Arama sonuçlarınız

1. mehmetbaba

FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) arkadaslar üzgünüm bu organizasyonda olamayacağım. iyi eğlenceler, bol sucuklar, takip.... fotoları bekliyorum.. amann şaftlara dikkat.)))

2. mehmetbaba

Akademi Offroad Club hafta sonu

Ynt: Akademi Offroad Club hafta sonu takip, katılabilirim, buluşma yeri ve zamanı belli oldu mu
  3. mehmetbaba

FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

daha yirmi gün var ama çok büyük ihtimalle geliriz. son hafta netleştiririm. herkese iyi haftalar

4. mehmetbaba

FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! valla deniz bende bayıldım logolara, birlikte çok güzel oldular. bu arada isteyen olursa I land you logosunun dijitalini gönderebilirim.
  5. mehmetbaba

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! bu kadar herkese paylaşımlar için ayrıca teşekkürler

6. mehmetbaba

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! evet bizim ekipte fotograf olarak oldukça kıtlık içinde 3 kişiden çıkan fotolar bu kadar))))

7. mehmetbaba

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! arkadaşlar, selam; güzel gezi oldu, öncelikle deniz ve alican a organizasyon için teker teker teşekkürler; uğur abiye kafi miktar şarap ikramı için teşekkürler; özgür kardeşe alicanın şaftı için teşekkürler))) şaka bir yana...
  8. mehmetbaba

Defender Arka Difransiyel Kilidi

Ynt: Defender Arka Difransiyel Kilidi selam geçtiğimiz hafta kayalar otoya sordum 1800 tl civarında idi, oda arka detroit sürekli kilit, arb yada havalı diğer kilitleri bilmiyorum. bende kilit takacağım, ama bu fiyattan daha ucuz bir çözüm yok... 600 tl gibi rakamlar hayal gibi)))
  9. mehmetbaba

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! şahsen şu an forumdaki hiç kimseyle yüzyüze tanışmadım, ama çok eğlenceli ve keyifli bir pazar olacağına eminim, zaten gezenbilir in amacı da bu değil mi? herkese mutlu cumalar, çünkü yarın haftasonu

10. mehmetbaba

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! 7. mehmet baba-mustafa babaoğlu merhaba listeye bizde dahil olalım dedik. belki 3 kişi olma ihtimalimiz var; araç ve ekipmanlar; defender 90 (vinç, strap, mapa, yukseltme v.b tam) bir kömür eksik onuda cumartesi alırız)))...

11. mehmetbaba

Alanya'dan Land Rover Defender 1998 TDİ

Ynt: Alanya'dan Land Rover Defender 1998 TDİ BİR ALANYALI OLARAK MEMLEKETİMDE BU KADAR GÜZEL İŞLERİN YAPILIYOR OLMASI ÇOK GURUR VERİCİ. BENİM ARACIMDA HASAN KOLA ELİNDEN ÇIKMA. ZATEN BENİ DE İYİ TANIR. BU KONU DA (TÜM KALEMLERDE )TÜRKİYEDE SAYILI, İŞİNİN EHLİ USTALARLA ÇALIŞIYORSUNUZ. ELİNİZE...
  12. mehmetbaba

süper defender

Ynt: süper defender bir tane foto kalmış

13. mehmetbaba

süper defender

Ynt: süper defender tüm iyi dilekler için teşekkürler, darısı hatta daha iyisi olmayan arkadaşların başına, elimd eolan bir kaç fotoyu daha paylaşıyorum. (bazıları eski fotolar) iyi hafta sonları
  14. mehmetbaba

süper defender

Ynt: süper defender arkadaşlar, şu an 90 lık kullanıyorum, gerçekten arazide rahat, ama bir kaç arkadaşın bahsettiği gibi kalabalık geziler için arabanın kapalı kısmı dar kalıyor. ama ben bütün eşya işimi port bagajda hallediyorum. zaten model olarak yapmayı planladığım araçta konu başlığında...
  15. mehmetbaba

Defender Port Bagaj

Ynt: Defender Port Bagaj Çok teşekkürler, hep birlikte insallah

16. mehmetbaba

Defender Port Bagaj

Ynt: Defender Port Bagaj fotoların devamı...
  17. mehmetbaba

Defender Port Bagaj

Ynt: Defender Port Bagaj arkadaslar merhaba, ben port bagajımı kendim dizayn edip, demircime yaptırdım, belki sizlere de fikir verir, resimelerini görebilirsiniz. İstanbulda bulunan arkadaşlar taptırmak isterse demircinin iletişim bilgilerini verebilirim.
  18. mehmetbaba

Defender ön göğüs iç parça

Ynt: Defender ön göğüs iç parça Selam parçalar kayalarda var. Ben bir kaç ay önce aldım fiyatları çok basit tamamlasak ama malesef net hatırlamıyorum tatil sonrası faturalardan bakabilirim

19. mehmetbaba

Defender ön göğüs iç parça

Ynt: Defender ön göğüs iç parça arkadaslar bu parçalardan kayalarda var, ben bir kaç ay önce aldım....
  20. mehmetbaba

Sonunda hayalimiz gerçek oldu.

Ynt: Sonunda hayalimiz gerçek oldu. hayırlı ugurlu olsun, bol çamurlu sürüşler.........

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri