Arama sonuçlarınız

1. A

Ilgaz Dağı Küçük Hacet Tepesi Tırmanışı (20-21 Şubat 2010)

Ynt: Ilgaz Dağı Küçük Hacet Tepesi Tırmanışı (20-21 Şubat 2010)

2. A

Ankara; Sipahiler Köyü - Gelin Kayalar Yürüyüşü (28 Şubat 2010)

Ynt: Ankara; Sipahiler Köyü - Gelin Kayalar Yürüyüşü (28 Şubat 2010) zerrin hanım buğün kitapcıkları mevlana lokantasına teslim ediyorum arkadaşlarada dağıtırsın diye hepsinden 10 ar adet siz alırsınız inşallah .sevgi ve saygılar.
  3. A

Ynt: Ankara; Sipahiler Köyü - Gelin Kayalar Yürüyüşü (28 Şubat 2010) zerrin hanım kızılcahamam daki sabah kahvaltı yaptığınız mevlana lokantasına bırakırım ordan alırsınız ve cok kapsamlısı cıkacakmış ondanda cıkınca iletirim kendinize iyi bakın selamlar.

4. A

Yedi Göller Bölgesi Çadır Kampı Hakkında Yardım!

Ynt: Yedi Göller Bölgesi Çadır Kampı Hakkında Yardım! haklısınız heryere cadır kurdurmuyorlar busene mayıs ayında karaca avı için yedi göller bölgesine gittim oradaki dağevlerini özelleştirmişler ve göllerdede alabalık yok selamlar.
  5. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu ben avcı keleş doğayı yürümeyi her türlü kara hava ve su avcılığını vede arazili arac kullanmayı severim ankaralıyım hepinize bol selam.

6. A

Ankara; Işık Dağı (11-16 Aralık 2010)

Ynt: Ankara; Işık Dağı (11-16 Aralık 2010) ışık dağı ve kış muhteşem ikili yaşanası yerler.

7. A

Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı Trekking ve Piknik Etkinliği (12 Temmuz 2009)

Ynt: Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı Trekking ve Piknik Etkinliği (12 Temmuz 2009) agaçfosiller ve karaakbabaların konduğu agacları cok güzel fotolamışsınız güzel bir gezi olmuş karyağdığındada gezmenizi isterim.
  8. A

Ynt: Ankara; Sipahiler Köyü - Gelin Kayalar Yürüyüşü (28 Şubat 2010) zerrin hanım kızılcahamamda o kadar cok parkur ve gezilecek yer varki muhteşem k.hamam belediyesi sizler için kitapcık ve parkurların cizelgesi ve km sini belirtmiş ve güzel bir calışma cıkmış bir gün nasipse sizlere...
  9. A

Ynt: Yedi Göller Bölgesi Çadır Kampı Hakkında Yardım! tşk ederim bu sene gitmemiştim demek ki cok şey değişmiş özelleştirmişler.bol slm

10. A

Grand Cherokee İçin 4x4 Lastik Ebatları ?..

Ynt: Grand Cherokee İçin 4x4 Lastik Ebatları ?.. 738e 763 mm

11. A

Ynt: Yedi Göller Bölgesi Çadır Kampı Hakkında Yardım! selam .yedi göllerin her yerine cadır kurabilirsin büyük gölle derin gölün arasında vc ler tarafına kurarsın cadırı .ayrıca yanına piknik tüpü lüx al orada aydınlatma yok.milli parklara gidip üçretini yatırırsan orada bungalov evler var...
  12. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selam ben avcı keleş aranıza katılmaktan memnun oldum .ofroad cı değilim avcıyım mücadeleyi severim her türlü avcılık balıkcılık ruhumda var doğayı severim doğal yaşamıda .katledeni ve kirleyeni asla affetmem. ::)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri