Arama sonuçlarınız

1. kndrc

Satılık vw t3 syncro

Ynt: Satılık vw t3 syncro vala tam aradığım araç ama, güncel mi ? yada mesajımı okuyan arkadaşlar, bildiğiniz var mı t3 4x4. kafaya koydum :)

2. kndrc

cam rüzgarlığı

Ynt: cam rüzgarlığı L200 Hangi Kasa? H100 Hangi Kasa? vala bende artık bunlardan birini alıp yapmaya karar verdim ama, H100'un hangi kasası bilemedim?
  3. kndrc

Antalya'da rakımı yuksek sadece 4x4 gidilecek yer yada yerler?

Ynt: Antalya'da rakımı yuksek sadece 4x4 gidilecek yer yada yerler? gece safari kısmını bi organize edelim :) güzel olur :)

4. kndrc

Offroad modifiyeli mi yoksa modifiyesiz vitara mı alınmalı?

Ynt: Offroad modifiyeli mi yoksa modifiyesiz vitara mı alınmalı? ben kendi adıma yapılı almanızı tavsiye ederim; şubat 2012 de bende yapılı bir vitara aldım. almadan önce hiç vitara kullanmamıştım, gecenlerde denk geldi kullanma fırsatı buldum. aradaki farkı görünce iyiki yapılı almışım...
  5. kndrc

Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları Bu karelerde benden olsun .)

6. kndrc

Antalya'da Araç Göstermek için Servis Önerisi

Ramazan usta benimde tavsiyem olur :)

7. kndrc

Tekirova Bükü'nde Kamp Yapamama.

Ynt: Tekirova Bükü'nde Kamp Yapamama. sizin adınıza üzüldüm, oraya doğanın sesi ve huzuru için giderken, bu ters olmuş. bunlara rağmen umarım azda olsa eğlenmişsinizdir diyeyim. [/size]megafon veya benzeri bir şeyle "aman ormancı canım ormancı" Türküsünü dinlemeye başladık, bu olaya biraz...
  8. kndrc

Maden Koyu Gece Offroad & kamp

Ynt: Maden Koyu Gece Offroad & kamp aynı yere geçen hafta da gittik, ama bu kayboluş zevkliydi :) irtibatda kalalım .)
  9. kndrc

Ynt: Maden Koyu Gece Offroad & kamp Bu da kayboluşumuzun videosu, [ youtube videosu koymaya çalıştım ama daily makbulmuş, oraya aktarıp mesajı kısa sürede düzenleyeceğim ]

10. kndrc

Cumartesi günü kız arkadaşımla natgeo Wild izlerken, bir anlık gaz ve hefes ile aksam 20'de Lara'dan Maden Koyuna yola çıktık. tekirovaya kadar hersey çok güzeldi :) olayımız tekirova'dan maden koyuna giden o stabilize yolda başladı. Gece 22 gibi girebildik o yola. Orman yoluna girince...

11. kndrc

Maden Koyu /Olympos / Antalya

Ynt: Maden Koyu /Olympos / Antalya konaklamalı kamp öncesi bir duyuru yaparsan gelebilirim bende, bu haftasonu konaklamalı şekilde ben de kamp kurdum orda. gece yola çıktık zor oldu ulşaşmak ama güzel oldu. gece konakalayanlar için sinek ilacı şart, lakin çok fazla sivrisinek var .)
  12. kndrc

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

13. kndrc

kabak koyu?

Ynt: kabak koyu? Konu uzun süre önce bkapanmış sanırım; ama başıma gelen bir olaydan yola çıkarak tekrar canlandırmak isterim. 2011 senesinin temmuz ayında 4 kişi özel arabamızla kelebek vadisine gittik. arabayla gidilmediğini bilmediğimiz için, kabak koyu yolu üzerinde vadi üzerine bi caminin...
  14. kndrc

Yeni 4x4 'üm Vitaja JLX [3K]

Ynt: Yeni 4x4 'üm Vitaja JLX [3K] daha henüz çok tanışamadık kendisi ile ama 800 km yol yapmışım 2 haftada :) aracın kısaca teknik özellikleri: 1998 Model 150.000 km 'de 2005 gümrük çıkışlı. 1.6 16v EFI motor (+LPG) (klima + airbag) 5 inç yükseltme kiti kullanılmış, 4 üst sepette(2'si yanlara...
  15. kndrc

Ynt: Yeni 4x4 'üm Vitaja JLX [3K] en kısa zamanda değişik fotolar yükleyeceğim :)

16. kndrc

bundan 1,5 yıl önce tanışma bölümüne yazmıştım, 3 kapı vitara alıp geri gelicem diye.... 2011 ocak da alıcam demişim ama 2012 ocak kısmet oldu :) buda benim vitaram; 2011 temmuz ayında bu aracı yolda görmüştüm. sahibiyle tanışıp nasıl yaptığını, çok güzel olduğunu felan söyleyip bir muhabbet...
  17. kndrc

Satılık-- 1997 Model Suzuki Vitara

Ynt: Satılık-- 1997 Model Suzuki Vitara şirket arabası değil, kendi şahsi arabam. kapısında da kendi web sitem yazıyor. sıfırından beri bende arac.
  18. kndrc

Satılık-- 1997 Model Suzuki Vitara

Ynt: Satılık-- 1997 Model Suzuki Vitara dostum iyi satışlar, ilanın hala güncel ise, 2006 4 kapı 1,4 tdci beyaz fiesta ile takas düşünür müsün_? 125.000 km sıfır. fotodaki jant lastik henüz yeni. araç resimleri: www.kndrc.com/myfiesta.jpg www.kndrc.com/myfiesta2.jpg...

19. kndrc

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Selamlar, aranıza Antaltaya'dan katılıyorum, Ahmet KUNDURACI, yaş 27, meslek multimedya tasarım - multimedya tasarım öğretmenliği fotosunu koyacak bir 4x4 üm yok ama, hiç olmazsa yükseltme kiti takılı bi fiesta ile takılabilirim :) Uzun sözün kısası...
  20. kndrc

(Tanışma) Merhabalar

Ynt: (Tanışma) Merhabalar adım 2 : konu taşıma :) nasıl taşırız hocam bu konuyu oraya _? :) bir adım önde isen benden, bir adım arkandan takipteyim hocam :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri