Arama sonuçlarınız

1. Quaxl

Adanaoffroad Grubu-21-22 Ocak Bu Hafta Sonu Rotamız Köşk

Ynt: Adanaoffroad Grubu-21-22 Ocak Bu Hafta Sonu Rotamız Köşk Siz dağlarda, ben kumsalda.. Ne demiş üstad; Elbet bir gün buluşacağız :)

2. Quaxl

ÇUKUROVA OFFROAD GRUBU 22 OCAK PAZAR GÜNÜ KARBOĞAZI GEZİSİ

Ynt: ÇUKUROVA OFFROAD GRUBU 22 OCAK PAZAR GÜNÜ KARBOĞAZI GEZİSİ Aha, aksiyon gördüm gibi :)
  3. Quaxl

Free Lander ile Hyundai Santa Fee Takaslanır mı?

Ynt: Free Lander ile Hyundai Santa Fee Takaslanır mı? Çok iyi ediyorsunuz bence de :) şimdiden hayırlı olmasını dilerim.

4. Quaxl

Adana Off Road Grubu; Eyner - Aladağ Katran Çukuru Gezisi (08 Ocak 2012)

Ynt: Adana Off Road Grubu; Eyner - Aladağ Katran Çukuru Gezisi (08 Ocak 2012) Fotoğraflar güzel, elinize sağlık Atilla Bey :)
  5. Quaxl

Ynt: Free Lander ile Hyundai Santa Fee Takaslanır mı? Şaftın kırılıp takla attırması çok ama çok düşük bir ihtimaldir, hatta böyle bir olayın gerçekleşme ihtimali milyonda birden de azdır. Şaft öyle kolay kolay bir araca takla attıramaz. Kırılan bir şaft bir çukura veya tümseğe denk geldiğinde...

6. Quaxl

Ynt: Free Lander ile Hyundai Santa Fee Takaslanır mı? Bu kadar memnunsanız değiştirmek niye istiyorsunuz? Eğer değiştirecekseniz de daha üst versiyon bir Freelander alın o zaman :)

7. Quaxl

Defender mı, Discovery mi? Yardım istemekteyim.

Ynt: Defender mı, Discovery mi? Yardım istemekteyim. teşekkür ederim :) avrupa menşeili taşıt dışında taşıt düşünmüyorum :)
  8. Quaxl

Ynt: Defender mı, Discovery mi? Yardım istemekteyim. Defender'ın şehiriçine gitmeyeceğini düşündüğüm için şu an gözüme kestirdim zaten birkaç tane TD5. Kısmetse birkaç ay içerisinde değiştirmeyi planlıyorum aracımı.
  9. Quaxl

Ynt: Adana Off Road Grubu; Eyner - Aladağ Katran Çukuru Gezisi (08 Ocak 2012) ama ama akıl çeliyorsunuz, yoldan çıkartıyorsunuz :D masum, saf, temiz duygularımla oynuyorsunuz :D :P

10. Quaxl

Ünlü Futbolcu Hasan Şaş: İki karetta yüzünden karataş sahilleri kullanılamıyor..

Ynt: Ünlü Futbolcu Hasan Şaş: İki karetta yüzünden karataş sahilleri kullanılamıyor.. Keşke Caretta Caretta'ların değil de senin gibilerinde soyu tükeneydi Hasan Şaş. Bir Adanalı olarak bir kez daha utandırdın beni...

11. Quaxl

Ynt: Adana Off Road Grubu; Eyner - Aladağ Katran Çukuru Gezisi (08 Ocak 2012) Küstüm oynamıyorum :( İnsanın final döneminde böyle güzel aktivitelerle aklı çelinip, ders çalışmaktan soğutulur mu :(
  12. Quaxl

Ynt: Defender mı, Discovery mi? Yardım istemekteyim. Mümkün değil :)

13. Quaxl

Ynt: Defender mı, Discovery mi? Yardım istemekteyim. Umut Bey, Discovery'ye yapacağım masraf çok fazla olmayacak, zira araç çoğunlukla şehiriçinde kullanılacak. O yüzden iki araç almak daha da masraf olacak. Bir de extra MTV ödeyecem :(
  14. Quaxl

:) sizlerle bir ilki daha paylaşmaktan gurur duyuyorum :)

Ynt: :) sizlerle bir ilki daha paylaşmaktan gurur duyuyorum :) Keşke cinsiyet değişse, burada bir insanlık suçu pardon araçlık suçu işlenmiş. Bence Gezenbilir ekibi olarak Uluslararası Adalet Divanı'na başvuralım derim, bu ayıba bir son verilsin diye :P :D
  15. Quaxl

:) sizlerle bir ilki daha paylaşmaktan gurur duyuyorum :)

Ynt: :) sizlerle bir ilki daha paylaşmaktan gurur duyuyorum :) böyle tövbe estağfurullah birşey olmuş :D

16. Quaxl

Ynt: Defender mı, Discovery mi? Yardım istemekteyim. TD5 daha uygun olmaz mı bu konuda?
  17. Quaxl

Ynt: Defender mı, Discovery mi? Yardım istemekteyim. Deniz Bey, V8'in de yakıt tüketimi çok değil mi? Bildiğim kadarıyla 20 litrenin üzerinde.
  18. Quaxl

Ynt: Defender mı, Discovery mi? Yardım istemekteyim. Galiba Discovery alacak gibiyim. Çünkü asfaltta daha fazla dolaşıyorum. Off-road için Defender biçilmez kaftan bunu anladım ama bir Defender alıp, tam donanımlı bir hale getirdikten sonra şehir içi dolaşmak Defender'a saygısızlık olur gibi...

19. Quaxl

Arazi Aracında Son Nokta

Ynt: Arazi Aracında Son Nokta Uğur Bey, sizin yazdığınızı görünce araştırdım. Kendi sitesine baktım da, yakıt depoları aracın versiyonlarına göre değişiyormuş bir de :) En küçüğünün deposu 35 Gallon (132 litre), en büyüğünün deposu da 145 Gallon (548 litre). Bu aracın deposunu doldurmak için...
  20. Quaxl

İŞTE CABBAR(CHEROKEE XJ)

Ynt: İŞTE CABBAR(CHEROKEE XJ) Alper bey, yaptıklarınızı merakla takip ediyorum, aracınız çok güzel. Yaptıklarınızla çok daha güzel bir hale gelmeye devam ediyor. Yalnız o eksozu ben pek sevmedim. Ezelden beri böyle eksozlardan hoşlanmam ama tabiki zevk sizin :) İyi ve güzel günlerde kullanın...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,146
Kaydolan Son Üyemiz
Suatcım

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri