Arama sonuçlarınız

1. selektro

Anzer Balı Arıyorum Acilllll....

Merhaba , kanser hastası bir yakınımız için hakiki anzer balı arıyoruz. Nerden alacağımıza karar veremedik. Çünkü internette çok site var. Sadece Ballıköy'de ki site güvenilir geldi. O da kooperatif olduğu için. Birde Hacettepe Ünv. onaylamış. Bu sitede kötü niyetli insanların olmadığına...

2. selektro

Gps Özellikli Telefonla Dağlarda Ne Yapabilirim?

Merhaba, forumda bir çok konuyu okudum ama kendi ihtiyacıma uygun bir cevap bulamadım . Bu nedenle kimseyi sıkmadan sorularımı sorayım bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim. Samsung Grand Prime cep telefonum var, bu telefonla Kaçkarlara gitsem yolumu bulabilir miyim? Telefonuma hangi...
  3. selektro

Kurs Vermek İçin Etüt Merkezi Vb. Bir Yer Arıyoruz...

Merhaba elektronik ve bilgisayar programlama dallarında kurs vermek için makul fiyatlı bir kurs yeri arıyoruz. En fazla 10 kişinin katılacağı iki sınıflı bir yer olacak ,cumartesi ve pazar günleri 4'er saatlik eğitimler halinde olacak. kiralık etüt merkezleri var ama bize göre pahalı ,biz zaten...

4. selektro

Kurs Vermek İçin Etüt Merkezi Vb. Bir Yer Arıyoruz...

Merhaba elektronik ve bilgisayar programlama dallarında kurs vermek için makul fiyatlı bir kurs yeri arıyoruz. En fazla 10 kişinin katılacağı iki sınıflı bir yer olacak ,cumartesi ve pazar günleri 4'er saatlik eğitimler halinde olacak. kiralık etüt merkezleri var ama bize göre pahalı ,biz zaten...
  5. selektro

Bu Sene Gezenbilir Festivali Var mı?

merhaba kaç senedir katılmak istiyorum ama bir türlü nasip olmadı , inşallah bu sene olursa katılmak istiyorum. bu sene festival olacak mı? tarihi falan belli mi?

6. selektro

Akbil ile İstanbul' da Trekking

Merhaba Sevgili İstanbullu Gezenbilirciler ben de artık İstanbulda yaşıyorum iş nedeniyle buraya taşındım yalnız siteden gördüğüm kadarıyla İstanbulda trekking yapılmıyor artık o bunaltıcı sıcaklarda gittiğine göre trekking yapabiliriz İstanbul çevresinde çok güzel ormanlar var İstanbullu...

7. selektro

Tokat - Niksar - Keltepe Yaylası - Kayalı Göz Doğa Yürüyüşü (19 Temmuz 2009)

Merhaba Gezenbilir üyeleri, bu hafta sonu çocukluğumda yaz tatillerimi geçirdiğim Orta Karadenizin En güzel yaylarından biri olan Keltepe Yaylasına gittik. Ailecek her sene yaylaya gideriz ve Kayalı Göz denilen mevkide bulunan sudan içmek için hem trekking yaparız hemde muhteşem güzelliği...
  8. selektro

Niksar Cup-2009 ve Türkiye Şampiyonası

Oryantiring Türkiye Şampiyonası ve Niksar-Çamiçi 3. oryantiring yarışması bu yıl Tokatın yeşil ilçesi benim güzel memleketim Niksarda yapıldı.Bu yıl ilk defa Niksar Açık yarışması olarak şehir merkezinde de yarışma yapıldı çarşı içinde ve tarihi eserlerin olduğu yerlerde ki hedeflerle...
  9. selektro

3. Uluslararası Niksar Oryantiring Kupası 26-27-28 Haziran 2009

merhaba tüm gezenbilir üyeleri ve oryantiringciler bu sene üçüncüsü yapılacak olan Niksar oryantiring kupasına herkesi bekleriz muhteşem bir doğaya ve mükemmel parkurlara sahip olan çamiçi yaylasında sizi çok şeyler bekliyor kupa ile iilgili sitenin linkini veriyorum ayrıntılara bu siteden...

10. selektro

Tokat - Niksar Keltepe Geleneksel 7. İzci Yürüyüşü (7 Haziran 2009 )

Merhaba arkadaşlar Niksar da geleneksel hale gelen izci yürüyüşünün bu yıl 7. si yapıldı yine aynı rota takip edildi ve keltepe yaylasına kadar yaklaşık 3km lik bir yürüyüş yapıldı izci yürüyüşüne tüm halk davetli ve yürüyüşün başlama noktasına kadar ücretsiz olarak ulaşım var izci grubunun...

11. selektro

Ballıca Mağarası / Tokat

BALLICA MAĞARASI Gizemli Yolculuk Ziyarete açılan 8 salonu 680 m. uzunluğunda ve 95 m. yüksekliğinde olan Ballıca Mağarası, dünyanın en büyük ve en görkemli mağaralarından biri. Bu doğa harikası, henüz ziyarete açılmayan ve keşfedilmemiş bölümleri ile gizemini korumayı sürdürüyor. Ballıca...
  12. selektro

Yeşil Niksarım

niksar ilçemizden fotolar sunuyorum arkası gelecek şimdilik bu kadar memleketime şöyle bir bakınız

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri