Arama sonuçlarınız

1. W

2005 Freelander Kalorifer Koku Sorunu

Ynt: 2005 Freelander Kalorifer Koku Sorunu Cok tipik bir problemdir bu. Kalorifer petekleri 5_6 yasindan sonra delinmeye ve su sizdirmaya baslar. Bu da islaklik, su eksilmesi.ve koku yapar. Caresi petegi degistirmektir. 4-5 saat surer. On gogus tamamen sokulup yeni petek takilir. Masrafli bir...

2. W

2006 Freelander Anten

Ynt: 2006 Freelander Anten http://www.yedekparcabizde.com/tavan-anteni-komple-8565.html#prettyPhoto
  3. W

2005 Freelander Td4 Hse Satılık

Arkadaşlar 189 bin km'de, bakımlı ve sorunsuz aracımı satıyorum. Tertemiz ve sorunsuz bir araçtır. Malum sitede ilan numarası: 158390851 Gezenbilir üyelerine ayrıcalık olacaktır.

4. W

Kar Zincirimi Kar Lastiğimi

Ynt: Kar Zincirimi Kar Lastiğimi Bende 2005 TD4 Freelander var. Ylllardır memlekette çıkmadığım kayak merkezi kalmadı. Hiçbirinde de zincir ihtiyacım olmadı. Bridgestone kış lastiklerimi Kasım ayında taktırırım, sonra canım ne zaman isterse ver elini dağ, tepe. Kışın şehir dışına çıkacağım...
  5. W

Freelander 2002 Td4 Hse

Ynt: Freelander 2002 Td4 Hse Hoşgeldiniz. Aracın yağ değişimi ve bakımları 10 bin km aralıkla yapılmaktadır

6. W

Freelander aksesuar yardımı

Ynt: Freelander aksesuar yardımı Ön far koruma için delik açmak gerekiyor diye biliyorum

7. W

freelander 2.0 td4 classic,se,hse,gs,premium,es bunlardan hangisi tam dolu olanı

Ynt: freelander 2.0 td4 classic,se,hse,gs,premium,es bunlardan hangisi tam dolu olanı HSE en dolu olan pakettir. 17 inç alaşım jant (225/55 17 lastikler), sunroof, tam deri koltuk ve koltuk ısıtma, Harman Kardon ses sistemi (6lı CD değiştirici ve bagajda gizli subwoofer ile) içerir.
  8. W

Freelander aksesuar yardımı

Ynt: Freelander aksesuar yardımı Dostum iki yolu var: 1. Internetten ısmarlayabilirsin: * http://www.lrseries.com : Ben tampona uzun far istedim. 5 günde geldi. Diğer pek çok parça da var * http://www.johncraddockltd.co.uk/ *...
  9. W

Pirelli Scorpion STR kullanan var mı?

Ynt: Pirelli Scorpion STR kullanan var mı? Haklısın. Pirelli Scorpion STR kullanan var mı arkadaşlar?

10. W

Ynt: Pirelli Scorpion STR kullanan var mı? Benim aracın ölçüleri 225/55/17 dostum. Yani yanaklar ince. Bu nedenle sert lastik hemen kendini hissettiriyor. Kumho daha önce kullandım, hiç memnu kalmadım.

11. W

Ynt: Pirelli Scorpion STR kullanan var mı? Kumho asla düşünmem arkadaşlar. Kimseye de tavsiye etmem. Alırken ucuz geliyor ama bir sene geçmeden taş gibi sertleşiyor. Ayrıca ıslak asfaltta asla güvence vermiyor bana kullanırken.
  12. W

Bir takım yeni lastik almak istiyorum. Kışın kayağa gitmek dışında yazın genelde şehir içindeyim. Sessiz ve yumuşak olsun istiyorum. Michelin, Bridgestone ve Good Year çok pahalı geldi Pirelli uygun görnüyor. Ne dersiniz, beklentimi karşılar mı?

13. W

Fikirleriniz benim için önemli...

Ynt: Fikirleriniz benim için önemli... Sayın hocam, Aylık gelirinizin 2000 TL olduğundan bahsetmiş ve biriktirebildiğiniz miktarın 20 bin olduğunu söylemişsiniz. Bu birikimle alacağınız araç SUV tarzında olacaksa en az 8-10 yaşında olacaktır. Öyle ya da böyle bu yaşta ve tarzda araçlar hangi...
  14. W

2004 Freelander TD4 Tiptronik te Debriyaj Baskı Balatası Varmı?

Ynt: 2004 Freelander TD4 Tiptronik te Debriyaj Baskı Balatası Varmı? Bence bahsettiğiniz durum daha çok turbonun devreye girmesindeki gecikmeden (turbo lag) kaynaklanıyor. Alt devirlerde gaza ilk yüklendiğinizde turbo yeterli basında ulaşıncaya kadar araç isteksiz davranıyor. Ben de aynı durumu...
  15. W

Kabinde antifriz kokusu

Ynt: Kabinde antifriz kokusu Sorunu çözdüm arkadaşlar. Herkesin öğrenebilmesi için kısaca anlatacağım. 2 hafta sonra Kartalkaya'ya gideceğim ve o zamana kadarki tek boş günüm bugün olduğu için, meseleyi ertelemeyip bugün çözmeye karar verdim. İnternetten aradığımda kalorifer peteğinin...

16. W

Kabinde antifriz kokusu

Ynt: Kabinde antifriz kokusu Levent bey haklısınız. Ben de bu yüzden tıkayıcılardan ziyade kalorifer radyatörünü değiştirmeyi düşünüyorum. E-bay'de oldukça uygun fiyatta mevcut parça. Bunun dışında az kullanımış çıkmalar da çok ucuza bulunuyor. Bir karar vereceğim en kısa zamanda bakalım.
  17. W

Kabinde antifriz kokusu

Ynt: Kabinde antifriz kokusu Batuhan bey bu konuda kararsızım. Soğutma suyu çok hafif eksiliyor. Soğutma suyu kaçağı hortumlardan falan da olabilir diye düşünüyorum.Ama içeride herhangi bir ıslanma yok. İçerisi ıslanmazken de böyle bir koku oluşur mu acaba? Şimdilik kılcal bir çatlak mı var...
  18. W

Kabinde antifriz kokusu

Herkese iyi günler. Son günlerde böyle bir sorun yaşamaya başladım. Aslında ben farketmedim problemi (her gün aracı kullandığım için alışmış olabilirim). Ancak araca binen iki arkadaşım "değişik bir koku"dan şikayetçi oldu. Servis, bunun antifriz kokusu olduğunu ve kalorifer peteğinin...

19. W

acil yardım

Ynt: acil yardım Telefonu internetten rahatlıkla bulabilirsin. Sonucu bize de bildirirsen sevinirim. Öğrenmiş oluruz biz de.
  20. W

acil yardım

Ynt: acil yardım Dostum aklıma gelen çare şudur: Anıl otoya telefon et derim. Onlar bu araçları belkide Türkiye'de en çok gören insanlar. Her aracın kaç bin km'de hangi arızayı çıkarabileceğini ve çözümünü ezbere biliyorlar. Hallederler diye düşünüyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri