Arama sonuçlarınız

1. excelans

Bir Şase İle Başlayıp Defender Toplamak

Merhabalar, Fikir, yönlendirme ve tavsiyelerinizi rica ediyorum. "Zor, sakın bulaşma, başına dert alırsın" gibi eleştiriler de (haklı olarak) olacaktır, ama öncelikle destekleyici iyi niyetlerinizi alabilmeyi rica ediyorum. :) Uzun soluklu ve oyalayıcı bir uğraşa ihtiyacım olduğu için bu işe...

2. excelans

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri İlgilenenlerin dikkatine... http://www.e-yasamrehberi.com/tasis-2014-arac-satis-ihaleleri/van-gumruk-arac-satis-ilani-25-04-2014.htm 25 Nisan 2014 saat 09:30'da Van Tasfiye'deki ihalede bir (1) adet Defender var. Listede 42. sırada. Defender 2003 (%0...
  3. excelans

Yeni Bir DEFENDER Doğmak istiyor. (Bu ara çok yeni birşey değil ama...)

Ynt: Yeni Bir Defender Doğmak İstiyor. (bu Ara Çok Yeni Birşey Değil Ama...) Tatlı bir kıskançlıkla takip ediyorum. Maşallah 2013 model olmuş. Anladığım kadarıyla sıra içinde. Özellikle ön panel ile ilgili süreci merak ediyorum. Çok fazla boşta kablo ucunun olduğundan bahsetmiştiniz sökme...

4. excelans

Yeni Bir DEFENDER Doğmak istiyor. (Bu ara çok yeni birşey değil ama...)

Ynt: Yeni Bir Defender Doğmak İstiyor. (bu Ara Çok Yeni Birşey Değil Ama...) Merhabalar ve iyi haftalar Gerçekten çok güzel ve özendirici bir yenileme süreci oluyor. Son mesajın üzerinden yaklaşık 3 hafta geçmiş... Yeni fotoğraflar vardır mutlaka. Tüm süreci fotoroman gibi merakla takip...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri