Arama sonuçlarınız

1. DEMİRAL

Nıssan Patrol Dizel Yeniden Offroad'a Ve Dağlara Merhaba

Merhaba arkadaşlar yıllarca hayalim olan Off Road sevdama çeşitli nedenlerden dolayı ancak 2009 da Defender'le başladım ve nihayet severek ve özellikle aldığım Nıssan Patrol 1991 dizel 5 kapı ile devam ederken ! talihsiz bir trafik kazası sonunda arabam yaklaşık 10...

2. DEMİRAL

Kemik Kanseri Konusunda Yardım

Arkadaşlar 19 yaşında üniversite 2. sınıfta okuyan bir kardeşimiz var ve kemik kanseri tedavisi görüyor (kemoterapi ) ancak kemoterapi sonrasında yapay diz eklemi nakli gerekiyor Bu konuda bilgisi olan yada bilgiye ulaşabilen arkadaşlarımızdan ricam özellikle aradığımız ve...
  3. DEMİRAL

V4-V6 TÜRBODİZEL MOTOR

Merhaba arkadaşlar v4 veya v6 dizel motor arıyorum aradığım motorun direkt enjeksiyon mekanik pompalı ve türbolu olması şart !!!! comonrail --OLMAMASI --kesin şart elektronik ---OLMAMASIDA--- kesinlikle şart marka model menşei vs vs önemli değil önemli olan 110-160 hp arasında ve 4000-...

4. DEMİRAL

DEFENDERE TAKVİYELİ VE UZUN ÖN HELEZON YAYI

Defender kullanıcısı arkadaşlar ön yükseltme için özel olarak 5 cm uzun ve 3 mm daha kalın yay imal ettiriyorum Orjinal yaydan <HELEZON> dan farkı boy orjinali :40 cm yeni yay : 45 cm...
  5. DEMİRAL

Defendeer Aks ve İstavroz dişli oranı

Arkadaşlar malum defenderin ön difransiyel istavroz kutusu bir mil üzerinde iki istavroz dişli sistemi ile çalışmaktadır ve patinaj yaptığında en çok hasar gören parçayı oluşturur düşündüm ve bu sistemi arka difransiyeldeki gibi 4 istavroz dişli 4lü istavroz mili sistemine çevirmenin...

6. DEMİRAL

doğanşar-dipsizgöl ve pusat barajı

21 kasım 2010 tarihinde sivas off road olarak yaptığımız geziden bazı kareleri paylaşmak istedim bence çok güzel izleyin karar sizin teşekkürler

7. DEMİRAL

Sivas; Doğanşar - Dipsizgöl ve Şelalesi Gezisi (14 Kasım 2010)

14/11/2010 tarihinde pazar sabahı sivas tan hareket edilecek 4x4 olan arkadaşlara duyulur gezi programı sabah kahvaltı benznlikte katmer çörek 8:30 da hareket 11:00 varış fotograg çekme ve çevre gezisi yapacağız daha sonra ortak mangal yakılacak yemekten sonra 2200 rakımda maden sahası...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri