Arama sonuçlarınız

1. TEKÇO 10

Eksentrik Zinciri Kaç Binde Değişir.

Yorumunuz için teşekkür ederim.kullanım kitapçığında buldum. 120.000 yazıyor.

2. TEKÇO 10

Yorumunuz için teşekkür ederim.Geçenlerde yeni aldığım opel astranın triget setin değişimine 5000 km varken komple seti değiştirdim.Dikkat etmeseydim araba hararet yapacaktı.onun için ladada tedirgin oldum.Kullanım kılavuzunda buldum.120.000 de değişiyor yazıyor.
  3. TEKÇO 10

Yorumlarınız için teşekkür ederim,..

4. TEKÇO 10

Yorumlarınız için teşekkür ederim.
  5. TEKÇO 10

Değerli arkadaşlar selamlar.2008 yılında emekli olduğum zaman sıfır olarak aldığım ladamın eksentrik zincirinin değişimi set olarak kaç binde değişiyor.Aracım şu an 81binde.Bilgi verecek arkadaşlara teşekkür ederim...

6. TEKÇO 10

2003 Model Lada Niva

Değerli arkadaşlar bir arkadaşım 2003 model niva aldı.Fakat direksiyon hidrolik değil.Bu modeller direksiyonu hakkında bilgi alabilirmiyim.Birde göğüsteki gösterge paneli bendeki 2008 modelle aynı.Fakat onda en küçük vitesi devreye (defransiyel kilidi) soktuğun zaman gösterge panelinde ışık...

7. TEKÇO 10

Lada Nivaya Cam Rüzgarlığı

Selam arkadaşlar lada nivama cam rüzgarlığı nerden bulabilirim.
  8. TEKÇO 10

LADA NİVAMA LPG HAKKINDA BİLGİ

Ynt: Lada Nivama Lpg Hakkında Bilgi Arkadaşım mesajını yeni gördüm.bir haftadır avda oldumiçin.Tüp takmadım. böyle idare ediyorum.Siz istanbulda yaşıyorsanız güven beyin yorumunu okuduysanız kendisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.Selamlar..
  9. TEKÇO 10

Lada Niva 2006 Modifikasyon

Ynt: Lada Niva 2006 Modifikasyon Kaner bey ladayada yakışmış. Harika görünüyor.Birşey sormak istiyorum.jantların fiatı hakkında bilgi verebilirmisiniz.SAYGILAR

10. TEKÇO 10

Nivam için vinç arıyorum

Ynt: Nivam için vinç arıyorum Murat bey vinci güle güle kullanın. ladaya yakışmış.

11. TEKÇO 10

Ynt: LADA NİVAMA LPG HAKKINDA BİLGİ Güven bey değerli paylaşım ve yardımınız için teşekür ederim.Balıkesir burhaniyde oturuyorum.Fakat önerinizi değerlendirmek isterim.Şuan olmasada yaza doğru sizle görüşmek isterim.Fiat konusunda montaj dahil bilgilendirirseniz memnun olurum.SAYGILAR
  12. TEKÇO 10

Ynt: LADA NİVAMA LPG HAKKINDA BİLGİ Değerli arkadaşlar yavuz bey,güven bey,bahadır bey ve emrebey yorumlarınız için teşekür ederim.Bugün tamiri arkadaşıma lpg takan ustaya ladaya lpg nin sorun yaratmasının nedenini sordurdum.Verdiği cevap enjektörlere giden ateşleme düşük olduğundan dolayı...

13. TEKÇO 10

Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!!

Ynt: Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!! Umut arkadaşım geçmiş olsun.yaralı arkadaşlara acil şifalar dilerim.Olacakla ölücen önüne gecilmiyor.Tedbir almak ve dikkatli olmak şart,fakat sizin soğuk kanlı davranışlarınız yaralıların fazla acı cekmeden hastaneye yetiştirilmesindeki ve olaya güvenlik...
  14. TEKÇO 10

Selam arkadaşlar emekli olduğum zaman 2008 yılında lada cip aldım.Lpg taktırmak istiyorum.Araştırdım kimse net birşey diyemiyor.Ustaların bazıları çok enjeksiyonlu olduğu için 3 veya 4 ay sonra ayar kacıyor,onun için sorun cıkıyor diyetakmak istemedi.Lada müşteri hizmetlerine mesajattım bilgi...
  15. TEKÇO 10

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hoş bulduk. HEMŞERİM

16. TEKÇO 10

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selam arkadaşlar 50 yaşındayım.Balıkesir/Burhaniye doğumluyum.2 yıl önce tedaştan emekli oldum.Lada cip arac kullanıyorum.Hobilerim avcılık.balıkçılık,güvercin beslemek, keyifli ve seviyeli paylaşımlar dilerim.SAYGILAR

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri