Arama sonuçlarınız

1. abtarim

225/65717 Ultragrip Suv Kış Lastiği

UltraGrip SUVÇok yönlü kış yol çekişi sunan performans SUV lastiği Lastikler lastik firmasında depolanmaktadır. 1.000 TL, Ankara'da istendiği an görülüp, incelenebilir. UltraGrip SUV 225 65 17 102 H (5452000380548)

2. abtarim

Suzuki Grand Vitara Için Kolay Monteli Port Bagaj

Almanya Üretimi, Çok Temiz, Çatlak-Kırık Yoktur. Alüminyum Taşıyıcı Ayaklar Grand Vitaraya Özeldir ve Fiyata Dahildir. Kolay Montaj Sistemine Sahiptir, Montaj İçin Anahtar, Tornavida vs. Gerek Yoktur. Özellikleri Dış Ölçüleri 150 x 80 x 43 cm İç Ölçüleri 144 x 72 x 42 cm Hacimi 330 Litre net...
  3. abtarim

Lpg Sebebiyle Magnezyum Subapları Değiştiren Var Mı?

Değerli Gezenbilir Üyeleri, en revaçta olan konularımızdan biri de LPG Sistemlerinin araçlarımızda yol açacağı hasarların ne olduğudur. Özellikle Magnezyum Supap kullanan araçlarda LPG'nin yol açabileceği hasarlar sebebiyle bir çok üye LPG montajına karar verme aşamasında konu açıp diğer üyelere...

4. abtarim

Service Esp System Uyarısı Çözümü

Grand Vitara sahibi değerli Gezenbilir Üyeleri, sizin de sabah ilk çalıştırmalarda aracınızın gösterge panelinde "Service ESP System" uyarısı çıkıyor mu ? Bunu özellikle soğuk havalarda yapıyor mu ? Hele bir de bu sebeple servise her gittiğinizde "sadece uyarı vermiş, herhangi bir problem yok"...
  5. abtarim

Yeni Grand Vitara'ya kıyılır, LPG takılır mı ?

Çiçeği burnunda 2009 Grand Vitara 2.0 aracımı LPG montajı için bu gün Teleflex GFI servisine bıraktım ve çevremden LPG hakkında aldığım tavsiyeler : "Aslan besleyen, yemini hazırlar...", "Bunlar magnezyum supap, 30.000 km sonra motoru kucağına alırsın...", "Yahu nasıl kıyıp LPG takarsın..." v.s...

6. abtarim

Carbon Vinyl Kapladım Yorumlarınızı Bekliyorum

Arkadaşlar Grand Vitaramın ilk sahibinin parmağındaki bir yığın yüzük vites topuzunun kaplamasını epeyce çizmiş durumdaydı. Ben de Carbon Vinyl ile kaplamayı düşünüyordum. Ancaaak bu iş çok zevkliymiş, dur durak bilemedim... :)

7. abtarim

Çok Acil Tavsiyeye İhtiyacım Var

Arkadaşlar sonunda gözümü karartıp 66.000 Km. 2004 Vectramı sattım. Bu sabah Eskişehirden İstanbula geldim ve iki Grand Vitaraya baktım. 1. Araç : Grand Vitara JLX-AL AT, 2008 Model ve 20.000 Km., Hasar kaydı yok. Fiyat: 48.500 TL 2. Araç : Grand Vitara JLX-AL AT, 2009 Model ve 30.000 Km...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri