Arama sonuçlarınız

1. C

44 Model Wıllys Şanzuman Acil Yardım

Arkadaşlar merhaba çok yakın bı arkadaşım İzmir'den 44 model willys aldı. kendisi uzun süreli iş nedeni ile izmirde. aracı istanbula getirmişti kamyonla. dün kardeşi araçla giderken arkadaki sürücü uyarıyor araç yağ akıtıyor diye. inip bakıyor arazi şanzımanının altında baya ciddi şekilde yarık...

2. C

Unımog Acil Yardım...

arkadaşlar merhaba.. meşhur unimog hastalığına yakalandım sanırım. benim normalde niva jeepim var.köyde duruyor.masraf edip topladım.ata yadigarı olduğundan satamıyorumda.ancak yazın hem bizim hem konu komşunun fındığını dağlık arazi şartlarından dolayı sadece bu araçla taşıyoruz.haliyle çok...
  3. C

Satılık Niva Şanzımanı (5 ileri)

arkadaşlar aracımdan sökülen 5 ileri şanzımanım satılıktır. (92 model 1600 nivadan söküldü). şanzımanın durumu; sadece 4 vitesten atıyordu. diğer vitesleri sağlam. uğraşmamak için komple değiştirdim. yaptırabilecek olan veya elinde başka arızalısı olan varsa (2 arızalıdan bir sağlam çıkarma...

4. C

Satılık Kesik OK-144 6.00 16C

arkadaşlar elimde az kullanılmış (ben henüz 40km yol yaptım. ancak bende 2.el olarak almıştım. ama durumu iyi) kesik OK-144 Lastik var. Çavuş desen diye tabir edilen. lastiğin durumu iyi üretim yılını falan bilmiyorum ama ciddi ilgilenen olursa herşeyini yazarım sorun değil.dişleri falan gayet...
  5. C

bu aracı tanıyan var mı?

alım arafesinde olduğum bu araçla ilgili bazı tereddütlerim var. aracı tanıyan veya bilgi sahibi bi arkadaş var mıdır acaba http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-toyota-land-cruiser-bj-60-85279570/detay

6. C

BJ60 Acil yardım

arkadaşlar aranızda yeniyim. öncelikle merhabalar. araç ilan sitelerini gezerken bi toyota lan cruser a rastladım BJ60. bakarken bi gördümkü araç benim evimin üst tarafında araç alım satımı yapan küçük bi galeride. gittim gördüm. sahibi ile görüştüm. 1987 model orman bakanlığından çıkma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri