Arama sonuçlarınız

1. LRTD5

Aranıyor - Defender ve Disco I jant'ı stepne için 1 adet

Herkese Merhaba, Aluminyum jant setime bir stepne arıyorum. Üstteki jantın aynısı. Olur duyan bilen elinde olan olursa özelden yazışalım.

2. LRTD5

Defender standart Yay seti arıyorum.

Defender için (mümkün ise DEF90'dan) çıkan standart yay seti arıyorum. (4 yay) Yazın standart yükseklikte kullanmayı tercih edeceğim. Selamlar,
  3. LRTD5

Defender 90 Salisbury Diferansiyel için arka şaft uzunluğu

Herkese Merhaba, Detay teknik bir konu ve gerçekleşebilecek kombinasyon ihtimali düşük ama benim aklımda şimdi bu mevzu var. Araç orijinal 90 kasa, arkada disk frenli Salisbury diferansiyel var. Şanzımanı LT77. Arka diferansiyel burnu biraz uzun olduğu için araya konulacak şaft boyu kaç...

4. LRTD5

235/85 R16 Bridgestone Dueler M/T veya aynı ebat INSA Special Track Takım Satılı

Aracımı aldığımda üstünde olan 2 takım çamur tipi lastikten bir takımını satmayı amaçlamaktayım. Hangisi ilginizi çeker ise onu satarım. Yerine bir AT set hele ki BFG AT olursa on numara olur, takas yaparım. 235/85 R16 Bridgestone Dueler M/T - 750 TL 235/85 R16 Insa Turbo Special Track - 2 -...
  5. LRTD5

Defender Vinç Tamponu ve Camel Trophy Bull bar

Defender için Vinç Tamponu ve tampona bağlı Camel Trophy Bull-Bar'ı satılık. Henüz resim çekemedim. Çektiğimde eklerim. Fiyat 750 TL

6. LRTD5

Mercedes-Benz G Sınıfı Tanıtım DVD'si

Arkadaşlar Merhaba, Elimde 10 adet Mercedes-Benz G Sınıfı tarihi DVD'si bulunuyor. Şirkete yollamışlar, bende alabildiğim kadarını aldım. Meraklıları tarafından izlenmesi gereken bir film, 1979'dan günümüze tarihçe, Üretim süreci, Test Görüntüleri vs. vs. hem Almanca hem İngilizce mevcuttur...

7. LRTD5

"Yangın Güvenliği Sorumlusu" İhtiyacımız Hakkında

Arkadaşlar Merhaba, Ekte link vermiş olduğum konuda, şirketimizde istihdam edilecek personele ihtiyaç duymaktayız. Sitemizde benzeri deneyimi olan arkadaşların olabileceğini düşünerek ilanı paylaşıyorum. Selamlar, http://web2.kariyer.net/JobSearch/ajobdetail.kariyer?ilankodu=406921
  8. LRTD5

Satılık 2000 Model Land RoverDiscovery TD5 (Off-Road Aksesuarlı)

Off-road aksesuarlı olan Land Rover Discovery Td5 marka model aracımı askerlik sebebiyle satmak istiyorum. (Kasım'da askere gideceğim.) Dönünce projeler devam.... Aracı pek çoğunuz tanıyorsunuz. 40.000 YTL gibi bir rakam düşünüyorum. Selamlar,
  9. LRTD5

Doğa ile Barışık Tatil Önerileri

Paylaşmak istedim. Bu sene tatil planı için araştırmalar yaparken buldum. Çok sempatik öneriler ile derlenmiş, her bütçeye uygun 35 alternatif. Tabi ki beğendiğim mekanda bıraktım linki :) Umarım tatile gidebileceklere faydası olur...

10. LRTD5

Kolera Günlerinde Aşk / Love in the Time of Cholera

Film, her ne kadar karakter tahlillerinde yeterince derinliğe sahip olmasa da izlenmeye değecek bir eser. Ancak etkileyici bir film bekleyenler için hayal kırıklığı olabilir. Bulunulan ortama sizi alıp götüremiyor, olayları seyrederken karakterin yaşadığı duyguları paylaşmaktan ziyade filmin...

11. LRTD5

Dalış Kazası

İzleyip tartışalım.. İlginç bir dalış kazası.. http://www.metacafe.com/fplayer/1298202/fatal_diving_accident_caught_on_tape.swf

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri