Arama sonuçlarınız

1. Kazancı

Gezenbilir, Düzce Kamp Doğa Gezisi ve Off-Road Oyunlarında (2-3 Mayıs 2009)

Ynt: Gezenbilir, Düzce Kamp Doğa Gezisi ve Off-Road Oyunlarında (2-3 Mayıs 2009) Bende katılmayı çok istiyordum ama olmadı.nivamı yeni aldığım için yolu gözüm yemedi.keşke gelseymişim çpk şey kaçırmışım ya. :(

2. Kazancı

Niva'ya Çelik Jant ve Lastik...

Ynt: Niva'ya Çelik Jant ve Lastik... ÇOK SÜPER OLMUŞ VALLA.
  3. Kazancı

Bu da Benim Nivam (reis28)

Ynt: Bu da Benim Nivam (reis28) DURSUN USTA YAZIK ETMİŞİN NİVAYI SATMAKLA.HABERİM OLSAYDI BEN ALIRDIM.NEYSE ARTIK OLAN OLMUŞ BENDE SİZİNKİ GİBİ YAPICAM BENİM KEÇİYİ :)

4. Kazancı

Niva Orta Konsoluna Ivır Zıvırlık

Ynt: Niva Orta Konsoluna Ivır Zıvırlık HARİKA FİKİR.BENDE YAPTIRAYIM BARİ
  5. Kazancı

Lada Gezilerinden Fotoğraflar

Ynt: Lada Gezilerinden Fotoğraflar ÇOK GÜZEL GÖRÜNTÜLER.İYİKİ LADA ALMIŞIM DEDİRTİYOR İNSANA

6. Kazancı

Niva'nın Çıkışı ve İnişi !...

Ynt: Niva'nın Çıkışı ve İnişi !... VAY BE NEDE OLSA LADA:)

7. Kazancı

Ayazağa Belgrat Yeni Etaplar Keşif Gezisi (31 Ocak 2009)

Ynt: Ayazağa Belgrat Yeni Etaplar Keşif Gezisi (31 Ocak 2009) İNCELEDİM ENGİNCAN ABİ.ARTIK BENİDE ÇAĞIRIN Bİ GEZİYEDE LADAYI BİR TEST EDEİM.
  8. Kazancı

Gezenbilir, Ayazağa Belgrad Ormanlarında Keşfedilen Yolların Kutlama Gezisi (8 Mart 2009)

Ynt: Gezenbilir, Ayazağa Belgrad Ormanlarında Keşfedilen Yolların Kutlama Gezisi (8 Mart 2009) Artık bende gezilere katılabilicem.92 model bi lada niva aldım.arazi lastikleride var.sabırsızlıkla yeni gezileri bekliyorum
  9. Kazancı

Kısırkaya Gümüşdere Suziki ve Toyota (3 Mayıs 2009)

Ynt: Kısırkaya Gümüşdere Suziki ve Toyota (3 Mayıs 2009) Bu pazar bende gidip bi doalşim dedim.hemde yeni aldığım lada nivayı denemek için.Ama işim çıktı gidemedim.Gidebilmiş olsaydım sizlerle karşılaşmış olacaktım ya tüh.artık bidaki sefere.

10. Kazancı

Gezenbilir, Ayazağa Belgrad Ormanlarında Keşfedilen Yolların Kutlama Gezisi (8 Mart 2009)

Ynt: Gezenbilir, Ayazağa Belgrad Ormanlarında Keşfedilen Yolların Kutlama Gezisi (8 Mart 2009) Teşekkür ederim Ergün abi.

11. Kazancı

Anneanne, Kesmezse Babaanne Yokuşunda Off-Road Gezisi - Ayazağa (18 Ocak 2009)

Ynt: Anneanne, Kesmezse Babaanne Yokuşunda Off-Road Gezisi - Ayazağa (18 Ocak 2009) oy oy oy ne güzel çamur varmış yaw.Yanıbaşımda neler oluyormuşta benim haberim yok. yok yok kesin bu gezileri takip etmem lazım.bu tip gezileri kaçırmamalıyım :(
  12. Kazancı

Gümüşdere Kısırkaya'da Suzuki İle Ufak Bir Off-Road Gezisi (22 Şubat 2009)

Ynt: Gümüşdere Kısırkaya'da Suzuki İle Ufak Bir Off-Road Gezisi (22 Şubat 2009) Kısırkayadaki rampayı iyi bilirim bizde ara sıra gideriz sahile.bikaçkere jipleri görmüştüm orada. baya zorlanıyorlar çıkarken.

13. Kazancı

Kemerburgaz Ormanları Keşif Gezisi (19 Ocak 2008)

Ynt: Kemerburgaz Ormanları Keşif Gezisi (19 Ocak 2008) Süper
  14. Kazancı

Ayazağa Belgrat Yeni Etaplar Keşif Gezisi (31 Ocak 2009)

Ynt: Ayazağa Belgrat Yeni Etaplar Keşif Gezisi (31 Ocak 2009) Keşif güzel olmuş iki araba süper macera olmuş.
  15. Kazancı

Yeni 1 Soru 1 Cevap

Ynt: Yeni 1 Soru 1 Cevap Toyota olduğu zaten çok belliydi Tuğsan bey

16. Kazancı

Ağva - Hacıllı'nın Ötesine İkinci Off-Road Keşif Gezisi (4-5 Nisan 2009)

Ynt: Ağva - Hacıllı'nın Ötesine İkinci Off-Road Keşif Gezisi (4-5 Nisan 2009) İşte budur off-road.Şu ana kadar izlediğim en güzel gezi bu.Hepinizi kutluyorum.Demek isterdim ama resimler görünmüyor. ;D
  17. Kazancı

Bozhane Köyü Çevresi Keşif Turu (19 Nisan 2009)

Ynt: Bozhane Köyü Çevresi Keşif Turu (19 Nisan 2009) Mükemmel bir gezi olmuşTebrikler çelebi bey
  18. Kazancı

Off-Road Gezisi Sonrası Murat 124 Kurtarma Operasyonu (19 Nisan 2009)

Ynt: Off-Road Gezisi Sonrası Murat 124 Kurtarma Operasyonu (19 Nisan 2009) Tebrikler.Çok şanslıymış 124 dekiler.

19. Kazancı

Kartepe'de -12º de Kamplı Off-Road ve Soğucak Yaylası Tırmanışı (10-11 Ocak 2009)

Ynt: Kartepe'de -12º de Kamplı Off-Road ve Soğucak Yaylası Tırmanışı (10-11 Ocak 2009) Ben resimlere bakarken üşüdüm.Bu soğukta off-road kamp helal valla.
  20. Kazancı

Ayazağa Trabzonsuyu Off-Road Gezisi (21 Mart 2009)

Ynt: Ayazağa Trabzonsuyu Off-Road Gezisi (21 Mart 2009) Çok güzel harika bir gezi.En güzelide mangal kısmı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri