Arama sonuçlarınız

1. on_air

Gezenbilir Boğaz'da Tekne Gezisine Gidiyor! (6 Temmuz 2008 Pazar)

Ynt: Gezenbilir Boğaz'da Tekne Gezisine Gidiyor! (6 Temmuz 2008 Pazar) okey. oralarda araç park yeri warmı acaba yakınlarda?

2. on_air

Ynt: Gezenbilir Boğaz'da Tekne Gezisine Gidiyor! (6 Temmuz 2008 Pazar) bu arada oraya wardığımızda kime danışacağız ben geldim diye?
  3. on_air

Ynt: Gezenbilir Boğaz'da Tekne Gezisine Gidiyor! (6 Temmuz 2008 Pazar) pazar günü için farklı bir aktivitemiz war ama iptal etmeye çalışacağım yarın. büyük ihtimalle geleceğim. öncelikle üye arkadaşlarla tanışmak için. bu arada yüzme bilmiyorum yaa :(

4. on_air

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu teşekkür ederim. bu siteye üye olmak gerçekten çok güzel. aranızda olmaya dewam etmek niyetindeyim :)
  5. on_air

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu yetişeceğinizi düşünüyorum. 1 saat sürüyor kocaeli, ist. arası. yardımcı olabildiysem güzel.

6. on_air

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu ewet saat 06 dan itibaren başlıyor. yarım saat aralıklı dewam ediyor.

7. on_air

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hoşbulduk. ilk otobüs tam emin değilim ama 0600da olacak. az sonra kesin öğrenip söylüyorum .
  8. on_air

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhabalar. bu sitede en çok yer alan isimlerden biride benim. ben kocaeli den murat. gezenbiliri tavsiye üzerine ziyaret etmiştim we çok beğendiğim için üye oldum. sitenin kurucularına teşekkür ederim we tüm üye arkadaşlara kocaeliden selamlar gönderiyorum.
  9. on_air

4x4'ler Dışındaki Diğer Araçlarımızı ve Deneyimlerimizi Paylaşalım

Ynt: 4x4'ler Dışındaki Diğer Araçlarımızı ve Deneyimlerimizi Paylaşalım İLK ARABAM HACI MURO :) DAHA EHLİYET ALACAK YAŞTA BİLE DEĞİLDİM. SONRA RENO 12 STATİONUM OLDU. UZUN SÜRE KULLANDIM. ONU 88 YENİ KASA ŞAHİNLE DEĞİŞTİRDİM. ŞİMDİ ARTIK BÜYÜDÜK WE OTO GALERİCİYİM İZMİTTE. EH ARTIK...

10. on_air

Askerliğimizi Nerede Yaptık? Hangi 4x4'ler Vardı? Maksat Geyik!

Ynt: Askerliğimizi Nerede Yaptık? Hangi 4x4'ler Vardı? Maksat Geyik! 76/3 TERTİP ACEMİ BİRLİĞİM SÖĞÜT JANDARMA ULAŞTIRMAYDI. ORADAN DAHA KENDİ DEWRELERİM ACEMİ EĞİTİMİNDEYKEN MANİSA KIRKAĞAÇ A KADRO OLARAK GİTTİM. İLK ÜÇ AY 71 MODEL UNİMOGUM WARDI. ARABADA BELKİ KONFOR FALAN YOKTU AMA HARİKA...

11. on_air

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Herkese merhabalar. Ben Kocaeli'den Murat. Bende dünyanın kentleşmeye başlamamış, havasında bozulmamış yerlerine hayranım. Yeni üyeyim. Fotoğraf eklemeyi öğrenince sizlerle paylaşacağım doğa ziyaretlerimi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri