Arama sonuçlarınız

1. G

Sicilya-Türk Merdivenleri (Scala dei Turchi)

Bir proje kapsamında 6 ay kadar sicilyadayım ve buraları keşfetmeye çalışırken şans eseri böyle bi yeri keşfettim. Adı scala dei turchi olan türk merdivenleri zamanında buralara gelen türk korsanlar sebebiyle bu ismi almış. Gemilerini kıyıya bağlayan türk korsanlar şehre ulaşmak için bu...

2. G

araba kiralama hakkında

Ynt: araba kiralama hakkında Arkadaşlar araba kiralarken Türkiye de normalde kullandığınız ehliyeti mi kullanıyorsunuz yoksa gitmeden uluslararası geçerliliği olan başka bir ehliyet almak için işlem mi yapıyorsunuz? 6 ay gibi bi süre için İtalyaya gideceğim normal ehliyetimi kullanabilir miyim?
  3. G

İtalya hakkında ve İtalya-Fransa-Hollanda ulaşım

Ynt: İtalya hakkında ve İtalya-Fransa-Hollanda ulaşım seyahatle ilgili yazılarınızı görmek isteriz :) ayrıca venedik-paris parkurunda hangi havayoluna ne kadar ücret ödediniz...

4. G

Malezya Tayland Singapur Laos

Ynt: Malezya Tayland Singapur Laos paylaşımlar super
  5. G

münih-prag ya da münih-amsterdam

arkadaşlar önümüzdeki ocak ayı için avrupaya bir seyahat yapmayı düşünüyorum ilk olarak da bazı sebeplerden dolayı (uçak bileti ücretleri,vize vb.) almanya'dan giriş yapmaya karar verdim.Almanya'dan sonra da prag veya amsterdam a gitmeyi düşünüyorum daha önce bu güzergahı kullananlar en uygun...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri