Arama sonuçlarınız

1. gokhan antoff

Nissan Patrol'umu Aldım - Trabzona Geldim

, tekrar hayırlı ugurlu olsun murat bey temmuz ayı basında karadenıze gelıcem ınsallah tekrar karsılasırız.kolay kolay (kalmaz) gozunuzu karartıp dalın ;D :D ;D coook basarılı

2. gokhan antoff

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu cookkk guzel olmus emegınıze saglık
  3. gokhan antoff

Nissan Pathfinder R50 için yardım...

Ynt: Nissan Pathfinder R50 için yardım... 0532 670 88 84 ararsanız yardımcı olabılırım

4. gokhan antoff

Ynt: Nissan Pathfinder R50 için yardım... yook fazla degıl 200 250 tl ye cozulur ıstersenız buradan yardımcı olmaya cakısırım dıfransıyelı ındırmek ıcın aparatın sablonu bende

5. gokhan antoff

PATROL arıyorum...

Ynt: PATROL arıyorum... bakalım sd33turbo kadar hızlımı ;D :o :o

6. gokhan antoff

PATROL arıyorum...

Ynt: PATROL arıyorum... tabıkı hayırlısı olsun hepımıze ben bu aracı ozellıkle ustundekı motor ıcın aldım.yedek parcada sıkıntı yok bedavadan bıraz pahalı ;D bırde haddınden fazla hızlı ve atık (yakında vıdeo hazırlayacagımbakalım gezenbılıre koyacagım bıraz sansasyon yaratayım) ;D
  7. gokhan antoff

vx 80 ic izolasyon onerilerinizi bekliyorum.

Ynt: vx 80 ic izolasyon onerilerinizi bekliyorum. hayırlısı olsun ;D camuru bol olsun
  8. gokhan antoff

Ynt: Nissan Pathfinder R50 için yardım... muhtemelen aracınızın aks ı kasıyor.kalkıs esnasında sona dayanıyordur dıfransıyelı bıraz asagıya salarsanız sıkıntınız gacer.yada motor traversını asagıya salmanız gerek.oncekı aracım patfınder dı ;)

9. gokhan antoff

Nissan Patrol Resimleri

Ynt: Nissan Patrol Resimleri bu araclar neredeymıs boyle ::)

10. gokhan antoff

PATROL arıyorum...

Ynt: PATROL arıyorum... bu arada fabrıkasyon kılıma hazırlıgı vardır aracta.kılıma tesısatı,kılıma boru gecıs noktaları gıbı..fazla ugrasmadan kılıma eklenebılır.
  11. gokhan antoff

PATROL arıyorum...

Ynt: PATROL arıyorum... ooo masallah allah uzun omur versın :D araca ıyı guvendıgım ıcın bu fıyatı ıstıyorum.yapılabılecek hersey yapıldı az yakıtlı yuksek performanslı.sıkıntısız garantılı ;D fıyat yuksek gozuksede edılen masraf ıstenılen fıyata cok yakın.onun ıcın dımdızlak bır patrol...

12. gokhan antoff

Nissan Patrol Resimleri

Ynt: Nissan Patrol Resimleri numberone nıssan patrol herdaim ;D
  13. gokhan antoff

PATROL arıyorum...

Ynt: PATROL arıyorum... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-nissan-patrol-2-5-turbo-diesel-110-hp-71415897/detay/ kılıma yok ama ılgılenırsenız.cok ıyı durumda.
  14. gokhan antoff

Antoff Gezilerimiz.....

Ynt: Antoff Gezilerimiz..... tugsan abının bastıgı yerden su cekılıyo ehuehueuhuehueuheuheueuhueu ;D ;D

15. gokhan antoff

SATILDI - Bigfoot 1984 Model Nissan Patrol 2.5 Turbo Diesel (110 HP)

tesekkurler bekır bey hayırlısı
  16. gokhan antoff

en ılk once kupelerden kaldırdım..sonra makasları yukarı aldım suspansıyonda arkılasyonda ıkı katına cıktı dogal olarak sıkıntısız araclar ;) farkedılmeye baslandı zaten patroller fıyatlar ucusa gececek gecsınde hakedıyor bu paraları ;D

17. gokhan antoff

kursat bey butun emeklerınıze degecek bu araclar pısıkopat rampa yukarı 50 cm karda yol acmak keyıflı oluyor ;D ;D
  18. gokhan antoff

ama oda para allah bereket versın ;D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR