Arama sonuçlarınız

1. S

2012 DEFENDER YARDIM.

Ynt: 2012 DEFENDER YARDIM. Selamlar,yeni modellerde 90/110 ps yok bildiğim kadarıyla.Acaba,defender 90 ve defender 110 diye geçen sonlarındaki rakam uzantılarını mı beygir gücü olarak düşünüyorsunuz?Eğer öyleyse o rakamlar beygir gücünü ifade etmez; def.90'lar iki kapı ,def.110'lar 4...

2. S

Bu da Benim Defans Oyuncum LR.

Ynt: Bu da Benim Defans Oyuncum LR. Selamlar,yurtdışında nasıl bir deneme yapılabilir?Açabilirmisiniz?
  3. S

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Selamlar, Fotoğraf ekleyemedim bari linkini vereyim.Frankfurt yeni defender......!!!!!!!!! http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=50340&p=20&rid=4369 http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=50340&p=21&rid=4369

4. S

Bu da Benim Defans Oyuncum LR.

Ynt: Bu da Benim Defans Oyuncum LR. Hayırlı olsun.Güle güle,kazasız belasız binersiniz inşallah.Bize dert olmuştu.Sizin kadar rahatladık.Plakalı fotoğraflarınızı da bekleriz.
  5. S

2007 üstü defender parça atölye ve kullanma kitabı

Ynt: 2007 üstü defender parça atölye ve kullanma kitabı Dosya bulunamadı mesajı veriyor.

6. S

Defender 3.5 v8 mi?300 tdi veya Puma mı?

Ynt: Defender 3.5 v8 mi?300 tdi veya Puma mı? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-emsalsiz-gorulmeye-deger-51555863/detay/ Bunun için ne dersiniz?Uğraşmak için uygun gibi.

7. S

Ynt: Defender 3.5 v8 mi?300 tdi veya Puma mı? Yanıt veren Arkadaşlara çok teşekkür ederim.Haftasonu internet ve forumda v8 ile ilgili hemen hemen tüm yazılanları okuma fırsatım oldu.Bu başlıkta yazılanlar ve daha önce yazılmış olanlar çerçevesinde tercihimi V8 den yana kullanma kararı aldım...
  8. S

Ynt: Defender 3.5 v8 mi?300 tdi veya Puma mı? Doğru, yanlış hesap yapmışım .İşim hesap işi ama :)
  9. S

Ynt: Defender 3.5 v8 mi?300 tdi veya Puma mı? Standart 3.5 v8 1,35 tl ,Nejat bey'in söylediği edelbrock uygulanmış 3.5 v8 0,67 tl yakıyor km'de .Edelbrock lpg ile yaklaşık 0,35/0,40 tl gibi yakar bu hesapla.Bu da son derece makul bir rakam bence.Aşağı yukarı dizel kadar .Yanılıyor muyum?

10. S

Ynt: Defender 3.5 v8 mi?300 tdi veya Puma mı? Deniz teşekkür ederim.Şehir içi kullanım dezavantajlarının farkındayım ama gözardı edeceğim.

11. S

Selamlar, Umarım başlık uygun olmuştur.Ağır bir revizyondan geçirerek ,gündelik yaşamımda şehir içinde sorunsuz bir şekilde rahatça kullanabileceğim,haftasonu hafif gezilere güvenle gidebileceğim bir araç toplamak niyetindeyim.Bu sebeple bir planlama yapmaya çalışıyorum.Bu aracın defender...
  12. S

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Selamlar, Neden bu değişim yapılmış acaba.Verimsizlikten mi?Güç beklentilerini karşılamadığından mı?3.9 daha elektronik donanımlı değilmiydi?Çok fark yaratmış mıdır?Belki burası yeri değil ,özür dilerim ama bahsi geçmişken sormak istedim.Daha önce başka bir...

13. S

Defender benzinli sahipleri buraya!...

Ynt: Defender benzinli sahipleri buraya!... Selamlar, İnternette satılık ilanlarında tedaş'tan çıkma 3,5 v8 motorlu araçlar var .Bunlar bilinen rrc motorları mıdır?Değilse ne gibi farkları vardır acaba.Cevaplar için şimdiden teşekkürler. Saygılar.
  14. S

Ynt: Defender benzinli sahipleri buraya!... Sayın foremost,öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Puma motorda yaklaşık bahsettiğiniz rakamlara çıkıyor.Çok bir fark yok aralarında o zaman.Birde 15-16 bin Tl civarında komple araçlar var zaten.Ancak komple araç alıp kullanmaya kalktığımızda...
  15. S

Ynt: Defender benzinli sahipleri buraya!... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-land-rover-defender-orijinal-ingiliz-3-9-v8-motor-190-hp-45580276/detay/# Selamlar, Yukaridaki ilanda 3.9 v8 motor atilmis.Acaba %30 sarti nasil halledilmis?Yanlis hatirlamiyorsam...

16. S

Defenderciler Ön Göğüs Probleminiz Çözüldü

Bir gelisme var mi?Bitirdiniz mi kalibi?
  17. S

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri http://www.mkehurdasan.com.tr/310511.htm 31mayıs ihaleleri
  18. S

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Şık ama defender değil bence.

19. S

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Yok niye yanlış anlayayım.Bende beğenmedim zaten .İnşallah değiştirmezler.Değiştirmezler değiştirmezler ???
  20. S

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları 2012 defender ruhu,karizması kalmamış.Gerçi daha öncede 2008 modeli böyle diye resimler dolaşmış.Bence buda fos çıkacaktır.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

SON KONULAR

Geri