Arama sonuçlarınız

1. ugur_lu

1985 Model L200 4x4

Mükemmel olmuş eline emeğine sağlık arkadaşım biz aracı olduk sen tamamladın yeni projelerini bekleriz

2. ugur_lu

Satılık Toyota Landcruiser 70

Ynt: Satılık Toyota Landcruiser 70 Merhaba aracda hidrolik direksiyon 5.vites disk fren varmı tşkler
  3. ugur_lu

Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri arkadaslar sizleri tebrik ederim super bi kamp olmus mekanda bizim buraların en güzel mekanlarından biri devamıNı Bekleriz.:D

4. ugur_lu

Kurban Bayramı'nda Keremali Dağı'nda Yayla Kampı

Ynt: Kurban Bayramı'nda Keremali Dağı'nda Yayla Kampı merhaBa güzergahları google eartda cizip mesaj ataBilirmisiiz kerem aliye e az 10 defa cıkdım fakat diger yaylaları coguNu Bilmiyorum
  5. ugur_lu

2005 suzuki grand vitara standart icin cıkma at veya mt lastik ihtiyacı

Ynt: 2005 suzuki grand vitara standart icin cıkma at veya mt lastik ihtiyacı yanıtınız icin tsk ederim. sorunumu halen cozemedim goodrich lastkler cok pahalı cok arazide dolasa biri olmadıgım ici o kadar yatırıma gerek varmı diye dusuuyorum at i lastik aramaya koyuldum yukseltme yapmadaN...

6. ugur_lu

Ynt: 2005 suzuki grand vitara standart icin cıkma at veya mt lastik ihtiyacı KoNuyu yaNlıs yeremi acdım acaBa kimsede yokmu :))

7. ugur_lu

Satılık Donanımlı 2004 Grand Vitara

Ynt: Satılık Donanımlı 2004 Grand Vitara güzel arac hayırlı satıslar
  8. ugur_lu

Yeni aldıgım 2005 suzuki grand vitara manuel aracımda su an icin 235 60 16 hız lastigi var genis oldugu icin fazla yakıyor bunun yerine cıkma 205 80 16 ,215 75 16, gibi daha dar fakat yuksek at veya mt lastik arıyorum elinde olan vermek veya satmak istiyen arkadaslarla iletisim kurmayı temen...
  9. ugur_lu

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 12. Bölüm Duyurusu (Hanımeli)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 12. Bölüm Duyurusu (Hanımeli) Ellerinize saglık cok guzel bi bolum olmus.

10. ugur_lu

Suzuki GV 5 Kapı için Aluminyum Tavan Sepeti

Ynt: Suzuki GV 5 Kapı için Aluminyum Tavan Sepeti Tesaduf olabilir ama sizde takdir edersinizki ayak kısmı hemen hemen mantıgıyla beraber aynı uzatmaya gerek yok sizin bagajınızda gayet guzel olmus

11. ugur_lu

Suzuki GV 5 Kapı için Aluminyum Tavan Sepeti

Ynt: Suzuki GV 5 Kapı için Aluminyum Tavan Sepeti bu ürünü zaten 2011 de adapazarında 4x4DMS oto dan şemsettin usta yapmaya başlamıştı, büyük ihtimalle sizde oradan kopyaladınız. örnek foto zaten aşağıda, lütfen emeğe saygı.
  12. ugur_lu

İmalattan Gezenbilir'e Özel Port Bagaj ve Sepetler

Dms Motor Sporları Sehzat Bey in resimlerine ilavedir. Port Bagaj İrtibat Semsettin Usta 0 532 476 12 30

13. ugur_lu

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 365- Ugur...........................(Suzuki Vitara-2001 5k) Adapazarı
  14. ugur_lu

Suzuki Vitara 1.6 jlx icin 8-39 arka diferansiyel tedariki

Ynt: Suzuki Vitara 1.6 jlx icin 8-39 arka diferansiyel tedariki tsk ederim aradım 800 tl dedi arastırcam iraz daha bakalım saolun
  15. ugur_lu

Ynt: Suzuki Vitara 1.6 jlx icin 8-39 arka diferansiyel tedariki iletisim numarası alabilirmiyim.

16. ugur_lu

Merhaba Arkadaslar Suzuki aracım icin Suzuki Vitara 1.6 jlx icin 8-39 arka diferansiyel ihtiyacım var mevcut diferansiyelim ötüyor uygun fiyatlı nasıl bulurum tskler simdiden.
  17. ugur_lu

1998-99 yeni kasa 2000 motor v4 grant vitara arıyoruz.

Ynt: 1998-99 yeni kasa 2000 motor v4 grant vitara arıyoruz. arkadaslar 2000 motor 4 silindir olacak gokhan bana degil arkadasa alıyoruz ben jlx e en az bir sene daha binerim cok menunum
  18. ugur_lu

1998-99 yeni kasa 2000 motor v4 grant vitara arıyoruz.

merhaba arkadaslar 1998-99 yeni kasa 2000 motor v4 grant vitara arıyoruz. fiyatın cok kabarık olmaması tercihimizdir. arac sehir icinde kullaılacakdır yai stadart olması tercihimizdir .aracın durumua gore ayrıntılar kousulur tskler

19. ugur_lu

2. Geleneksel Sakarya Off-Road Buluşması (30 Ocak 2011)

Ynt: 2. Geleneksel Sakarya Off-Road Buluşması (30 Ocak 2011) merhaba standart araclar katılabilirmi vitara jlx 5kp
  20. ugur_lu

Vitara parca ihtiyacı

Ynt: Vitara parca ihtiyacı saol gokhan

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı