Arama sonuçlarınız

1. alker

Bir şikayetle dünya devini dize getirdi

Ynt: Bir şikayetle dünya devini dize getirdi ona benzer bir olay, yakın bir abimin başına geldi, ben hep söylerdim aracın tavanı yamuk diye ve bir gün dayanamadı servisine gitti ve sordu; evet gerçektende yamukmuş ve 3, 5 ay bindiği arabasını 1,2 ay sonunda tekrar yenisi ile değiştirmeyi...

2. alker

Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi herkese merhaba, sizlerle ilk ve son olarak nisan ayında bir gezide birlikte olabilmiştik ve o günden sonra sizlerle birdaha görüşemedim ama inanın tekrar bir organizasyonda birlikte olmayı çook istiyorum, o gezinin hala tadı damağımda ;D . Bu arada yeni...
  3. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi tamamdır abi tampona yaptırmıyorum sis.. sagol

4. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Abim , İsmail abi sislerin üzerindeki bardan bahsediyo sislere zarar gelmesin diye yaptır diyo, ben şimdilik onu tercih etmicem, (tampondaki barda farkındaysan vidalı abi vidalı olacak belki ilerde büyüğünü yaptırırım) acaba tampona sis koydursam mı? :-\
  5. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi abi bulabilirsen fotoyu sabırsızlıkla bekliyorum ne demek istediğini tam anlamadım ,, tampona sis mi koy diyorsun aklımda var ; o fikirlere de açığım yuvarlak sis , kare sis !!!

6. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Günaydın SAKARYA... uzun zamandır içimde fırtınalar kopuyordu, discoma tampon ve vinç takmak istiyordum inşallah Allah kısmet ederse önümüzdeki hafta ustam tamponu yapmaya başlıcak,,, Aklımdaki tamponu sizlerle paylaşmak istedim Zevk ve renkler tartışılmaz...

7. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Herkese slm ,,, bir günaydın dır gidiyo ;D kimse etkinlik demiyor :P
  8. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Herkese tünaydın,, +1 etkinlik varsa bende varım !..
  9. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Herkesin Bayramı mübarek olsun.... Kardeşim aracın çok güzel duruyor,Kazasız belasız bol çamurlu günler inşallah :)

10. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Hayırlı işler hayırlı cumalar herkese... Kimse sezona girmedi mi ? yoksa ben gene kaçırıyormuyum! Ben daha gidip lastikleri takıcam, bugun erkan abiye uğrıyımda takıyım lastikleri.

11. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Dündar başın sağolsun kardeşim. Allah rahmet eylesin, Mekanı cennet olsun inşaalah...
  12. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Herkese tünaydın :) ii haftalar hayırlı işler dilerim ...

13. alker

Hayalimdeki VX 80 ime kavuştum..

Ynt: Hayalimdeki VX 80 ime kavuştum.. Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin inşallah...
  14. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Herkese hayırlı geceler, bugun kimse girmemiş foruma hıım nerdesiniz millet ;D sanki ben hergün giriyorum ya; bu sanal ortama ben hiç alışamıyorum yaa alışıcam ama sizlerle şöyle daha sıkı fıkı olalım... Ramazan dolaıyısı ile ben hepten off durumuna geçtim...
  15. alker

Sakarya-Karapürçek-Kirpiyan-Akyazı rotası...

Ynt: Sakarya-Karapürçek-Kirpiyan-Akyazı rotası... video koymak için hangi siteyi kulanıyosunuz; kısada olsa bende 1 .2 video var!

16. alker

Ynt: Sakarya-Karapürçek-Kirpiyan-Akyazı rotası... ;)
  17. alker

Ynt: Sakarya-Karapürçek-Kirpiyan-Akyazı rotası... :)
  18. alker

Ynt: Sakarya-Karapürçek-Kirpiyan-Akyazı rotası... Yaşanan güzel gün için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim; sonunda ilk gezimi siz güzel insanlarla beraber yapabilidim daha nicelerine inşallah. Bu arada tampon da fazla bişey çıkmadı sadece sisfarlarının ayakları kırılmış :) Resimler için...

19. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi sağol abim...
  20. alker

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi serkan abi bende ne telsiz var nede sizden birinin telefon numarası; benim ada'yı bildiğim de pek söylenemez oyüzden birinizin veya birkaçınızın cep numarasını almam mümkünmü? bu arada gideceğimiz yol (parkur) zorlu değildir umarım benim arabada lastik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri