Arama sonuçlarınız

1. A

Fethiye Ücretsiz Kamp Bilgisi

fethiye otogarının yanından kabak koyuna giden (galiba uzunyurt dolmuşu) dolmuşlara bin. kabak koyuna 2 km kadar kala inin. denize doğru indiğinizde mükemmel yerler var. otogardan yanınıza bolça 5 lt lik su almayı unutmayın. 36°27'56.0"N 29°06'56.3"E

2. A

Into The Wild

Ynt: Into The Wild nelki bir gün ama şimdi değil.
  3. A

Into The Wild

Ynt: Into The Wild şehir hayatından sıkılan herkesin zaman zaman aklına geliyordur. bazen benim aklımada geliyor bunlar; teknede yaşamak, kabak koyundaki adanalı bir abinin pansiyon kılıklı bir yer işletmesi örneği, bir tatil kasabasında bisiklet tamircisi açmak bunlardan bazıları. akıllı adam...

4. A

kabak koyu?

Ynt: kabak koyu? kabak koyunca 2 gece konaklamıştım kampingin ismi şanti garden (galiba böyle yazılıyor) kasım 2010 da kendi çadırımızda gecelik 20 lira vermiştik. sonra pişman olmuştuk, güzergahımıza devam edince ilerde daha güzel yerler vardı, üstelik ücretsiz. biz lykia yolunu yürüyorduk...
  5. A

ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİ KAMPLI GEZİ MÜMKÜNMÜ?

Ynt: ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİ KAMPLI GEZİ MÜMKÜNMÜ? sisdagili61 verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. gelecek hafta çanakkalede eceabatta kilitbahirde olmayı planlıyorum.

6. A

ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİ KAMPLI GEZİ MÜMKÜNMÜ?

MERHABALAR DAHA ÖNCE 2 KEZ GÜNÜBİRLİK GİDİP GEZDİĞİM ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLERİNİ 7-10 GÜN AYIRARAK GEZMEK İSTİYORUM. GECELERİ ÇADIR KAMPI KURARAK HERGÜN BİR KOY VE ABİDELERİ GEZMEK İSTİYORUM. FAKAT KAFAMA TAKILANLAR. ECEABAT YARIM ADASINDA KAMPİNG HARİCİNDE ÇADIR KURMAK MÜMKÜNMÜ? BU YARIMADADA...

7. A

7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 ben 1 kg kıyma aldım evde onu kavurma yaptık bir kabın içerisine tuzlayıp bastıp 0,4 kg geldi. 5 gün kahvaltıda yedik çok güzel oldu. biz yaptığımız plana sadık kalmadık ama çok kişi ile tanıştık onlar hep plana sadık idiler özellikle yabancılar dakiklerdi...
  8. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 16- kuruyemiş bal macun vb. 17- ekmek almayın oradan satın alırsınız 18- köylülere hediye edeceginiz tesbih kalem veya evdeki eşantiyonları yanınıza alın 19- kişisel bakım eşyaları, diş fırcası macunu traş makinası el sabunu şampuan ve çantanız maksimum...
  9. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 KALAN KULVARI YÜRÜYÜŞÜMDE YANIMA ALACAKLARIM. 1- 45 l lik çanta. 2- çok fonksiyonlu victorinoks çakı. 3- kas gevşetici, kas agrısı giderici hap. açık yara merhemi sargı bezi. 4- bel çantası içerrisine cep telefonu cüzdan çakı çatal kaşık bardak yedek pil ve...

10. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 EN GÜZEL PARKUR KELEBEKLER VADİSİ KABAK KOYU ARASI EN FAZLA 5 SAATTE GEÇERSİNİZ BURADA AKTAŞ VE AKVARYUM KOYUNDA DENİZE GİREBİLİR, TERKEDİLMİŞ KÖY BAHÇELERİNDEN MANDALİN NAR PORTAKAL LİMON ALABİLİRSİNİZ. (AKŞAMA BARBUNYA KONSERVESİNİ VEYA TON BALIĞINI...

11. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 MDY ARKADAŞIM, SORDUĞUN SORUNA ÖZELDEN CEVAP VEREMEDİM ÇÜNKÜ 20 MESAJ ENGELLEMESİ VAR. İSTERSEN BURADA YAZAYIM KESİNLİKLE SIRT ÇANTASI 45 L Yİ GEÇMESİN, YANINIZA REŞO YAKITI ALMAYIN. TRAKİNG KLUPLERİ VEYA TURİZM İL MÜDÜRLÜKLERİNDEN TEMİN EDECEĞİNİZ A2...
  12. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 tüm aksiliklere ragmen 7 gün olarak planladığımız gezimizi 4 gün gerçekleştirebildik. parkurumuz fethisye-kabak koyu, kelebekler vadisi (gidiş dönüş), alınca, boğaziçi (sydma), kumluova (letoon-patara plajı)- fethiye şeklinde gerçekleşti. en yakın zamanda...

13. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 artık son ayarlamaları yapıyoruz gezi gerçekleştiğinde fotografları başka bir başlık altında yüklerim
  14. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 uyku tulumda sorunlar çıktı internetten sipariş verdiğimiz tulum 8 kg ağırlığında kullanışsız çıktı. mağazalardan bakıcagız. dönüş içinse fethiye ankara otobüs bulamadık antalya üzerinden döneceğiz.
  15. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 bugün biletlerimizi aldım ankara fethiye 43x2=86 lira 3. arkadaşımız gelmekten vazgeçti. zaten pek inanmamıştım geleceğine. uyku tulumları sipariş edildi perşembe yada cuma günü elimizde olacak. bir plan dışı durum da pazartesi günü yarım gün arkadaşımın işi...

16. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 çok teşekkür ederim beklediğim sizden geldi. mevsim itibariyle muhtemelen karanlığa kalıcagız malum günler iyice kısaldı. GPS cihazı olarak benim cep telefonumda navigasyon var bayagı işimizi görecek gibi, bolca pil ve şarj olayı cözecek (kalem piden şarj)...
  17. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 teşekkür ederim umut_01 bende ankara polatlıda yaşıyorum senin susurluk olayı benim polatlı içinde geçerli, çevremdeki insanlar bu tür aktiviteleri ne işin var gibi karşılıyor. benim kamp arkadaşlarım üniversiteden ve ankarada ikamet ediyor. ilerki...
  18. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 teşekkür ederim umur_01 henüz kitabı edinmedim arkadaşlarımda var. siz o tarihte likya yolunda olacamısınız?

19. A

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 gün boyu internetten araştırma fırsatım oldu. ölüdeniz-kaş arası yani planladığımız 8 (veya 9) günlük program aslında öyle abartılacak bir güzergah değil, Sn Hüseyin Sarı nın kaleme aldığı, Likya Yolu Yürüyüşü: Muğla Ölüdeniz-Antalya Üçağız (Kekova) ( 19-27...
  20. A

herkese merhabalar. biz ankarada yaşayan 3 kafadar arkadaş kurban bayramında bir haftalık yürüyüş planlıyoruz. arkadaşlarım likya yolunu tercih etmişler. arkadaşlarımdan birinin daha önce profesyonel yürüyüş ve kampçılık tecrübesi var, bizlerinse birkaç kez amatör kamp ve yürüyüşlerimiz oldu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri