Arama sonuçlarınız

1. alsedo

Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim

Ynt: Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim Mert kaplin AL-KO 3004 AKS stabilizatörlü kaplin olması lazım.. Savrulma önleyici sistemi var yanılmıyorsam..Nette araştırırsan detayları görebilirsin..

2. alsedo

3 Adet 4x4 Mercedes Sprinter Camper Yaptık

Ynt: 3 Adet 4x4 Mercedes Sprinter Camper Yaptık Peki bu araçların uzun şaseleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiç kullanma ya da deneme şansınız oldu mu? Motorlar ve diğer teknik donanım kısa şase olan telekom araçları ile aynı mı acaba? Uzun şase olan araçlar karavan olarak kesinlikle daha rahat...
  3. alsedo

Off - Road Sevenler İşte Sizin Çekme Karavanınız...

Ynt: Off - Road Sevenler İşte Sizin Çekme Karavanınız... Karavanınız çok güzel maşallah..Peki sert arazideki durumu nedir..Sıkıntı yaratan noktalar nelerdir..

4. alsedo

Mercedes Sprinter 212 D

Ynt: Mercedes Sprinter 212 D Linkler için teşekkürler..
  5. alsedo

Ynt: Off - Road Sevenler İşte Sizin Çekme Karavanınız... Yurtdışında gerçek anlamda offroad için yapılmış olan küçük (caretta ya da az irisi) profesyonel karavanlar 10.000-25.000 usd fiyatlara satılıyor..Ve bu karavanlarda muhteşem bir süspansiyon altyapısı ve şase oluyor.Ama bizde çok daha...

6. alsedo

Ynt: Off - Road Sevenler İşte Sizin Çekme Karavanınız... Bu tip offroad caravanların caretta gibi küçük olan ama her şartta sorunsuz yürüyecek altyapıya sahip bir modelini yapacak bir firma ülkemizde çıkmıyor ya en çok ona üzülüyorum..Gerçi çıksa bile herhalde carettanın 12-13 bin civarlarında...

7. alsedo

Pi2010 İle 2 Yılın Özeti

Ynt: Pi2010 İle 2 Yılın Özeti Bende bu karavanlardan çok düşündüm..Caretta ile arasında kaldım..Tek sorun benim bu karavanları sokacağım yerler sadece donanımlı offroad araçları ile girilebilen kamp alanları.. Ama trakya da bizim gibi offroad yapan bir arkadaşımız caretta kullandığını ama daha...
  8. alsedo

Mercedes Sprinter 212 D

Ynt: Mercedes Sprinter 212 D Merhabalar konuyu yeni gördüm.. Öncelikle çok faydalı paylaşımlar için teşekkür ederim..Eminim bu konu altında daha çok fazla bilgilere erişebilirim.. Bende bu aralar Mercedes Sprinter ile ilgilenip araştırma yapıyordum..Şu anda kendim offroad donanımlı Toyota...
  9. alsedo

Bir CJ hikayesi de bizden olsun..

Ynt: Bir CJ hikayesi de bizden olsun.. Ayrıca aracın bu arada karburatörü de tamamen elden geçerek yenilendi. Tenteli olduğundan dolayı araçta herhangi bir tavan lambası vs olmadığından akşamları sorun oluyordu. Bizde tavana ve ayak altlarına led lambalar koyarak içerisini ışıl ışıl yaptık...

10. alsedo

Ynt: Bir CJ hikayesi de bizden olsun.. Evet ne zamandır araç hakkında bilgi vermiyordum..Aracımız aslında mekanik olarak tamamen bitti. Ancak evrak işlerinin bitmesini bekliyoruz. Sağolsun tüv de bir sürü sorun çıkardılar. Yok şasi numarası tutmadı (üniversiteye gönderdiler.hoca sağolsun 10...

11. alsedo

Ankara'da Cj toplayacak iyi usta??

Ynt: Ankara'da Cj toplayacak iyi usta?? Bu araçlar otomatik vitese döndürülebilir..Eğer motorunuz orjinal kalacaksa CJ lerin orjinal otomatik şanzımanlarını sıfır olarak bulabilirsiniz.Çıkma olarak yok en azından ben bulamadım..Sıfır fiyatları 6500 tl civarında.. Ayrıca benim yaptığım gibi...
  12. alsedo

Ankara'da Cj toplayacak iyi usta??

Ynt: Ankara'da Cj toplayacak iyi usta?? Kesinlikle katılıyorum ;)

13. alsedo

satılık v8 motor

Ynt: satılık v8 motor Bu konuda biraz daha ayrıntılı bir bilgi verebilirseniz çok sevinirim..
  14. alsedo

Kendi Karavanını Kendin Yap (dedicated)

Ynt: Kendi Karavanını Kendin Yap (dedicated) Acaba son durum nasıl..Isıtıcı ve diğer eksikler tamamlandı mı?? Son halini merak ettim valla..Varsa güncel resim paylaşırsanız çok sevinirim..
  15. alsedo

Kendi Çekme Karavanını Yapanlar-Mnt Tent Trailer- emirem

Ynt: Kendi Çekme Karavanını Yapanlar-Mnt Tent Trailer- emirem Bu konuda bir gelişme var mı acaba..Merakla bekliyoruz son durumu..

16. alsedo

Teardrop trailer (YUMU)

Ynt: Teardrop trailer (YUMU) Hayırlısı olsun..İnşallah sizin için daha iyi olur..Sizi ziyaret etmeyi çok istedim ama bir türlü denk gelmedi..Artık Tekirdağ'da ziyaretinize gelirim inşallah..YUMU yu yakından görmeyi çok istiyorum..
  17. alsedo

Ynt: Bir CJ hikayesi de bizden olsun.. Evet evet araştırdıkça bunun normal bir durum olduğunu anladım..İstanbul'da Necmi usta falanda bu şekilde takmış ve araçlarda en ufak bir sıkıntı yok ;) Yardımlarınız için çok teşekkürler..Şaft işini de çift kardanlıya dönüştürme işini de düşüneceğim..
  18. alsedo

Ynt: Bir CJ hikayesi de bizden olsun.. Evet haklısınız tente daha tam olarak ayarlanmadı..Birde galiba yeni tentelerde bir süre bir miktar bol durması daha iyiymiş.Güneş görünce hafif sertleşecekmiş ve ondan sonra içindeki ayarlardan gerginliği ayarlanacakmış..Ya da beni kekliyorlar :D ;D...

19. alsedo

Ynt: Bir CJ hikayesi de bizden olsun.. Scoutt 2 difi maalesef olmuyormuş..Çünkü 5 bijonluymuş..Ve ne kadar doğru bilmem ama wagoner kadar sağlam değil dediler..Ayrıca 1-2 kişi ile daha görüştüm dana44 wagoner difi takan herkes bu şekilde kullanıyormuş..Yan şaftta bir sıkıntı yok ise hiçbir...
  20. alsedo

Ynt: Bir CJ hikayesi de bizden olsun.. Valla içimi rahatlattınız..Bu işe çok canım sıkılmıştı açıkcası..Bende öncelikle bu şekilde kullanacağım..Gittiği yere kadar böyle gitsin bakalım..Ama bir yandan da scoutt 2 dif aramaya başlayacağım..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR