Arama sonuçlarınız

1. A

programlama kablosu

Ynt: programlama kablosu selamlar arkadasım aradıgın kabloyu gittigidiyorda bulabilirsin

2. A

amatör telsizciler için full telsiz programları downloand edebilirsiniz

motorola yaesu alınco çin modelleri ve dahası vesayre tum modellerın software programları guncellendı her model program ve semalar dahil olmak uzere full arsıvı uploadladım http://www.fileserve.com/file/hrRkaeK/A8 CPS.rar http://www.fileserve.com/file/THhgg8d/Albrecht.rar...
  3. A

Wouxun KG-UVD1P Dual Band Amatör El Telsizi

Ynt: Wouxun KG-UVD1P Dual Band Amatör El Telsizi guzel cıhaz gurel abı

4. A

Kenwood TS-440S hf Devir Edilecektir

Ynt: Kenwood TS-440S hf Devir Edilecektir alan satan hayrını gorsun guzel bir cıhaz
  5. A

wouxun uvd-1p kutusunda yeni versiyon

Ynt: wouxun uvd-1p kutusunda yeni versiyon selamlar cıhaz hangi frekans aralıgında calısıyo birde encoder decoder okuyomu 73s

6. A

Kirisun PT 6500 Rib

Ynt: Kirisun PT 6500 Rib selamlar programını yollaya bilirim ribi beklemen lazım mailim alonzo907@hotmail.com 5363870050

7. A

Wouxun 689'e Yardım..

Ynt: Wouxun 689'e Yardım.. selamlamlar arkadasım anten konnektorunun orasını antenı takerken fazla sıktısan canlı ucu koparmısındır yada cıhaz dusuk vatta kullanıyosun bir kullandıgın bolge akım vesayre e dırekler baz ıztasyonları varsa baya bir en gelller ama benım ılk sorum antenı...
  8. A

telsiz siparişi yardım

Ynt: telsiz siparişi yardım selamlar arkadasım nasıl bir marka arıyorsun sana yardımcı olabilirim mailim alonzo907@hotmail.com tel 5363870050
  9. A

tüm telsizleri programlar prog+cd+full full

YAESU*MOTOROLA*ICOM*ALINCO*KENWOOD*VERTEX VE DAHA BİR COK MODEL FORUMLARDA SİTELERDE TEK TEK UGRASMAYA ZAMAN KAYBINA GEREK YOK HEPSİ Bİ YERDE VX-1 VX-2 VX-3 VX-6 VX-7 VE DAHASI...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR