Arama sonuçlarınız

1. A

2011 Grand Cherokee 3.0

Yani bendeki 2011 wk2 olan araç italyan motorlu olan:). Bu arada sönmezlere götürdük aracı. Bakım yapıldı. Şanzıman yağı filan değişti.toplamda 4000 tl gibi bir rakam tuttu. 1 haftadır da iç bakım dış seramik de. Yarın teslim alıcaz kısmetse

2. A

2011 Grand Cherokee 3.0

Tekirdağ Çorlu. Aes sönmezler e Cuma günü gidicem bakalım. Motor takıldıktan sonra ki ilk bakım olacak. Yeni kasa bu arada wk2
  3. A

2011 Grand Cherokee 3.0

1 yıl garanti vermiş aes sönmezler motora.

4. A

2011 Grand Cherokee 3.0

Wk2 kasa. Yatak sarmış öyle dediler
  5. A

2011 Grand Cherokee 3.0

Merhaba. Bugün almış bulunmaktayım aracı 213000 km de. 215000 de bakımı var.araca 185000 km de motor takılmış. Bizim buralarda jeep servisi mevcut değil. Hangi yağı alabilirim sizce ve filtre setlerini nerden temin edebilirim? Araçta başka dikkat etmem gelen noktalar hakkında da...

6. A

2010 Jeep Patriot 2.0 CRD Sorun Var

Ynt: 2010 Jeep Patriot 2.0 CRD Sorun Var teşekkrür eder ilginiz için..aracı iki kez çiftçilere götürdüm ve baya bir incelediler ama bilgisayarların bir sorun göstermediğini belirttiler..iki kez bıraktım aracı ve haddinden fazla ilgi gösterdiler bana bu konuda!!fakat hala bu xenon sönme işlemi...

7. A

2010 Jeep Patriot 2.0 CRD Sorun Var

merhaba arkadaşlar..1 bucuk ay önce 2010 model sıfır jeep patriot aldım.tekirdağda oturmaktayım.ilk gece kullanmada farkettim ki arada farlarda kısılma oluyor kısılıp normal haline geliyor..pencereler kapalı iken tekrar pencere kapama tusuna basınca tavan aydınlatma ışıkları azalıyor.sis...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri