Arama sonuçlarınız

1. S

Suzuki Vitara 3 Kapı, Suzuki Samurai Alınık İlanı

Ynt: Suzuki Vitara 3 Kapı, Suzuki Samurai Alınık İlanı Arkadaşım bende, Temiz 3 kapı beyaz manuel vites, 1994 model hiç offroad yapmamış 5000 km kullandım, lastiklerinin alır almaz değiştirdim orjinal ebat lastikleri var.üzerinde hiç donanım yok çalışmayan aksamı yok, bende av ve hafta sonu...

2. S

94 1.6 jlx 3k sağ kapı cam açma düğmesi

Ynt: 94 1.6 jlx 3k sağ kapı cam açma düğmesi çok teşekkürler, basit bir düğme sadece parça 160 tl dediler, bilgi açısından diğer sol taraftaki içinde 350 dediler, sayenizde bende böyle bir çözüme gideceğim tekrar teşekkürler
  3. S

Ynt: 94 1.6 jlx 3k sağ kapı cam açma düğmesi çok teşekkür ederim, ayrıca kolay gelsin

4. S

Ynt: 94 1.6 jlx 3k sağ kapı cam açma düğmesi çok iyi olur memnun olurum teşekkürler
  5. S

arkadaşlar 94 model 1.6 jlx 3 kapı vitaram var, sağ kapı cam düğmesi lazım(tekli olan) elinde çıkma, fazla olan yahut olanı tanıyan varsa yardımcı olabilirmi herkese şimdiden çok teşekkürler

6. S

vitara yı aldım ama ???

Ynt: vitara yı aldım ama ??? iyi bir seçim yapmışsınız Ben de aynı mantıkla 94 3k manuel vitara aldım eşim kullanıyor, ben de hafta sonu ava falen gidiyorum gerek yakıt gerek rahatlık yönünden oldukça tatmin edici bir araç, eşim o kadar ısınmışki model yükselteyim diyorum kabul etmiyor güle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR