Arama sonuçlarınız

1. scuba06

Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. KİM DEMİŞ TAMAMLAYAMAZ DİYE ;D EVET ZAMAN AYIRAMIYORDUM AYLARDIR AMA SON 1 AYDIR BAYAG BİR YOL KATETTİM, İŞTE SON HALİ

2. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. hayırlı ugurlu olsun kıbrıslı arkadasım, napannn tamamsınn:D bu arada benimde 9 yılım gecmişti adada
  3. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. sen asıl ankara caddelerınde gidişimizi görecektinnn tüm gözler uzerımızdeydıı ;D

4. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. kumlamanın bu kadar kısa surede bitirebilcegını tahmın etmıyordum acıkcası, bugun verdım yaklasık yarım saat sonra geldıgımde neredeyse iş yarılanmıs, yarinde teslim alıyorum
  5. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. ;D

6. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. dostlarım selam tekrar ;), en sonunda bugun benım ufaklığın kupasını kücük bir römörka sıgdırıp milletin ilginç bakışlarına maruz kalarak kumlatmaya götürebildim ;D aa bu arada siz siz olun kumlatmadan önce birkaç yerden fiyat almayı ihmal etmeyin, heleki...

7. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. son olarakta direksiyon tamamen kendi el emegim ve göz nurum ;)
  8. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. ;)
  9. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. sanmam yani nie kızsınlar barboros ;D dostlarımızın sorularını cevaplandırmak boynumuzun borcuu ;) gelelim sorunuza; Aracım 1982 model 230ce ve otomatik vites, piyasada bulunabilecek bana göre ender temizlikte orjinallikte coupelerden birtanesi...

10. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. acıkcası bende merak edıyorum karda nasıl calısıyor, umarım bu sene ankarada 1mt kar olurda deneme imkanımız olur gerci ben 10cm razıyım kar olsunda ;D

11. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. ikinci olarak yüzen adam rumuzlu arkadasımın sorusuna cevaben valla ne yalan soleyım söketüğüm gıbı kaldırıp bir kenara koydurttum ;D tabi bu sekilde kalacak deil onunla ilgili dusuncem artık onu tekrardan unimoga akuple etme imkanım var ama zahmetli...
  12. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. Tesekkurler dostlarım ;) öncekilke tüm dostların bayramını kutlar, mutluluklar getirmesini temenni ederim. Kusura bakmayın bu aralar siteyi ihmal ediorum farkındayım :-[ inanin bayagbi mesgulum işlerden ötürü, ne unimoga ayırabilcek zamanım olabildi nede...

13. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. bugunki çalışmadan sonraki son hali bu, asıl bundan sonra iş başlıo :o :o :o
  14. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. bu resimdeki jenaratör benzeri teşkilat aslında 1962 alman yapımı, aracın önündeki kar püskürtme ekipmanına güç vermesi için tasarlanmiş 6 silindirli dizel motor, şamsuman ve şaft baglantıları
  15. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. yaww iyidee bu bize ilk resimlerde gösterdin unimog deil, hani bunun camı penceresi vs. yok dien arkadaşlar varsa :o ahada kanıtı, bizde herşey belgelii ;D

16. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. aslına bölede kalabilir ;) amannnnn kim uğraşcak toplamaya, sıkıldım dermişim ;D
  17. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. Şimdilik kullanmayı düşünmedigim kar küreme aparatı
  18. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. ilk olarak küreme ekipmanını benim düldül den ayırmakla işe başlamıstım ahanda buda belgesi ;D

19. scuba06

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. selam dostlarım:) Öncelikle beğenilerini ve temennilerini esirgemeyen arkadaslarıma sonsuz teşekkürler:) kusura kalmayın resimler konusunda fotograf makinemdeki sorundan ötürü sıkıntılar yaşamış olsamda bugun itibariyle o heybetli duran kar küreme aracının...
  20. scuba06

Arkadaşlar karasız kaldım sizce hangisi gibi yapayım Unimog 404s mi?

Ynt: Arkadaşlar karasız kaldım sizce hangisi gibi yapayım Unimog 404s mi? Öncelikle tüm arkadaşların göstermiş oldugu ilgiye alakaya sonsuz teşekkurler ;) Iceman rumuzlu arkadaşımızın alıntısına istinaden Benimde gönlüm isterki hiç orjinalligi bozulmadan bu şekilde koruaybilmemki cidden Allah...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR