Arama sonuçlarınız

1. A

Grand Cheerokee; Cd Çalmak ve Ayna Ayarı?

Ynt: Grand Cheerokee; Cd Çalmak ve Ayna Ayarı? Sanırım arkadaş gerekli açıklamayı yapmış :)

2. A

Ynt: Grand Cheerokee; Cd Çalmak ve Ayna Ayarı? Seve seve.İlk önce elimde bulunan mp3 parçalarını wma formatına çevirdim.Sonra cd üzerine yazdım.Bütün bunları Blaze Media Pro denilen programla hallettim.Herkeze tavsiye ederim sesten ödün vermeden elinizdeki mp3leri jeep'inizin cd çalarında...
  3. A

Tamam arkadaşlar bütün sorunları hallettim sağolun..

4. A

Aracımız Grand Cherokee 5.2 limited (gc) 96 model yanlışlıkla 94 yazmışım.Ayna ayarlarını denemyle buldum.Bizde o bahsettiğiniz kitten var zaten kullanıyoruz.Benim merak ettiğim jeep'in cd çaları hangi formatta cd çalıyor?
  5. A

Selam arkadaşlar.Sizlere bir kaç sorum var. 1)Ben arabamda daha doğrusu babamın arabasında :) mp3 müzik dinlemek istiyorum tabii bizim 96 model g.c mp3 desteklemediği için dinliyemiyorum.Dinlemek için parçaları tam olarak hangi formata çevirmem gerekiyor?Ben bir kaç deneme yaptım ama bir sonuca...

6. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamlar herkeze ben İstanbuldan Alpay..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

SON KONULAR

Geri