Arama sonuçlarınız

1. RuHaDaM

Yenİ Nİssan Navara Lastİk Seçİmİ

Selam, 2016 model Nissan Navara aracıma yükseltme yapmadan kullanabileceğim en büyük lastik ebatları nelerdir? Orjinal lastik ve jant ebatları 255/60/18.

2. RuHaDaM

87 Defender 110 benzin-lpg

87 model 110 kasa bezinli defender, urfa emniyet özel harekattan çıkma. Plakası ve ruhsatı mevcut, 5+1 olarak geçiyor ruhsatta, bir sonraki muayenesi şubat 2013 de. Lpg mevcut (atiker) ruhsata işli değil. 93000 km (motor kompresyonu (şuayip usta/kayseri) 125 olarak ölçüldü. 0 km aracın ki...
  3. RuHaDaM

VW 2004 Multivan

Selam Arkadaşlar, 2004 model Multivan almayı düşünüyorum. Günlük olarakta kullanacağım. Avantajları ve dezavantajları nedir? Kullanan arkadaşların fikirlerini almak isterim. Saygılar. Burkay

4. RuHaDaM

87 Defender'ın 87 model anahtarlığı...

Selam Arkadaşlar, Kayseri'den aldığım Urfa emniyet özel harekattan çıkma 87 model defender'ı ekspertiz için Şuayip Usta'ya götürdüğümde o sene İngiltere'den 155 adet defender geldiğini ve kendisininde o sene otokar servisi olduğunu söylemişti. Bu diyalogtan sonra aracın anahtarlığındaki "142"...
  5. RuHaDaM

Konya'da Defender ustası var mı?

Selam, Konya'da Defender'ımızı güvenle teslim edebileceğimiz usta var mı? Yada yedek parçalarını temin edebileceğimiz yerler? Saygılar. Burkay.

6. RuHaDaM

Araç Tavsiyesine İhtiyacım Var.

Selam Arkadaşlar, Uzun zamandır kendime bir arazi aracı aramaktayım. Yamaçparaşütü, snowboard gibi doğa sporlarıyla uğraşmaktayım. Arkadaşlarımı ve malzemelerimizi içine rahatça sığdıracağım genişlikte bir araç arıyorum. Aracı sadece offroad için istemiyorum. Çevre gezilerinde ve kamp...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,487
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri