Arama sonuçlarınız

1. G

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu uzun zamandır onlıne olamamıstım VATANI GOREVIMI yaptıgım ıcın gıremıyrm suan romatızma hastası oldugum ıcın 3 ay hava degısımıne geldım hemen onlıne olayım dedım AKREP SAMET:)

2. G

Opel Frontera 2.0 Sport için Acil Parça Arıyorum.

Ynt: Opel Frontera 2.0 Sport için Acil Parça Arıyorum. ewet sizin o sansınız var bnde ıse o sans yok ıste ancak kendım gıdıp kendım almam gerek oda benm ıcın cok zorlu oluyor
  3. G

Ynt: Opel Frontera 2.0 Sport için Acil Parça Arıyorum. iyidir belki ama dedikleri fiyatta dudak acuklatır durumda aslında cıkma lastık bulabılırsem bnde kacırmam:) sizde bulabılırsenız banada haber vermeniz beni sevındırecektır:))

4. G

Ynt: Opel Frontera 2.0 Sport için Acil Parça Arıyorum. !5 jant var bende 255 70 r 15 alıcam galıba lastık olarak bılmıyrum bıraz ucuz bulmaya calısıyorum ancak 800 900 asagı yok bır sekılde halletmem lazım boluda kı ustalarda hayat yok gıdıyorum yok olmaz sudur budur sıkıldım artık...
  5. G

Ynt: Opel Frontera 2.0 Sport için Acil Parça Arıyorum. Boluda parça sıkıntısı cok var buji kablo takımı bile bulamadım sipariş üzerine gelir diyolar birde fiyatları cok ucuk 100 TL ve daha fazla diyorlar istanbul ankara'da falan bakmak istiyorum bu parcaların cıkmada olsa bana toplama ne kadara...

6. G

Ynt: Opel Frontera 2.0 Sport için Acil Parça Arıyorum. LAVOTA markalı lpg takılı arabaya.Babam orda bır parca bulmus kırılmıs dıye de atmıs ancak o parcada tam akıs metrenın parcası ımıs o yuzden hava akıs metresını ıptal etmek zorunda kaldık cıkma almayı dusunuyorum ancak sız daha ıyı...

7. G

Ynt: Opel Frontera 2.0 Sport için Acil Parça Arıyorum. 4 mevsimlik arıyorum lastikleri burda buldum sıparıs uzerıne gelıyor 850 veya 900 tl ye. Bana biraz pahalı geldi o yuzden baska arastırmaya basladım 255 75 r 15 veya 245 70 veya 75 r 15. Burda servisine bile götürdüm bi civalı pervane...
  8. G

Arkadaslar aradığım parçaları size yazıyorum umarım yardımcı olabılırsınız... Buji kablo takımı Hava ayar sensörü(Bosch marka) civalı pervane 245 75 r 15 4x4 cıkma veya 0 lastık yardımlarınız beklıyrum saygılarımla
  9. G

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu MERHABA Merhaba Gezenbilir Grubu sakinleri Ben Boludan Samet Bariş 20 yasındayım işletme yönemetimi bolumu öğrencisiyim bendede 94 MODEL OPEL FRONTERA 2.0 SPORT jip var. Off Road katılmak istiyrm ancak bizim yaşlı kurt izin vermiyor:) ama mutlaka bi gün...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri