Arama sonuçlarınız

1. ardacavdar

1996 Explorer 5.0 V8 Eddie Bauer Vs 199 Lincoln Navigqtor 5.4

Arkadaslar hepinize iyi forumlar dilerim. Baslikta belirttigim 2 aracin arasinda kaldim. Kullanim amaci haftasonu gurultulu bir Amerikan olsun horul horul gezelim. Kesinlikle hic LPG takilmamis bir arac ariyorum. Belki sorulacak yer burasi degil; ama sizlerden tecrubelisini de nereden...

2. ardacavdar

Kar Lastigi Secimi

Arkadaslar hepinize iyi forumlar. Mercedes-Benz ML320 CDI 4Matic aracimizin lastik ebadi 255/55/18 Onumuz kis malum kar lastigi almamgerekli. Ne alacagima karar vermedik tabi. Michelin yada Dunlop almak istiyorum acicasi. Lastikcim kafami allak bullak etti. Ben markadan sasmak istemem; ama...
  3. ardacavdar

Rangerover Sport 2.7 Tdv6 Vs Rangerover 3.0 Tdv6 Vs Mercedes-benz Ml 320 Cdı

Arkadaşlar hepinize iyi bayramler ve iyi forumlar dilerim. Son 1 aydır araç almaya çalışıyorum; ama o kadar karışık ki kafam hiç bir çözüme ulaşamadım. İnşallah sizlerin de yardımı ve görüşleri ile en kısa zamanda bir çözüme ulaşabilirim. Öncelikle bütçe... 110.000TL tavan olacak bir bütçem...

4. ardacavdar

Grand Cherokee WJ 4.7 LPG seçimi

Arkadaşlar hepinize iyi forumlar dilerim... Uzun zamandır inceleme ve takip halindeyim forumu. Doğayı seviyorum; ama ne yazık ki henüz off road macerası yaşayamadım. İnşallah bu alacağım araç ile en kısa zamanda aranıza katılmayı hedefliyorum. Off Road amacı için ZJ lerin daha yatkın olduğunu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri