Arama sonuçlarınız

1. Y

1998 Cherokee Country (XJ)

Ynt: 1998 Cherokee Country (XJ) Düşündüm taşındım satıpta daha iyisinimi bulucam.Zaten alıcıda yok.Abuk sabuk tekliflerdende sıkıldım. Satmaktan vazgeçtim.

2. Y

10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009)

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Gezenbilir Off-Road Grubu 01- Yüksel Uysal ( yuysal) +1 İstanbul Cuma 02- Sevtap Dilek Çimen ( SDC) İstanbul Cumartesi 03- Mucahit Maden...
  3. Y

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Gezenbilir Off-Road Grubu 01- Yüksel Uysal ( yuysal) +1 İstanbul Cuma 02- Sevtap Dilek Çimen ( SDC) İstanbul Cumartesi 03- Cihan Ülker...

4. Y

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Gezenbilir Doğa Sporları Grubu Katılımcı Listesi 1- Yüksel Uysal ( yuysal) +1 İstanbul Cuma 2- Sevtap Dilek Çimen ( SDC) İstanbul Cumartesi 3-...
  5. Y

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Bende dün baktığımda Ercova olarak yazıyordu.Sanırım değişiklik yapıldı. Başlığı Tekirdağ Kartaltepe olarak değiştirdim.

6. Y

Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) Evet arkadaşlar ercovaya 1-2 :D :D Listeyi oluşturmaya başlayalım artık. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=40058.0

7. Y

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Oyunlardaki en kalabalık grubun bizler olacağı kesin de.Bakalım ne kadar kalabalık oluruz? Evet arkadaşlar bu başlık altında katılımcı listesini oluşturalım. 1-Yüksel Uysal (yuysal) +1 - İstanbul- Cuma
  8. Y

Arkadaşımız Murat Öz' ün (TezzMertek) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız Murat Öz' ün (TezzMertek) Doğum Günü Kutlu Olsun Murat doğum günün kutlu olsun.Sevdiklerinle beraber nice sağlıklı senelere.
  9. Y

Satılık Off-Road Donanımlı 1996 Model 5.2 ZJ

Ynt: Satılık Off-Road Donanımlı 1996 Model 5.2 ZJ Güncel

10. Y

Kahramanmaraş Fırnız Vadisi - Suçatı Baraj Gölü Keşif Gezisi (21-22 Eylül 2008)

Gezi Antepte yapılırsa böyle olur tabiki.Kahvaltı sofrası'da olsa acı biber mutlaka sofrada olur. :D :D Çok güzel bir gezi olmuş.Tam bir Göktuğ klasiği.Her gezide en az 300km yol.

11. Y

Off-Road Yarışı Öncesi Üvezli Keşif Gezisi (13 Eylül 2009)

Ynt: Off-Road Yarışı Öncesi Üvezli Keşif Gezisi (13 Eylül 2009) Etap süpermiş.İçim gitti valla.Fotoğraflar süper ekip süper. Sinan beyin bu ekible karşılaşması hem şanssızlık,hemde şans olmuş.Şanssızlıkğı,bu ekib sıkı off-roadu sever.Herzaman zorlu etabları tercih ederler.Herzaman bilinmeyen...
  12. Y

İki Japon Bir Amerikan Araç ile Çataldağı Off-Road Gezisi (21 Eylül 2009)

Ynt: İki Japon Bir Amerikan Araç ile Çataldağı Off-Road Gezisi (21 Eylül 2009) Pazar günü etabı anlata anlata bitiremiyordunuz.Fotoları görünce daha iyi anladım.Anlattığınız kadar varmış gerçekten.Yüreğinize sağlık.Çok güzel bir gezi olmuş. Hasarlar içinde çok geçmiş olsun.

13. Y

Şeker (Ramazan) Bayramı Kutlamaları

Ynt: Şeker (Ramazan) Bayramı Kutlamaları Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, kuvvetlendirildiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan bayramınız kutlu olsun.
  14. Y

Satılık CJ5 Bestop 2. El (Satışından Vazgeçildi)

Ynt: Satılık CJ5 Bestop 2. El (Satışından Vazgeçildi) Murat bey ilanı veren kişinin tentenin satışından vazgeçtiğini belirtiyor.İlan sahibininden onayını alırsam ilanı kilitliycem.
  15. Y

Kirmir Vadisi - Keşif Gezisi / Ankara (06 Eylül 2009)

Ynt: Kirmir Vadisi - Keşif Gezisi / Ankara (06 Eylül 2009) Uzun zamandır,fotoğraf ve videolarını keyifle izlediğim bir gezi olmamıştı.Bu güzel görselleri bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

16. Y

1998 Cherokee Country (XJ)

Ynt: 1998 Cherokee Country (XJ) Güncel
  17. Y

Satılık Magellan Explorist 600 GPS

Ynt: Satılık Magellan Explorist 600 GPS Evet cihaz Türkiye'de ve Türkçe haritada yüklü.Ama ne kadar günceldir net bilgim yok.Ben 2008 kasım ayında almıştım bu cihazı aldığım arkadaş bana güncel olduğunu söylemişti.
  18. Y

Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız?

Ynt: Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız? Aracım (nam-ı diğer maymun) 1946 model. Sadece hard off-road da kullanılınca senede 1-2 sefer tamir,bakım ihtiyacı kaçınılmaz oluyor.E bırakında o kadar olsun.Memlekette kaç tane daha araç varki,bu yaşta olupda hala aktif off-road hayatına devam eden ;D ;D

19. Y

Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız?

Ynt: Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız? Geçen hafta, Maymunun sol arka helezon yayının biri kırıktı onu yenileyim derken kompele arka taraf elden geçti.XJ nin orjinal yaylarını Maymunun arkalara taktım 8-10cm kadar yükseldi arkası.Bütün kolların lastik burçları,değişti.Önceden arabanın kıçı...
  20. Y

HYT TC 3600 Amatör VHF Elcihazı

Ynt: HYT TC 3600 Amatör VHF Elcihazı İlanlar bölümünde,başka ilan verilen sitelere yönlendirme linki kabul edilmemektedir.Satacağınız ürünün fotoğraf ve diğer detaylarını içeren bilgileri buraya yüklemelisiniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR