranılıyorsunzu rahatça görüşebiliyorsunuz. internet için chatsim diye bir şey şey var tüm dünyada geçerli. bu sim...
  17. ceyhan01gs

dönüş rotanız için, evet karışık bir rota. tahmininizden daha fazla zaman ayırın çünkü rotanız virajlı ve dağ yollarından geçiyor. Avusturya zagreb geçişinde tünel ücretleri gezi bütçenizi etkileyebilir. zadar split arası güzel bir yol dalmaçya kıyılarını gezerek fotoğraflayabilirsiniz. splitte...
  18. ceyhan01gs

merhaba, gezinizin gidiş bölümü için, viyanamı pragmı karar verebildiniz mi. beniim tavsiyem viyanayı gidip bir kaç gün kalmanız. hem Türk tarihi açısından çok önemli olan atalarımızın izlerini görürsünüz hemde viyanadaki büyük parkları gezersiniz.ayrıca bizden kalan AYÇÖREĞİni de...

19. ceyhan01gs

ayrıca dönüşte zamanınız kalırsa Niş üzerinden Makedonya ve Yunanistan'ı rotama eklerim. Üsküpte cevabi köftesi yiyerek tarihi şehri gezersiniz. ardından Yunanistanda Selanik, Dramave Kavala gezisi yapabiliriniz. bu rota size fazladan 2 güne malolur ama çok güze bir gezi yapmış olursunuz...
  20. ceyhan01gs

öncelikle gezininizin kazasız belasız güzel bir şekilde başlamasını ve bitmesini diliyorum. mesaj yazan arkadasların yazdıklarına katılıyorum. bütçenize ve gezme amacınıza göre gezersiniz. zaman ve bütçe imkanları doğrultusunda planınızı yapabilirsiniz. Yunanistan İtalya feribot geçişini...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri