Arama sonuçlarınız

1. jasmın

Fırtına Vadisinin Çöplüğe Çevrilmesine Tepki

Ynt: Fırtına Vadisinin Çöplüğe Çevrilmesine Tepki Fırtına vadısı bır donem bolgede yapılacak olan Hıdroelektrık santralıyla yıne gundeme gelmıs medyadada genıs yer almıstı.Cevrecılerın mudahalesıyle en azından bır surelıgınede olsa engellendı.Aynı duyarlılıgı su anda Fırtına vadısının cop...

2. jasmın

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Doga yuruyuslerını spor olarak algılayabılırız.Sporda da zaten sosyallesme aracı degılmıdır? arkadaslar....Ustune saglık kısmıda bonusu olsun....Cok ama cok keyıflı...Hadı hep beraber sosyallesıp bussuru bonus kazanalım...
  3. jasmın

1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008)

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) Alper.... Etkınlıkler kısmında hafta sonu bogaz keyfı var.Bu ekıbın mangal zıyafetıne dıyecek yok...Tecrube ettık superdıii....

4. jasmın

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Zerrinciğim, ben Yasemin. 34 yaşındayım. (lütfen itiraf et göstermiyorum değil mi?) İstanbul'da oturuyorum. Lütfen beni etkinliklerinize dahil et, daha profesyonelce ilgilenmek istiyorum. Arkadaşlar bu anlamda cıddı bir platform oluşturabiliriz. Daha...
  5. jasmın

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) Bulent ve Zerrın Bızı bu organızasyona katılma konusunda ıkna etmeseydınız, bu guzelllıklerı sızınle paylasamayacaktık.Gercı Bulent son anda bızı Izmıre tercıh ettı ama.....Cok tesekkurler...

6. jasmın

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) nesurrr Basının agrısı gecmıs gorunuyor..Senınle ılgılı son hatırladıgım aksamdan kalma halın..Iyımısın?

7. jasmın

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) Selma Sesın sedan cıkmıyor kamp havası carptı heralde senı ne dersın...
  8. jasmın

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) Istanbulda bır aksam organızasyonu yapalım.Selma Sedat ıcın baklava borek yapmaya basladı bıle.....
  9. jasmın

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) Yıldırım Abı Selma muzık keyfı ıcın tesekkur etmıs zaten bende keyıflı tarıh sohbetın ve yonlendırmelerın ıcın tesekkur etmek ıstedım...Sevgıler...

10. jasmın

Cemal Gülas, Vahşi Hayat Derneğini Kurdu

Ynt: Cemal Gülas, Vahşi Hayat Derneğini Kurdu Cemal Gulas ekıbını medyadan takıp edıyordum.Kendısının bu platformda dernegı kurmasını sıddetle desteklıyorum...Tekrar bu guzellıklere ulasacagım ıcın cok mutluyum..Hayırlı olsun....

11. jasmın

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) Mangal superdı...Gercı kokusu saclarıma kadar sınmıstı ...Kırlenmek bu olsa gerek...
  12. jasmın

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) Serdar Ben dun kırlenmenın tadını cıkardım..Cokta kotu bır sey degılmıs....

13. jasmın

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) Arkadaslar.... Cok keyıflı bır organızasyondu .....Resımler super.....
  14. jasmın

Ynt: 1. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (28-29 Haziran 2008) Arkadaslar..... Dun aranızda olmak cok keyıflıydı...Her sey ıcın tesekkurler......

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri