Arama sonuçlarınız

1. M

Lada Niva'ya Range Rover Modifikasyonu

Ynt: Lada Niva'ya Range Rover Modifikasyonu küçücük bi surat ve koca bi burun gibi oturmus aracın ön dizaynı nivaya modifikasyonu seviyorum fakat taklit asıllı olmaktan çok özgün yada orjinalinin değerini yükselten modifiyeler yapılması daha hoş olurdu.yinede güzel arac satıstaymıs allah...

2. M

Lada Niva Hakkında Yardım Lütfen

Ynt: Lada Niva Hakkında Yardım Lütfen gerçek bi eğitim almadan önce off-road çıkmayı düşünmüyorum işin doğrusu bu da en az 1 2 senemi alır(eğitime baslamam)şuan bende opel astra classic war (2001)belkide opel in yüzündendir ki biraz yüksekten gitmek istiyorum:) bilirsiniz astra classic...
  3. M

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) slm lar bende aranıza yeni katıldım ve lada niva kullanıcısı olma yolunca ilerliyorum uygun bi arç bulunca resimlerini paylaşırım... arnızda olmaktan mutluluk duyuyorum...

4. M

Lada Niva Hakkında Yardım Lütfen

öncelikle slm lar ben bu yaz 4x4 bi lada niva almayı planlıyorum.lada niva hakkında çok seyler duydum fazla yakıt tüketimi şehir içinde hiçde tavsiye edilmemesi sürekli arıza cıkarması çok fazla ses ve gürültü rahatlık vs vs.. ben bu arabayı sürekli ve gündelik kullanmayı düşünüyorum en azından...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri