Arama sonuçlarınız

1. onlyoneshot

Land Rover Defender Ile 10 Ay Sonundaki Değerlendirmem.....

Bir işin doğrusu ancak alışveriş bittiğinde anlaşılır. Şenol yavuz Usta babamın oğlu değil neticede parasını alıp işini yaptı. fakat alışveriş bittikten sonra şunu net söyleyebilirim özveriyle işini hakkıyla yapan bir usta, kesinlikle güvenerek araç alabilir veya yaptırabilirsiniz Tapatalk...

2. onlyoneshot

Trabzon / Akçaabat / DefenderGarage Şenol Yavuz usta Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. onlyoneshot

Tek tek bir maliyet hesabım yok malesef. Çok değişken bir durum, çoğu parça döviz endeksli. Güncel bilgi için yapacağınız ekiple konuşmak lazım. Değişecek ve değişmiycek parça kalemlerini belirlemek için. Her araç için değişken olur bu rakamlar. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. onlyoneshot

Teşekkür ederim. Evet arabanın tüm kaporta aksamını söktüm depoya koydum ve sıfır kaporta parçasını tedarik Edip tamamen yeni kaporta aksamını dizdik. Kaporta aksamımızın tamamı sıfır parçadır. Defender Garage tedarik etmektedir. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. onlyoneshot

Trabzon/Akçabat DEFENDER GARAJ Şenol Yavuz usta Anahtar teslim yapıyor aracı Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. onlyoneshot

[emoji3478]Maşallah Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. onlyoneshot

Keyfiniz bol olsun inşallah, teşekkür ederim. Hepsi ayrı güzel kazasız belasız sürüşler dilerim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. onlyoneshot

Defender 110 - 300tdi. - Automatic/1.21 Diff. Araç Için Lastik Seçimi

Defender 110 - 300tdi. - Automatic/1.21 Diff. oranlı Araç Için Lastik Seçimi araç kesinlikle ağır offroad veya hard araziye girmeyecek. Uzun metrajlı seyahat ve arazi keşif sürüşleri için kullanılan bir seyahat ve eğlence aracı olduğunu var sayarak daha konforlu fakat arazide saçmalamayacak...
  9. onlyoneshot

Motor Aksamı.... Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. onlyoneshot

Teşekkür ederim, gerçekten sanayi hakkındaki tüm olumsuz tecrübeleri yok saydıracak iyi bir ekip ile çalışıyorum. Ve sıfır kondisyon araç isteyen herkese restorasyon hakkında yardımcı olabilirim.

11. onlyoneshot

Defender Almak İstiyorum Bilgi Ve Tecrübe

Merhaba, Yardımcı olmak ve açıklayıcı olmak adına 2022 Haziran ayından itibaren Defender 110 / 300tdi / Automatic araç kullanmaktayım. Aracımı kesinlikle günlük kullanıyorum ve müthiş keyif alıyorum. Aracımı 1 yıl tecrübe ettikten sonra 2023 Haziran ayında onu daha çok sevdiğimi fark ettim ve...
  12. onlyoneshot

Merhaba geç cevap için kusura bakmayın... Freelander daha konforlu ve şehirli bir araç diye düşünüyorum. Defender aşkı başka birşey; şöyleki karakteristik özellikleri ve kabileyetlerinden ötürü tüm kusurlarını ve zorluklarını görmezden geliyor insan. Benim bakış açım bu yönde.

13. onlyoneshot

Devamı..... Full sıfır kaporta aksamı
  14. onlyoneshot

Herkese Selamlar, Land Rover Defender 110 aracımın full fabrika sıfır restorasyon işleminde %90 seviyesindeyiz. Bugüne kadarki kısmı adım adım paylaşıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

15. onlyoneshot

Kolay gelsin, inceliycem şimdi.
  16. onlyoneshot

Dodge araç neyiniz var foto varsa merak ettim. Bir ara çift kabin Pw250 lere merak sarmıştım bende.
  17. onlyoneshot

Tavan Bari Veya Barlari, Demi̇r Büküm El İşçi̇li̇kleri̇

Land Rover Defender 110 aracımda kullanıyorum. Başarılı bir işçilik ve kaliteli ürünleri var. Öneririm. Özcan Koruma Tavan Sepeti & Platformları Orjinal Port bagaj sistemleri Maltepe Mahallesi, Litros Yolu Sk No:25, 34010 Zeytinburnu, Zeytinburnu, Turkey 0531 894 04 89 ozcanunique@gmail.com

18. onlyoneshot

1995 model 300tdi/otomatik vitesli aracımı günlük kullanıyorum ve inanılmaz keyif alıyorum. Bu aracı bu kadar geç aldığım için gerçekten pişmanım. Tedaş çıkması ne V8 lere burun kıvırmışım onları hatırladım. Hele hele bir tanesinde pazarlığın ucundan dönüp 17 bin TL ye almamıştım, şimdi bir vinç...
  19. onlyoneshot

Çikma Parça Aramaktayım

Selamlar Sevgiler herkese, Defender 110 'luk (300tdi) aracım için çıkma parça aramaktayım. * Arka Viraj Demiri Tam Takım halinde * Römork Çeki Demiri Takım halinde * 300tdi Motor Üst izolasyon Kapağı Ve elinde parça olup satmak isteyen olursa veya yönlendireceğiniz çıkma parçacı iletişimi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri