Arama sonuçlarınız

1. yukselcali

Gezenbilir; Aladağlar Emler Zirve Tırmanışı (16-17 Haziran 2012)

Ynt: Gezenbilir; Aladağlar Emler Zirve Tırmanışı (16-17 Haziran 2012) Süper bir etkinlik oldu.Efe abi aceleden seninle vedalaşamadık.Kusura bakma.Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.En yakın zamanda görüşmek üzere

2. yukselcali

Gezenbilir; Niğde Aladağlar Emler Zirve Tırmanışı (16 - 17 Haziran 2012)

Ynt: Gezenbilir; Niğde Aladağlar Emler Zirve Tırmanışı (16 - 17 Haziran 2012) Teşekkürler , cumartesi saat 7:00 de Aşti'de buluşmak üzere...
  3. yukselcali

Ynt: Gezenbilir; Niğde Aladağlar Emler Zirve Tırmanışı (16 - 17 Haziran 2012) Ayrıntıları bekliyoruz.Saygılar

4. yukselcali

Ynt: Gezenbilir; Niğde Aladağlar Emler Zirve Tırmanışı (16 - 17 Haziran 2012) O zaman bende Ankaradan katılayım.
  5. yukselcali

Ynt: Gezenbilir; Niğde Aladağlar Emler Zirve Tırmanışı (16 - 17 Haziran 2012) Selam arkadaşlar kosova sharri dağına gittiğimden dolayı ,yeni internete girebildim.Ben Bursada kalıyorum.Niğde terminalinden mi beraber hareket edeceğiz.Eğer niğde terminaline uğranmayacaksa Ankaradanda...

6. yukselcali

perle camping mi,boğaz camping mi

Ynt: perle camping mi,boğaz camping mi çadır kurmak istiyoruz.Kampın temizliği,sakinliği,mangal yakma durumları ,imkanları açısından değerlendirirseniz sevinirim.Mesela manavgat suyuna yakın sivrisinek ilaçlaması yapılıyor mu....

7. yukselcali

perle camping mi,boğaz camping mi

Antalya taraflarında perle ve boğaz(MANAVGAT) camping var .Ailecek bu kampların birinde konaklamak istiyorum.Artı ve eksileri nelerdir. Hangisini tavsiye edersiniz.
  8. yukselcali

Gezenbilir; Aksaray Hasan Dağı Kış Tırmanışı (17 - 18 Mart 2012)

Ynt: Gezenbilir; Aksaray Hasan Dağı Kış Tırmanışı (17 - 18 Mart 2012) Aksaraydan şu an itibari ile aldığım uyarı yazısı dağ yolu kapalı.kamp alanına 2.5 saat yürümeniz gerekecek.ayrıca kar çok ve oturmamış durumda.hafta sonu istanbuldan bir grup yarı yoldan zirve yapamadan...
  9. yukselcali

EMLER KATILIMCI LİSTESİ 01. Efe Karaismailoğlu….……1 kişi 02. Murat Albayrak...........1 kişi 03. Ertürk AŞAR...............1 Kişi 04.Yüksel ÇALIKOĞLU........1 Kişi

10. yukselcali

Gezenbilir; Aksaray Hasan Dağı Kış Tırmanışı (17 - 18 Mart 2012)

01. Efe Karaismailoğlu…. 3K var……1 kişi 02. Murat Albayrak........3K var....1 kişi 03. Emre Akdere...........2K var....1 kişi (krampon gerekecek) 04. Ertürk AŞAR...........2K var.....1 Kişi (Krampon gerekecek) 05.Yüksel ÇALIKOĞLU ...3K var.....1 Kişi

11. yukselcali

Gezenbilir ; 2012 Yılı Dağcılık Programı Duyurusu

Ynt: Gezenbilir ; 2012 Yılı Dağcılık Programı Duyurusu Erciyes faaliyeti olsa on numara olacak
  12. yukselcali

Gezenbilir, Latif Osman Çıkıgil Anma Tırmanışında ( LOÇ - 2011 Bursa)

Ynt: Gezenbilir, Latif Osman Çıkıgil Anma Tırmanışında ( LOÇ - 2011 Bursa) valla olabilir ne zaman olursa izin alıp gelirim

13. yukselcali

Ynt: Gezenbilir, Latif Osman Çıkıgil Anma Tırmanışında ( LOÇ - 2011 Bursa) Aladağlara çıkar bizi murat Bey.Bir etkinlik düzenle
  14. yukselcali

Ynt: Gezenbilir, Latif Osman Çıkıgil Anma Tırmanışında ( LOÇ - 2011 Bursa) Murat bey süper bir faaliyet oldu.Ayrıca sizinle tanıştığımada çok sevindim .Bir sonraki etkinlikte buluşmak üzere...........
  15. yukselcali

kabak koyu?

Ynt: kabak koyu? çok haklısınız orada taşıma yapanlara pirim vermemek gerek,en iyisi yürüyerek inip çıkmak,benimde onlarla kötü anılarım var

16. yukselcali

Marmara'da Yeni Doğa Yürüyüş Rotaları

Ynt: Marmara'da Yeni Doğa Yürüyüş Rotaları Bilgi için teşekkürler
  17. yukselcali

kabak koyu?

Ynt: kabak koyu? süper olur ayrıntı bekliyorum
  18. yukselcali

kabak koyu?

Ynt: kabak koyu? Ben bu sene uğradım.Kemdi özel arabanla aşağı inemezsin.Orada özel arabalar aşağıya taşımacılık yapıyor.İniş 30, çıkış 30 tl alıyorlar.Ben bir günlüğüne gitmiştim.Adama iniş çıkış beraber 30 mu demiştim.Hıı hı tarzında evet dedii.Aşağı inince çıkışta 30 tl...

19. yukselcali

ADRASAN'DA KAMP

Ynt: ADRASAN'DA KAMP İlginize teşekkkür ederim.Önümüzdeki yaz için hazırlık yapıyorum.Her sene değişik kamplara gidip,değişik yerleri ve ortamları görmeyi,Forumlarda buraları,izlenimleri aktarmayı seviyorum.Telefon notumu aldım.İnşallah seneye görüşecez.
  20. yukselcali

ADRASAN'DA KAMP

Ynt: ADRASAN'DA KAMP Elektirik fiyata dahil mi,buzdolabı imkanı nedir acaba

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı