Arama sonuçlarınız

1. Gurol OZYILDIRIM

Hilux LN65'in Direksiyonunun Hidrolik Yapılması Hakkında

Ynt: Hilux LN65'in Direksiyonunun Hidrolik Yapılması Hakkında Enfes çalışma olmuş ellerinize sağlık. Güle güle binin.

2. Gurol OZYILDIRIM

Ankara'ya Bir Defender da Benden.

Hayırlı uğurlu olsun
  3. Gurol OZYILDIRIM

defender ı nasıl yapalım

Ynt: defender ı nasıl yapalım Hayırlı olsun kolaylıklar dilerim.

4. Gurol OZYILDIRIM

Defender Kardeşliğine bir Üye Daha

ben aracın içini porvik denilen malzeme ile kapladım bir tarafı aliminyum diğer taraf su borularının üzerine geçirilen ısı yalıtım malzemesinin düz olanı ve kendinden yapışkanlı metre karesi 12,5 tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam bu süngerden daha iyi gibi geldi bana sudan ve ısıdan...
  5. Gurol OZYILDIRIM

İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

Ynt: İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor Serkan bey peki şanzımanı komple kaç paraya buldunuz birde garanti veriyorlarmı?

6. Gurol OZYILDIRIM

Ynt: İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor Şanzımandan gelen sesin nedeni bulamadığınızdanmı yoksa komple almak daha ucuz olacağındanmı veya herneyse sebebini merak ettim cevaplarsanız sevinirim.Birde şanzımanı nereden ve kaça buldunuz.Eskişehirden Selamlar

7. Gurol OZYILDIRIM

Ynt: İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor Siz tecrübeleri paylaşın bakalım gözü karartıp başlarmıyım bi bakalım
  8. Gurol OZYILDIRIM

Ynt: İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor Kolaylıklar dilerim aynı oparasyona benimde ihtiyacım var fakat şimdilik yaz aylarına kaldı...
  9. Gurol OZYILDIRIM

Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi Hüseyin bey uygulama fotoğraflarını bekliyoruz merakla...

10. Gurol OZYILDIRIM

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi Hüseyin bey merakla bekliyorum Eskişehirde Defender askeriyeninkiler hariç 4 adet falan var bu yüzden işin ehli usta bulmak da zor oluyor resimleri görünce arkadaşlarla bi bakacağız yapabilirmiyiz motor ustası arkadaşla paylaştım yazdıklarınızı...

11. Gurol OZYILDIRIM

Ynt: Defender için Hidrolik Direksiyon ve Simidi Hüseyin bey uyguladığınız hidrolik direksiyon kutusunun uygulama fotoları varmıdır veya Bülent beyde varsa görmek isterim teşekkürler...
  12. Gurol OZYILDIRIM

Defender Kardeşliğine bir Üye Daha

Biraz geç oldu fakat iyi işler çıkıyor kolay gelsin.

13. Gurol OZYILDIRIM

Alanya'dan Land Rover Defender 1998 TDİ

Ynt: Alanya'dan Land Rover Defender 1998 TDİ Kolaylıklar dilerim...
  14. Gurol OZYILDIRIM

Yeni G4

Ynt: Yeni G4 Güzel iş çıkacak hayırlı olsun kolaylıklar dilerim.
  15. Gurol OZYILDIRIM

Adana Defenderini Topluyor

Ynt: Adana Defenderini Topluyor arkadaşlar ben defenderim için 626 mazda dan cıkma ön koltukları aldım şahane oldu sadece monte ederken bir kaç değişiklik gerekti hatta daha kullanışlı oldu aküye ulaşmak artık daha kolay Biraz da koltukları temizlemek gerekecek o kadar çıkma ayaksız avrupa...

16. Gurol OZYILDIRIM

Takoser Otomotiv'de Yeni Bir Defender Doğuyor

Ynt: Takoser Otomotiv'de Yeni Bir Defender Doğuyor Peki iletişim bilgilerinizi verirmisiniz
  17. Gurol OZYILDIRIM

Defender Perçinler

Ynt: Defender Perçinler Perçinler heralde normal aliminyum perçinlerden farklı. Würth de perçinin tam kodu bilen varmı acaba ?
  18. Gurol OZYILDIRIM

Takoser Otomotiv'de Yeni Bir Defender Doğuyor

Ynt: Takoser Otomotiv'de Yeni Bir Defender Doğuyor Kapı içi döşemeleri yeni kaplamamıdır yoksa yeni alınmışmıdır.

19. Gurol OZYILDIRIM

Bu benim MANTA'm

Ynt: Bu benim MANTA'm Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın Zemine kapladığınız malzemelerin ismini verebilirmisiniz.
  20. Gurol OZYILDIRIM

2.5 benzinli 1988 defender lpg dekilometrede ne yakar

Ynt: 2.5 benzinli 1988 defender lpg dekilometrede ne yakar Cenk bey, Ben aracımı henüz 200 km dahi olmadı kullanalı.Bursada depo göstergesi çalışıyormudur çalışmıyormudur bilemediğimden 0 da duruyordu bana dedikleri içinde mazot var dediler ben riske girmemek için 50 tl lik mazot aldım hatta...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri