Arama sonuçlarınız

1. D

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011) İyi akşamlar Seval Hanım , Otizmli Çocuklar yararına yapılan buluşmanın tam ayrıntılarını öğrenebilirmiyim acaba, çocuklardamı olacak, neler yapılacak, ücret nedir, teşekürederim şimdiden.

2. D

Kan Gruplarımızı Yazalım

Ynt: Kan Gruplarımızı Yazalım B-rh (+)
  3. D

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hayırlı olsun arkadaşlar, böyle kaliteli siteye herkezin ihtiyacı vardı, doğa tutkunlarının buluşma noktası olması ve aynı zevkleri, aynı düşünceleri paylaşan arkadaşlarla birarada olmak inanın mükemel bir duygu herkeze sevgiler

4. D

Türkiye'de bu 25 şeyi yapmadan dünyadan göçüp gitmeyin...

Ynt: Türkiye'de bu 25 şeyi yapmadan dünyadan göçüp gitmeyin... Evet size katılıyorum, yolu yarılamak değil, yolun yarısını geçtiğim halde şu sıraladığınız ve hep hayalim olan o güzellikleri hala yapamamak, ne acı ve keşkelerle geçen zaman insan sevdiği şeyleri yapmak için mutlaka zaman...
  5. D

Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011)

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) merhaba arkadaşlar, sitenizi incelerken likya yolunu duyunca hemen heyecanlandım, ne zamandır bunun hayalini kuruyorum. likya yürüyüş yollarını incelerken bile çok mutlu oluyorum, umarım mümkün olurda bende katılırım sizlere.

6. D

İst. Anadolu Yakası Yürüyüş ve Bisiklet Köşesi

Ynt: İst. Anadolu Yakası Yürüyüş ve Bisiklet Köşesi eminim yağmurda olsa, çamurda olsa güzel geçmiştir, çünkü yürümek bir tutkudur. ben yürümediğim zaman ruhumun öldüğünü hissediyorum. yürümenin havasının olmadığını düşünüyorum her mevsim çok güzel bence eminim sizce de öyledir.saygılar

7. D

Ynt: İst. Anadolu Yakası Yürüyüş ve Bisiklet Köşesi evet bencede, ortak geziler her zaman daha iyi olur, zaten doğaya çıkınca fotoğraf makinasız olurmu hiç o güzellikleri paylaşmak için çekim şart umarım güzel gezilerde hep beraber olup doğanın ve yürüyüşün tadını çıkarırız.
  8. D

Sultanlar Yolu Yürüyüşü ve Gezenbilir Tabelasının Asılışı (14-28 Nisan 2011)

Ynt: Sultanlar Yolu Yürüyüşü ve Gezenbilir Tabelasının Asılışı (14-28 Nisan 2011) teşekkürederim katılım yoğun olurmu
  9. D

Ynt: İst. Anadolu Yakası Yürüyüş ve Bisiklet Köşesi merhaba iyi akşamlar arkadaşlar, ben yeni üyelerdenim, aslında baharın gelmesiyle tam yürünecek havalar ben tam bir yürüyüş tutkunu olarak bu bahar havalarını kaçırmamayı doğayla çiçeklerle kuş sesleriyle birlikte bütünleşmenin tam vaktidir...

10. D

Sultanlar Yolu Yürüyüşü ve Gezenbilir Tabelasının Asılışı (14-28 Nisan 2011)

Ynt: Sultanlar Yolu Yürüyüşü ve Gezenbilir Tabelasının Asılışı (14-28 Nisan 2011) iyi günler sedat bey ben yeni üyeyim ve tam bir yürüyüş tutkunuyum istanbul il sınılarında olacak olan yürüyüşleriniz hakkında daha detaylı bilgi verebilirmisiniz. şimdiden teşşekkürler.[attachment=1]

11. D

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011) merhaba ben bişey öğrenmek istiyorum, öncelikle yapmış olduğunuz bu çalışmadan dolayı sizlere teşşekür ederim. bu off-road gezisine sadece arabası olanlarmı katılmak zorunda

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri