Arama sonuçlarınız

1. kahraman1520

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi 2. sıradayım hala biniyorum hiç bir sorun yaşamadım gayet memnunum . Yeni çıkacak olam renault KADJAR a göre durum değişir ona bir bakalım nasıl bir araç olacak.

2. kahraman1520

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Benim de içim gidiyor 1.6 130 hp ye 320 nm tork var .Şu an yeni fuluence icon da ve scenic te kullanılıyor. Eğer dusterde gelirse bu motor aracı yenilemeyi düşünüyorum .Eğer gelmezse Dusterden sonra sedan araç içime sinmesede fuluence alacağım galiba.
  3. kahraman1520

DUSTER SON DEĞİŞİKLİKLER

Ynt: DUSTER SON DEĞİŞİKLİKLER Bence dış görünüş yerine 1.6 130 hp 320 nm dcı olan motorla çıksa daha iyi olur. Benim beklediğim dusterde ki yenilenme bu motorla başlayacak gibi.

4. kahraman1520

duster ambiance 4-2 1.5 dci siparişi verdim önerileriniz nelerdir?

Ynt: duster ambiance 4-2 1.5 dci siparişi verdim önerileriniz nelerdir? Abi arabaya bineceksin keyfini çıkaracaksın. Bu aracı İlk alanlardan biriyim şimdiye kadar Dustere özgü önemli bir sorun yaşamadım. Ben de duster yenilensede şöyle 1.6 130 hp 320 nm tork olan motorla çıksada onu alsam diye...
  5. kahraman1520

Dacia Duster ile Şehirde Off-Road Heyecanını Yaşa!

Ynt: Dacia Duster ile Şehirde Off-Road Heyecanını Yaşa! Hafta sonu olmayınca ben de katılamadım çok istiyordum oysa .Ama neyse Kozan ı temsil eden birini göndermişiz her ne kadar Enis beyle tanışmamış olsak da...

6. kahraman1520

dizel 90 beygir 4x4 dizel 110 beygir 4x2 kıyaslaması

Ynt: dizel 90 beygir 4x4 dizel 110 beygir 4x2 kıyaslaması Savaş bey dusteri ilk almaya karar verdiğimde ben de 4x2 110 hp olanını düşünerek bayiye gittim . Ama o zaman Türkiye de 110 beygir olanın 4x2 si yoktu. Benim için ataklık önemli olduğu için mecburen 4x4 özelliğini de almak...

7. kahraman1520

1.5 DCI 90 BG 4X4 YAKIT TÜKETIMI

Ynt: 1.5 DCI 90 BG 4X4 YAKIT TÜKETIMI Kişi ne kadar zengin olursa olsun eğer parasına kıyamayan varyemez biriyse ona her araç çok yakar abi....
  8. kahraman1520

Dacia Duster Bir Prestij Aracı mı?

Ynt: Dacia Duster Bir Prestij Aracı mı? Veteriner kardeş hayatta yerine koyamayacağın tek şey zaman dır. Ömür geçip gidiyor. Duster alanlar bak keyfini sürüyor dağ bayır geziyor. Aracının keyfini çıkarıyor. Sen de bırak 2000 model vitarayı al şöyle son model grant vitara hem bizden konforlu bin...
  9. kahraman1520

YOZGAT ÇAYIRALANDA KAR VE DUSTER

Ynt: YOZGAT ÇAYIRALANDA KAR VE DUSTER Peki arkadaşlar çok dik olmayan yokuşlarda karda giderken sorun olmuyorda durunca kalkması standart lastikle baya bi zor. ben zorlanıyorum hatta geri geri gidip lastiğin basacağı sağlam bi zemin bulmak zorunda bile kalıyorum dört tekerde fır dönüyor...

10. kahraman1520

Dacia - Duster Direksiyon Yırtığı

Bence o bölüm hava yastığının açılması için yapısı itibarıyle kolay ayrılabilecek şeklinde yapılmıştır. olay kaliteli malzeme olayı değil tehlike anında hava yastığının stabil şekilde açılması içindir.

11. kahraman1520

araç rolantide beklerken direksiyonu çevirince oluşan titreşim

Ynt: araç rolantide beklerken direksiyonu çevirince oluşan titreşim Benim tecrübem direksiyon sonuna kadar döndürüldüğünde hafif titreşim normal Ama ses yapmaması lazım. Ama direksiyonun hala dönecek payı varsa servise göster derim.Yada bazan tekerler yerin durumuna göre titreşerek dönüyor...
  12. kahraman1520

Dacia Duster / Fiat Doblo

Ynt: Dacia Duster / Fiat Doblo 4*2 110 hp olanda 6 ileri vites sanırsam. bu da 4*4 gibi fazladan vites değiştirmek anlamına gelmez mi?

13. kahraman1520

Dacia - Duster; Boya Koruma - Bakım ve Detaylı Temizlik Sistemleri Hakkında

Ynt: Dacia - Duster; Boya Koruma - Bakım ve Detaylı Temizlik Sistemleri Hakkında Hepsini yaptırana kadar 4 yıl sonra arabayı değiştirmek daha ucuz olur gibi .. Bana öyle geldi.
  14. kahraman1520

yolcu koltuğu emniyet kemeri ikaz sesi

Ynt: yolcu koltuğu emniyet kemeri ikaz sesi Ve aleyküm selam... Kayıp değilim. Forumu yazmasam da takip ediyorum. Tüm Duster cilere ve Duster sahibi olmayanlara selam kendinize iyi bakın....
  15. kahraman1520

Ynt: yolcu koltuğu emniyet kemeri ikaz sesi Benim araçta yan hava yastıkları yok. Ama yolcu koltuğunun altındaki kablolar yerinde duruyor. Demekki benim modelde bu özellik çalışmıyor. Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

16. kahraman1520

Arkadaşlar sürücü koltuğu emniyet kemeri takılı olmayınca ikaz sesi duyuyoruz ama yolcu koltuğundaki emniyet kemeri takılı olmayınca ikaz sesi yok. koltuk altında kablo bağlantısı olduğu halde yolcu koltuğu emniyet kemeri ikaz sesi yok. Acaba ben mi yanlış biliyorum yoksa o özellikte mi sonradan...
  17. kahraman1520

2012 Duster Hakkında

Ynt: 2012 Duster Hakkında Biraz daha beklesin. şöyle biz 60-80 bin km yapalım da öyle çıksın. o zaman makyajlısını düşünebiliriz. araçtan o kadar memnunum ki alacak olsam yine duster alırım..
  18. kahraman1520

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster Adanada başka... http://forum.donanimhaber.com/m_50367771/tm.htm

19. kahraman1520

Dacia Bayii Oflazlar Sivas...

Bence sorun frelander da. alıcısı yok demekki . Hem kim verirki her bakıma 3000-5000 bunu siz dile getirmiştiniz yanlış anlamadıysam...
  20. kahraman1520

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster Ne uğraştırıyorsunuz Dustercileri ya .. Ne uğraştırıyorsunuz Dustercileriiiii ...her yerden geçeriz biz....( Sonuna kadar izle:)) http://www.facebook.com/video/video.php?v=155813167836451#!/VideoCLUBU

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri