Arama sonuçlarınız

1. ilkerklc

Satiyorum. Hymer Eri̇ba Touring

1994 model,üst derece bakımlı, masrafsız ve yeterince orjinaldir.744 kg.faturası,gümrük şahadetnamesi ve noterden sahiplik belgelidir.noter satışı ile verilecektır.ilgilenecek arkadaşların bilgisine.fiyat. 48000tl. Saygılarımla; ilker KILINÇ 0537 655 21 21

2. ilkerklc

Zj Yan Basamak

94 zj için; orjinal mopar yan basamak ve arka tampon paçalığı arıyorum.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  3. ilkerklc

G.cherokee Arıyorum...

97 ve 2000 model aralığında ,ciddi anlamda orjinalitesi muhafaza edilmiş,ankara'da bulunan cherokee arıyorum.İlgi ve alaka gösterecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.saygılarımla...

4. ilkerklc

Cd Changer Arıyorum...

98 model zj de, kasetçalarlı orjinal infinity müzik sistemi olmasına rağmen.cd changer maalesef yok.grupdaki arkadaşlarda sorunsuz ve sisteme müdaheleye gerek kalmadan; satmayı düşünen yada satanlar hakkında bilgisi sahibi olan arkadaşlardan yardımlarını ricaediyorum...
  5. ilkerklc

Mtv

arkadaşlar ocak ayı sonuna yaklaşıyoruz,fakat hiç mtv ile ilgili konu açılmadı bu sezon.ben bugün;98 zj için bir alt dilimden faydanalmak kaydı ile 540tl olarak düzeltme evrakını verdim...

6. ilkerklc

Muayenede Fren Testi...

zj ile yeni muayene gününde,fren testi için yine yolda yapılacak, silindire girmeyecek gibi konuşmalara gireceğimden dolayı yeterince stres yapmıştım.bu stresle muayene istasyonuna gittiğimde ise;büyük bir ferahlık geldi.artık 2 adet tekerlekli bir aparat yaptırmışlar.ön tekerler silindirde...

7. ilkerklc

mtv....

her sene ocak ayının kaçınılmaz konusu MTV yine geldi.98 model 5.2 indirimle 520 tl (6 aylık)..şükür buna da....::((
  8. ilkerklc

zj diff.kapak contası....

ZJ, 98 için dana44,dana 30(ön arka) differansiyel kapak contalarını Ankara'daki parçacılarda bulamadım.tamirci arkadaşların büyük bölümü maalesef sıvı conta ile kapatıyorlar.conta kestirmektense orjinali var ve uygun fiyatlı ise malzeme hakkında bilgi sahibi arkadaşların yardımlarını rica...
  9. ilkerklc

kasko değerleri;

2012 kasko değerleri için; http://www.tsrsb.org.tr/sayfa/motorlu-tasitlar-vergisi-ile-ilgili-listeler arkadaşlar özür dilerim önceki başlıkda verilen kasko il alakalı linki sehven tekrarlamışım.....

10. ilkerklc

ZJ muayene

gün geldi çattı banada göründü tüv yolu,ama 10-15 gündür fren testi için,yol testine tabi tutmalarını sağlamakda nasıl ikna edecem gibi tedirginlikler yeterince rahatsızlık vermişti. neyse ki,sorun yaşamadım fren tesbitinin yolda yapılmasını ilettiğimde hiç bir sorun olmadan ''tamam olur''...

11. ilkerklc

zj için sis

ön tampona, radyatör ön ızgarasının önüne (180mm.yuvarlak)iki tane sis monte edilip,tesisatınıda alttaki dikdötgen sislere paralel bağlasam,hem elektirik bağlantısı açısından hemde radyatör önünün kısmen kapanması sonucu soğutmada ciddi bir sorun yaşarmıyım.denemiş olan arkadaşlar varsa bilgi...
  12. ilkerklc

ZJ'ye akü;

kışın o sert soğuklarda 15-20 gün kadar hiç çalıştırmadan tek marşda alan evladım.geçen hafta 1000 km.ye yakın yol yaptıkdan sonra, ohh akü kendi geldi artık derken, bugün koltukarın ve boyanın cilasını yapayım diye büyük keyifle hazırlandım indim garaja...kapıları dahi açılmadı.ne oldu diye...

13. ilkerklc

ilker&ZJ

zj;
  14. ilkerklc

kol dayama

Arkadaşlar; zj de, ön iki koltuk arasındaki kapağı(kol dayama) açınca ön tarafdaki yuvarlak deliklerin kullanım amacının ne olduğu hakkındaki görüşleriniz nedir ???...resim koymak isterdim ama maalesef........
  15. ilkerklc

ZJ'nin Çeki Demirine Fiş Soketi

çeki demirinin sol tarafında bulunan,mevcut elektrik tesisatının bağlantısının yapılması için gerekli olan,orjinal kapaklı bağlantı soketini(priz) arıyorum....Ankara'daki hurdacılarda rastlayamadım.Konuyla ilgili parça,elinde olan yada bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımlarınızı rica...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri