Arama sonuçlarınız

1. Sim

Gezenbilir; Bolu Aladağlar Kış Kampı Duyurusu (18-20 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Aladağlar Kış Kampı Duyurusu (18-20 Şubat 2011) Merhabalar, Organizasyondan bugün aldığım mail ile haberdar oldum ve katılmayı gerçekten isteyeceğim bir program olduğunu görünce de üzüldüm açıkcası Bu kadar kısa sürede hazırlık yapıp katılmam imkansız ancak ilerleyen...

2. Sim

İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

Ynt: İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010) Konuyu dağıtmış saymazsanız, küçük bir hatırlatma notu eklemeye çalıştım sizler için, umarım olmuştur :)
  3. Sim

İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

Ynt: İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010) Merhaba, Kamp olayına getirdiğiniz yeni boyut için sizleri tebrik ediyorum :) Kaçkarlar Cimil Yaylası'nda sigara böreği sarıp, Pokut'da yumurtalı ekmek kızarttığım ve Verçenik de mısır patlattığım için "abarttık"...

4. Sim

Çadırda Yaşamak

Ynt: Çadırda Yaşamak Merhaba, Yıllar önce Antalya'da, lojmanda kalmak istemediğim için tercih ettiğim, 4 ay süreli yaz çadır kampı tecrübem oldu :) İlk tavsiye, yüksek tavanlı bir çadır olması yönünde. Uzun süreli konaklamalarda sürekli alçak kalmak zorunda olmak kaslarınızı da sinirlerinizi...
  5. Sim

Çadırda Korunmak

Ynt: Çadırda Korunmak Merhabalar, Benim de size tavsiyem ilk kamp denemenizi tecrübeli ve gideceğiniz bölgeyi tanıyan bir grup ile yapmanız, en azından tehlikenin nereden gelebileceği ve bu tip durumlarda eylem planı konusunu etüd etmiş olurlar. Kış yerine bahar aylarını beklemeniz, bu şekilde...

6. Sim

Sakarya Dağcılık; Dikmen Köyü - Hendek Doğa Yürüyüşü (22 Şubat 2009)

Ynt: Sakarya Dağcılık; Dikmen Köyü - Hendek Doğa Yürüyüşü (22 Şubat 2009) Eski bir paylaşımmış ama gene de nefis fotoğraflar... Ben de 1998 senesinde almıştım bu yolu 6 kişilik minik bir ekip ile. Korkunç kar vardı ama Dikmen Köyü'nün şirin muhtarı "Çıkarsınız siz, bizim ev boş ona girin...

7. Sim

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Ddilek, Sertem41, Pendant, White Lion çok teşekkür ederim hepinize karşılama mesajlarınız için :) Umarım keyifli ve uzun soluklu paylaşımlarımız olur, Sevgiler
  8. Sim

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba, Kıymetli bir dostum sayesinde yolum düştü Gezenbilir'e ve sevdim sitenizi de :) Bir süredir misafir olarak takipçinizim ve bir de merhaba demek istedim, Merhaba Gezenbilir.com ailesi, Sevgiler hepinize

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri