Arama sonuçlarınız

1. L

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Haklsınız, tabiiki denemeden almamak lazım. denemek için İstanbula gitmem gerekir ve bu aralar numara sıkıntısı var 2 hafta önce gitmiştim kafama göre hiç bir model bulamadım ayağıma uyacak ama bazı botları denedim az çok fikir sahibi oldum öyle sipariş verdim genede risk var...

2. L

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Breithorn dada numara olmadığından en son breithorn pro modelini aldım bakalım hayırlısı :) boreali denemiştim önceden ama şu anda gidip deneme şansım maalesef yok, asolo sasslong ada bakmıştım çok iyi görünüyor kafamıda bayaa karıştırdı ama bi türlü asoloya ısınamadım ondan...
  3. L

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi sanırım var evet :) aslında bende bestarddan yana kayıyor niyetim fakat kalıpları nasıl bilmiyorum tam yazmayı unutmuşum önceki mesajda ayaklarım taraklıdır bildiğim kadarıyla borealler biraz geniş kalıplı o yönden bestardı bilmediğimden biraz kararsızım kayland hakkında hiç...

4. L

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Herkese merhabalar. Bot almam lazım yaptığım araştırma sonunda şu anda piyasada olan ve numarası mevcut botlardan 3 tane arasında kararsız kaldım fiyatları birbirine yakın acaba tecrübeli arkadaşlardan tavsiyesi olan olurmu veya bunlar dışında da tavsiyeye açığım. Kullanım...
  5. L

Merrell Bot (Merrell Quark Mid Waterproof Dark Taupe)

Ynt: Merrell Bot (Merrell Quark Mid Waterproof Dark Taupe) Sağlık olsun :)

6. L

Ynt: Merrell Bot (Merrell Quark Mid Waterproof Dark Taupe) Son 160'a bırakırım...

7. L

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Merhabalar herkese, ben serdar kocaelide yaşıyorum, burayı tamamen tesadüfen buldum bir konuda araştırma yaparken. Ben aslında daha çok fotoğrafçılığa meraklıyım ama özellikle son zamanlarda kendi başıma yürüyüşler yapıyordum (oldum olası kmlerce...
  8. L

Kısa süre önce aldığım 3 veya 4 kere giydiğim (şehir içinde 2-3 saatlik süreler), ancak sol ayağımın rahat etmemesi nedeniyle (Ayağım sorunludur biraz) Merrel marka su geçirmez, vibram tabanlı, polartec, yeşil - kahverengi renkli botu satmak istiyorum. Bot 43 numaradır ancak dar kalıplı olarak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri